Προς το περιεχόμενο

XBMC Το απόλυτο εργαλείο για ταινίες-σειρές


gergeo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 4,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ενδιαφέρον addon:

 

http://addons.kodi.tv/show/script.screensaver.football.panel/

 

Είναι screensaver για το Kodi. Όταν μπαίνει σε λειτουργία εμφανίζει στην οθόνη live score από τα ματς που γίνονται εκείνη την ώρα. Στα settings μπορείς να επιλέξεις ποια πρωταθλήματα/χώρες θες να εμφανίζονται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα μάγκες...

 

Για όποιον γνωρίζει το video addon BES-IPTV θα ήθελα να μου πει γιατί ενώ στο pc μου λειτουργεί στο android box μου γράφει: "error, see log for details"?

 

Τι μπορώ να κάνω ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Exodus 2.0.21 πριν απο λιγο, αλλα χωρις το αναμενομενο fix για το opensubtitles

 

2.0.21
- Tweaked metadata and playback
- Updated existing providers
- Removed dead providers
- Added new providers
https://offshoregit.com/exodus/plugin.video.exodus/changelog-2.0.21.txt

 

Εβαλα να δω κατι για να το τσεκαρω, και παρολο που βγηκε η προειδοποιηση για λογαριασμο στην αρχη, ο υποτιτλος κατεβηκε και επαιξε κανονικα. Το ιδιο και για χειροκινητο κατεβασμα μεσα απο το kodi, οπου εχω το opensubtitles σαν default παροχο, αν και ειμαι στην 5.0.14 του. Δεν κατεβασα δηλαδη αυτο που προτεινεται τον τελευταιο καιρο σαν πατσαρισμενο για να μην δειχνει την προειδοποιηση, ουτε εχω το cleansubs.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εβαλα να δω κατι για να το τσεκαρω, και παρολο που βγηκε η προειδοποιηση για λογαριασμο στην αρχη, ο υποτιτλος κατεβηκε και επαιξε κανονικα. Το ιδιο και για χειροκινητο κατεβασμα μεσα απο το kodi, οπου εχω το opensubtitles σαν default παροχο, αν και ειμαι στην 5.0.14 του. Δεν κατεβασα δηλαδη αυτο που προτεινεται τον τελευταιο καιρο σαν πατσαρισμενο για να μην δειχνει την προειδοποιηση, ουτε εχω το cleansubs.

 

To ίδιο και σε εμένα. Με 5.0.14, χωρίς δηλαδή να κατεβάσω τη νέα έκδοση και γενικά χωρίς ναπ ειράξω τίποτα, κατεβαίνουν κανονικά οι υπότιτλοι αν και στην αρχή βγάζει το μήνυμα για login.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι μωρε, παιζει τωρα σε ολους και παντους επειδη πηραν πισω την παπαροαλλαγη τους,

αποκαλυφθηκε παντως τρελη μλκια με το παπαροexodus που παει και παιζει το παπαρι το opensubtitles &

στα παπακια του ενα σωρο subtitle services που παμε και δηλωνουμε εμεις :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια βοηθεια σχετικα με το Plexus.

Ενω ακολουθω τις οδηγιες δεν κανει σεταρισμα καθολου. Σε pc και σε tvbox.

Δοκιμασα και καποιο fixπου εχουν βγαλει αλλα κανενα αποτελεσμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι μωρε, παιζει τωρα σε ολους και παντους επειδη πηραν πισω την παπαροαλλαγη τους,

αποκαλυφθηκε παντως τρελη μλκια με το παπαροexodus που παει και παιζει το παπαρι το opensubtitles &

στα παπακια του ενα σωρο subtitle services που παμε και δηλωνουμε εμεις :P

ερχεται και update εντωμεταξυ:

https://github.com/xbmc/repo-scripts/pull/320

 

με το login μεσα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ερχεται και update εντωμεταξυ:

https://github.com/xbmc/repo-scripts/pull/320

 

με το login μεσα

Το πήραν πίσω για να το ξαναβάλουν δηλαδή? Και τι απέγινε αυτό που έλεγαν ότι θα παίζει κανονικά απλώς θα βγάζει διαφημιστικό μήνυμα στην έναρξη και στο τέλος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχαχα ειναι οτι ναναι οι τυποι ρε,

και η πλακα ειναι οτι login εχουμε, αλλα αυτοι δεν θελουν απλο login,

θελουν vip login, το οποιο μαλλον/προφανως θελει φραγκα;

 

το exodus μλκιζεται (και οσα addon παιζουν ετσι) που δεν πανε απ το default που εχουμε στο kodi και

πανε και τραβανε default απ το μλκιθι το opensubtitles

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άκουσα σήμερα για ένα πιθανώς νέο(; ) addon που λέγεται silent hunter. Το δυνατό του σημείο είναι ότι έχει κάποιες 4K ταινίες. Λίγες προς το παρόν αλλά ελπίζω να εμπλουτιστεί. Τσεκάρετε όσοι ενδιαφέρεστε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...