Προς το περιεχόμενο

Αγορα εκτυπωτη


GeoSx3

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα .... προσφατα χαλασε το πολυμηχανημα που ειχα ..(hp deskjet f380 ) και ψαχνω να αγορασω καινουργιο ... εχω σκεφτει για canon αυτη τη φορα και συγκεκριμενα για pixma mx515 η pixma mx410 και θα ηθελα να μου πειτε την γνωμη σασ αν αξιζουν τα συγκεκριμενα η και γενικοτερα τα canon ...ευχαριστω εκ των προτερων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω εχω pixma MP520  , το εχω καπου 2 με 2,5 χρονια , ειμαι απιστευτα οικανοποιημενος , και το μηχανιμα ειναι τουμπανο !! Τοσο καιρο και ειναι σαν καινουργιο , πολυ καλη ποιοτητα !!  Περνω και μελανακια απο ebay και ειμαι αρχοντας !!!! 

Μην το σκεφτεσαι καθολου .... !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έγω εμπιστεύομαι Hp ειδικά τα νέα μοντέλα λένε κάνουν όντως οικονομία στο μελάνι αν και πάντα υπάρχουν 'μη γνήσια'. Τώρα δοκιμάζω ένα Epson που έχει φτηνά μελανια και το πήρα για φίλο κανένα 50αρι (πολυμηχάνημα πάντα με WiFi κλπ).

 

Αποστολή από το MT11i

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάλι έχω Canon pixma MP190 πολυμηχάνημα και στα 2 χρόνια άρχισε να κάνει κάτι τρελά. Δεν εκτυπώνει παρά μόνο μία αχνή σελίδα τις περισσότερες φορές και του έχω κάνει όλες τις διαδικασίες συντήρησης που έχει το μενού συντήρησης. Ότι εταιρία και να πάρεις έχε υπόψη σου πως αν δεν κάνεις εκτυπώσεις τακτικά, αλλά κάνεις σε πολύ αραιά χρονικά διαστήματα, θα τα παίξει το μηχάνημα και δεν θα εκτυπώνει, γιαυτό θα σε συμβούλευα να πάρεις ένα σκέτο εκτυπωτή στα ίδια λεφτά αν δεν έχεις ανάγκη το scanner . Εγώ προσωπικά το scanner το έχω χρησιμοποιήσει 10 φορές στα 2 χρόνια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειχα τον hp 6 χρονια και ξαφνικα χαλασε .. και ξενερωσα .... και δεν του εκανα πολυ χρηση ... το χω αναγκη το scanner  ...Αλλα αυτο που με προβληματιζει ειναι οοτι αλλοι μου λενε οτι τα canon ειναι πολυ καλα  ενω αλλοι λενε οτι ειναι σαβουρα .. δν ξερω τι να πω...! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάλι έχω Canon pixma MP190 πολυμηχάνημα και στα 2 χρόνια άρχισε να κάνει κάτι τρελά. Δεν εκτυπώνει παρά μόνο μία αχνή σελίδα τις περισσότερες φορές και του έχω κάνει όλες τις διαδικασίες συντήρησης που έχει το μενού συντήρησης. Ότι εταιρία και να πάρεις έχε υπόψη σου πως αν δεν κάνεις εκτυπώσεις τακτικά, αλλά κάνεις σε πολύ αραιά χρονικά διαστήματα, θα τα παίξει το μηχάνημα και δεν θα εκτυπώνει, γιαυτό θα σε συμβούλευα να πάρεις ένα σκέτο εκτυπωτή στα ίδια λεφτά αν δεν έχεις ανάγκη το scanner . Εγώ προσωπικά το scanner το έχω χρησιμοποιήσει 10 φορές στα 2 χρόνια.

 

μα τελικα οι απλοι εκτυπωτες κανουν περισσοτερα εκτος αν ειναι τελειως της πλακας..

ειχα τον hp 6 χρονια και ξαφνικα χαλασε .. και ξενερωσα .... και δεν του εκανα πολυ χρηση ... το χω αναγκη το scanner  ...Αλλα αυτο που με προβληματιζει ειναι οοτι αλλοι μου λενε οτι τα canon ειναι πολυ καλα  ενω αλλοι λενε οτι ειναι σαβουρα .. δν ξερω τι να πω...! 

6 χρονια ειναι καλα φιλε.. κι εγω ξενερωνω οταν χαλανε αλλα ετσι ειναι.. κι εγω ειμαι της αποψης οτι οι canon ειναι χαλια εκτυπωτες παρολο που στις φωτογραφικες μηχανες τους προσκυνω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...