Προς το περιεχόμενο

XBMC Το απόλυτο εργαλείο για ταινίες-σειρές


gergeo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εννοω οτι  οταν παιζω  μια ταινια απο addons οπως  exodus,, spectro    τους  υποτιτλους  τους  βρισκει  κανονικα..

 

μονο  στο 123 movies δεν  βρισκει  υ[ποτιτλους..

 

καπιος εχει το 123  movies??

 

 

εχει  κανενας  δοκιμασει το  123  movies????  με  υποτιτλους???

 

Ωραία, αφού όλα τα υπόλοιπα δουλεύουν κανονικά, για ποιο λόγο έχεις κολλήσει με το 123;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Οπότε γίνεται η αναζήτηση αλλά δεν εμφανίζεται κανένα αποτέλεσμα. Αυτό πιθανότατα οφείλεται στα ονόματα των αρχείων που χρησιμοποιεί το πρόσθετο αυτό. Αν δοκιμάσεις να κάνεις αναζήτηση με το όνομα της ταινίας κατά πάσα πιθανότητα θα εμφανιστούν οι υπότιτλοι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν χρησιμοποιώ τα addons αυτά αλλά ξέρω ότι το exodus έχει επιλογή για αυτόματο κατέβασμα υποτίτλων, μήπως εννοεί ότι το 123 δεν κατεβάζει αυτόματα?

Οπότε γίνεται η αναζήτηση αλλά δεν εμφανίζεται κανένα αποτέλεσμα. Αυτό πιθανότατα οφείλεται στα ονόματα των αρχείων που χρησιμοποιεί το πρόσθετο αυτό. Αν δοκιμάσεις να κάνεις αναζήτηση με το όνομα της ταινίας κατά πάσα πιθανότητα θα εμφανιστούν οι υπότιτλοι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι δεν βρίσκει υπότιτλους, το δοκίμασα κι εγώ μόλις. Είναι αυτό που είπε ο dancer_69 μάλλον τα ονόματα των αρχείων όπως έχουν ανέβει είναι άσχετα και δεν καταλαβαίνει το addon τι να ψάξει. Ούτε με manual search βρήκε κάτι. Δεν καταλαβαίνω εφόσον λειτουργούν τα άλλα addons τι παραπάνω θα βρεις στο 123movies.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στις ρυθμίσεις του addon έχει επιλογή για υπότιτλους? αν δεν έχει δεν θα κατεβάζει, θα πρέπει να τους κατεβάζεις χειροκίνητα

ναι δεν κατεβαζει αυτοματα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βαλε αυτο το add on το οποιο αν δεν υπαρχουν υποτιτλοι κατα το playback στην αρχη ,κατεβαζει αυτοματα τον πρωτο απο τo subtitles service που εχεις ως προεπιλογη στο kodi

 

http://kodi.wiki/view/Add-on:AutoSubs

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πρόβλημα είναι ότι δεν βρίσκει καθόλου υπότιτλους παιδιά. Το δοκίμασα πριν 10 λεπτά. Λογικά τα ονόματα των αρχείων είναι άσχετα, ότι και να βάλει δεν θα βρει, μόνο αν ψάχνει χειροκίνητα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το πρόβλημα είναι του addon που μάλλον ψάχνει με βάση το όνομα του αρχείου και όχι της ταινίας

Το πρόβλημα είναι ότι δεν βρίσκει καθόλου υπότιτλους παιδιά. Το δοκίμασα πριν 10 λεπτά. Λογικά τα ονόματα των αρχείων είναι άσχετα, ότι και να βάλει δεν θα βρει, μόνο αν ψάχνει χειροκίνητα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο το 123 δεν εχει καποια υπηρεσια οπως το trakt.tv? ολα τα συγχρονα video add ons υποστηριζουν καποια τετοια

 

οποτε κ οι υποτιτλοι ψαχνονται με βαση το ονομα της υπηρεσιας αυτης

 

πχ exodus ,salts k stream hub τα εχω συνδεσει με τον λογαριασμο μου στο trakt.tv ,εχω την watch list μου κ συνηθως τα ονοματα των αρχειων ειναι κατι τελειως ασχετα μακριναρια αλλα το kodi σχεδον παντα βρισκει σωστους υποτιτλους μεσω του τιτλου στο trakt

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...