Προς το περιεχόμενο

XBMC Το απόλυτο εργαλείο για ταινίες-σειρές


gergeo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

τι εινε το trakt.tv???  και τι  μπορω να κανω με αυτο>> θα  λέιτουργησουν  οι  υποτιτλοι με το 123??

 

και πως  βαζω το 123  στο tract??

Σήμερα το δοκίμασα το 123 στο 17 και βρήκε κανονικά υπότιτλους στο opensubtitles και τους κατέβασε κανονικά τους υπότιτλους για το suicide squad.

Το addon δεν υποστηρίζει trakt ούτε υπότιτλους μέσα από τις δικές του ρυθμίσεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

εκει που ειχαμε 2 υπηρεσιες υποτιτλων τωρα τπτ

 

subtitles.gr δεν δουλευει κ δεν μπορεις να το εγκαταστησεις οταν το βγαλεις

 

opensubtitles.org παρολο που εχω κανει λογαριασμο βγαζει error

 

 opensubtitles.org by opensubtitles δεν βρισκει τπτ

 

τι κανουμε?

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Το subtitles.gr δεν δουλευει  και παλι και εσυ λες οτι κατεβαζει  κανονικα  υποτιτλους??

τα ιδια και σε μενα  κανει  subtitles.gr δεν δουλευει κ δεν μπορεις να το εγκαταστησεις οταν το βγαλεις

opensubtitles.org παρολο που εχω κανει λογαριασμο βγαζει error

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να  κανω μια ερωτηση  τοτε πως λεει ο αλλος οτι  Σήμερα το δοκίμασα το 123 στο 17 και βρήκε κανονικά υπότιτλους στο opensubtitles και τους κατέβασε κανονικά τους υπότιτλους για το suicide squad.

 

 

και ο αλλος λεει  οτι Όχι δεν βρίσκει υπότιτλους, το δοκίμασα κι εγώ μόλις. Είναι αυτό που είπε ο dancer_69 μάλλον τα ονόματα των αρχείων όπως έχουν ανέβει είναι άσχετα και δεν καταλαβαίνει το addon τι να ψάξει. Ούτε με manual search βρήκε κάτι. Δεν καταλαβαίνω εφόσον λειτουργούν τα άλλα addons τι παραπάνω θα βρεις στο 123movies.

 

 

 

ο  ενας λεει οτι δεν  το δοκίμασα το 123 στο 17 και βρήκε κανονικά υπότιτλους στο opensubtitles και τους κατέβασε κανονικά τους υπότιτλους για το suicide squad.

 
 
και ο αλλος λεει  οτι Όχι δεν βρίσκει υπότιτλους, το δοκίμασα κι εγώ μόλις. Είναι αυτό που είπε ο dancer_69 μάλλον τα ονόματα των αρχείων όπως έχουν ανέβει είναι άσχετα και δεν καταλαβαίνει το addon τι να ψάξει. Ούτε με manual search βρήκε κάτι. Δεν καταλαβαίνω εφόσον λειτουργούν τα άλλα addons τι παραπάνω θα βρεις στο 123movies
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εκει που ειχαμε 2 υπηρεσιες υποτιτλων τωρα τπτ

 

subtitles.gr δεν δουλευει κ δεν μπορεις να το εγκαταστησεις οταν το βγαλεις

 

opensubtitles.org παρολο που εχω κανει λογαριασμο βγαζει error

 

opensubtitles.org by opensubtitles δεν βρισκει τπτ

 

τι κανουμε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Kαλησπερα στο φορουμ αποψε παρατηρησα οτι υπαρχει θεμα με τους υποτιτλους..Εχω περασμενα opensubtitles και subtitles.gr Στο πρωτο μου ζηταει ονομα χρηστη και κωδικο ενω τα χω ηδη περασμενα (το ανεφερε και ενας φιλος πιο πανω) και το subtitles.gr βρισκει υποτιτλους μονο σε σειρες και οχι σε ταινιες.Τι εχει παιχτει? Εχουμε καμια λυση? Ευχαριστω εκ των προτερω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να σας πω ρε μάγκες. Εμένα μου δουλεύει και το subtitles.gr και μου κατεβάζει το 123. :P
Το παρακάτω screen είναι από το 123 που παίζει το taboo 3o επεισόδιο. Δεν έχω κανέναν λόγο να σας κοροϊδεύω και να ανεβάζω screens από άλλο addon.

post-100994-0-67513300-1486938576_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να σας πω ρε μάγκες. Εμένα μου δουλεύει και το subtitles.gr και μου κατεβάζει το 123. :P

Το παρακάτω screen είναι από το 123 που παίζει το taboo 3o επεισόδιο. Δεν έχω κανέναν λόγο να σας κοροϊδεύω και να ανεβάζω screens από άλλο addon.

7NWJha.jpg

στις σειρες παιζει.στις ταινιες οχι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά μιλάμε ότι να 'ναι...

Αν δειτε παραπάνω είπα ότι το δοκίμασα στο suicide squad και όντως μου είχε βγάλει υπότιτλους. Τώρα που το δοκιμάζω με το now you see me 2 δε βρίσκει τίποτα και όχι μόνο αυτό, βγάζει και σφάλματα το opensubtitles. Το δοκίμασα και στο phoenix και πάλι δε βρίσκει υπότιτλους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτι έχει παιχτεί σίγουρα. Έβαλα το απόγευμα το Kodi σ' ένα φίλο και δεν έβρισκε καν το Subtitles.gr. Δεν το είχα καταλάβει ότι αφαιρέθηκε και έψαχνα μια ώρα σαν το χαζό γιατί δεν το εμφανίζει. Μετά δοκίμασα όλα τα OpenSubtitles.org και έβγαζαν error. Άντε τώρα να δικαιολογηθείς ότι ξέρεις τι κάνεις κι ότι ο φίλος σου είναι απίστευτα γκαντέμης και να σε πιστέψει.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ελεγα να μεινετε στο 16.1 που εχει τους υποτιτλους. Το 17 που δοκιμαζω δεν εχει subtitles.gr ουτε και subsz.

Στο 16,1 βρίσκει μόνο στις ταινίες υπότιτλους. Το δοκίμασα πριν λίγο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...