Προς το περιεχόμενο

XBMC Το απόλυτο εργαλείο για ταινίες-σειρές


gergeo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

για σας

μια μικρη ερωτηση 

πως προσθετω εξωτερικους υπολτιτλους ηθελα ολη την διαδικασια 

ευχαριστω εκ των προτερω 

σε μεγαλη ηλικια παντα μαθαινεις 

ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δε σκεφτηκα να κοιτάξω εκει, ευχαριστω.Εσύ εχεις καταφέρει να αλλάξεις την default διάταξη στις ταινιες η πας στο information για να δεις την πλοκη;

Πηγαίνεις στις 3 τελείες εκεί που σου δείχνω και βάζεις ό,τι view σε βολεύει...post-60587-0-94384400-1488115610_thumb.pngpost-60587-0-79923400-1488115639_thumb.pngpost-60587-0-73242500-1488115681_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για live βρίσκεις και στο κλασικό sportsdevil (το Α και το Ω για τα αθλητικά στο kodi) καθώς και σε πολλά άλλα addons με αθλητικά και κανάλια (πχ το MotorsTV το βλέπω συχνά μπροστά μου).

Γενικά για f1, motogp και οτιδήποτε παρεμφερές, νομίζω επιβάλλεται να έχεις το addon Motor Replays:

http://bestforkodi.com/guide-install-motor-replays-kodi-addon-repo/

 

Σας ευχαριστώ και τους δύο.

Έβαλα το motors ρεπλαυ και το sportsdevil,αλλά μου βγάζουν λάθος και τα δύο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γειά σας ,

Ξέρει κανείς κάποιο add-on στο kodi που μπορώ να δω κανάλια όπως το hustler Tv , penthouse Tv κλπ ? Δλδ κανάλια που έχει και το ΟΤΕ tv αλλά θέλουν να πληρώσω επιπλέον (έχω το full pack)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γειά σας ,

Ξέρει κανείς κάποιο add-on στο kodi που μπορώ να δω κανάλια όπως το hustler Tv , penthouse Tv κλπ ? Δλδ κανάλια που έχει και το ΟΤΕ tv αλλά θέλουν να πληρώσω επιπλέον (έχω το full pack)

37711306.jpg

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για σας

μια μικρη ερωτηση 

πως προσθετω εξωτερικους υπολτιτλους ηθελα ολη την διαδικασια 

ευχαριστω εκ των προτερω 

σε μεγαλη ηλικια παντα μαθαινεις 

ευχαριστω

 

Ποια έκδοση Kodi έχεις?

 

 

Σας ευχαριστώ και τους δύο.

Έβαλα το motors ρεπλαυ και το sportsdevil,αλλά μου βγάζουν λάθος και τα δύο...

 

Που βγάζει σφάλμα? Δεν εγκαθίστανται καν? Πες πιο συγκεκριμένα.

 

Γειά σας ,

Ξέρει κανείς κάποιο add-on στο kodi που μπορώ να δω κανάλια όπως το hustler Tv , penthouse Tv κλπ ? Δλδ κανάλια που έχει και το ΟΤΕ tv αλλά θέλουν να πληρώσω επιπλέον (έχω το full pack)

 

Σε ενδιαφέρουν συγκεκριμένα τα κανάλια ή γενικά addon με ΧΧΧ περιεχόμενο? Για το δεύτερο νομίζω το ultimate whitecream είναι κορυφή.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ενδιαφέρουν συγκεκριμένα τα κανάλια ή γενικά addon με ΧΧΧ περιεχόμενο? Για το δεύτερο νομίζω το ultimate whitecream είναι κορυφή.

 

Τα συγκεκριμένα μόνο ψάχνω
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποια έκδοση Kodi έχεις?

 

 

 

Που βγάζει σφάλμα? Δεν εγκαθίστανται καν? Πες πιο συγκεκριμένα.

 

 

 

έχω το τελευταίο και όταν πατάω να ανοίξει μου λέει error running sport devil.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει κάποιος λόγος που ενώ στα sources (local πάντα) για TV series που έχω κατεβάσεις μου βγάζει μόνο 1-2 σειρές μόνο;

Δεν χρησιμοποιώ το kodi σχεδόν καθόλου και το έβαλα κυρίως για να δω πόσο καλά μπορώ να κάνω stream στην tv μου αλλά θα ήθελα τουλάχιστον να μου δείχνει όλες τις σειρές που έχω στο pc.

 

Ευχαριστώ. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα συγκεκριμένα μόνο ψάχνω

Δες αυτό μήπως δουλεύει:

 

 

έχω το τελευταίο και όταν πατάω να ανοίξει μου λέει error running sport devil.

Απο που το εγκατέστησες? Ο σωστός τρόπος είναι αυτός:

https://seo-michael.co.uk/how-to-install-unofficial-sportsdevil-repo/

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για σας

μια μικρη ερωτηση 

πως προσθετω εξωτερικους υπολτιτλους ηθελα ολη την διαδικασια 

ευχαριστω εκ των προτερω 

σε μεγαλη ηλικια παντα μαθαινεις 

ευχαριστω

Την ώρα που παίζει η ταινία πατάς στο κουμπάκι για τις ρυθμίσεις και πας στον ήχο. Μετά τέρμα κάτω πατάς για φόρτωση εξωτερικών υπότιτλων.

500px-AudioSubtitleSettings.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την ώρα που παίζει η ταινία πατάς στο κουμπάκι για τις ρυθμίσεις και πας στον ήχο. Μετά τέρμα κάτω πατάς για φόρτωση εξωτερικών υπότιτλων.

500px-AudioSubtitleSettings.png

Σωστό αυτό και να συμπληρώσω ότι πρέπει πιο πριν να έχουμε ορίσει φάκελο υποτίτλων στις γενικές ρυθμίσεις του Kodi. Μετά όποιους υπότιτλους βάζουμε σε αυτόν το φάκελο, τους φορτώνουμε με τον τρόπο που είπες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι υποχρεωτικό να ορίσεις φάκελο. Αν το κάνεις θα είναι εύκολο να τους βρει αυτόματα αν όχι απλά θα τους βρεις μέσα από το πρόγραμμα εκεί που τους έβαλες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι υποχρεωτικό να ορίσεις φάκελο. Αν το κάνεις θα είναι εύκολο να τους βρει αυτόματα αν όχι απλά θα τους βρεις μέσα από το πρόγραμμα εκεί που τους έβαλες.

Σου δίνει επιλογή για browse στο Krypton? Στο Jarvis δεν γινόταν και έπρεπε υποχρεωτικά να ορίσεις φάκελο από πριν αλλιώς σου άνοιγε έναν που είχε default και δεν μπορούσες να κάνεις browse σε άλλο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...