Προς το περιεχόμενο

Samsung SCX-4655FN Laser Πολυμηχάνημα


tsomby

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γνωρίζει κανείς τίποτα για το συγκεκριμένο πολυμηχάνημα? Σκέφτομαι να το παραγγείλω, αλλά ήθελα πρώτα να ρωτήσω καμιά γνώμη. 

 

Βασικά με ενδιαφέρει πόσο θα κρατήσει το τόνερ που έχει μέσα και πόσο κοστίζει το ανταλλακτικό. 

 

Οποιαδήποτε άλλη πληροφορία ευπρόσδεκτη  :-) 

 

link εδώ http://www.plaisio.gr/periferiaka-othones/ektipotes/polimixanima/Samsung-Multifunction-Laser-Scx-4655fn-SCX-4655FN-SEE.htm

 

Επίσης όποιος θέλει ας προτείνει και κάποιο εναλλακτικό. Με ενδιαφέρει να είναι laser, να έχει scanner και καλό είναι να συνδέεται και στο δίκτυο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τίμια πρόταση μου φαίνεται. Από εκτυπωτή Samsung laser έχω τις καλύτερες εντυπώσεις.

Το πόσο θα κρατήσει το τόνερ , εξαρτάται από την χρήση που θα κάνεις , δεν υπάρχει απόλυτη απάντηση. Κοίτα στα τεχνικά χαρακτηριστικά. Το ίδιο και για το ανταλλακτικό. €82,90 το αυθεντικό.

Το μόνο αρνητικό ότι είναι μονόχρωμος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ευχαριστώ. Δεν με πειράζει που είναι μονόχρωμος, δεν χρειάζομαι έγχρωμο. Άλλωστε σε τέτοια τιμή δε νομίζω να υπάρχει έγχρωμος laser. 

 

Η χρήση που θα του κάνω θα είναι μικρή, για σπίτι προορίζεται. Οπότε θα είμαι καλυμμένος πιστεύω.

 

Επίσης ανταλλακτικό τόνερ πέρνει μόνο αυθεντικό; Δεν νομίζω ε; Γνωρίζεις κάτι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ευχαριστώ. Δεν με πειράζει που είναι μονόχρωμος, δεν χρειάζομαι έγχρωμο. Άλλωστε σε τέτοια τιμή δε νομίζω να υπάρχει έγχρωμος laser. 

 

Η χρήση που θα του κάνω θα είναι μικρή, για σπίτι προορίζεται. Οπότε θα είμαι καλυμμένος πιστεύω.

 

Επίσης ανταλλακτικό τόνερ πέρνει μόνο αυθεντικό; Δεν νομίζω ε; Γνωρίζεις κάτι;

 

Τα tonerακια αυτα γεμίζουν όλα με 30-35€ σε καταστημα ή 10-15 απο εσένα με κιτ απο ebay. Αξιζει μεχρι τα μπούνια η αγορά του. Εχω και εγω samsung color laser αλλα ειναι εκνευριστικά αργός ωστόσο μπορώ να πω οτι ειμαι ευχαριστημένος...

 

γεμίζω και τα 4 τονερ με 45-50 ευρώ και μου πάνε τουλάχιστον χρόνο με αρκετες εκτυπώσεις (ίσως το μαύρο να αλλαζεται και δευτερη φορά στο χρόνο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα tonerακια αυτα γεμίζουν όλα με 30-35€ σε καταστημα ή 10-15 απο εσένα με κιτ απο ebay. Αξιζει μεχρι τα μπούνια η αγορά του. Εχω και εγω samsung color laser αλλα ειναι εκνευριστικά αργός ωστόσο μπορώ να πω οτι ειμαι ευχαριστημένος...

 

γεμίζω και τα 4 τονερ με 45-50 ευρώ και μου πάνε τουλάχιστον χρόνο με αρκετες εκτυπώσεις (ίσως το μαύρο να αλλαζεται και δευτερη φορά στο χρόνο)

Ωραίος! Ευχαριστώ πολύ! Το έχω παραγγείλει ήδη. Απο Δευτέρα θα το έχω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντομεταξύ διαβάζω οτι έχουν εξελιχθεί οι inkjet εκτυπωτές και πλέον συμφέρουν. Κοιτάζω και το Epson WF-2540WF και δεν μου φαίνεται άσχημο. Είναι και έγχρωμο. 

 

Μπορεί να πει κανείς σε τι υπερτερεί το ένα και σε τι το άλλο?

 

Η χρήση θα είναι σε σπίτι και περιστασιακή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...