Προς το περιεχόμενο

PlayStation Plus [PS Plus]


naruto14

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 5,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 ώρες πριν, coyote2 είπε

σας βγάζει το MLB στα παιχνίδια του μήνα αλλά δε σας το δίνει δωρεάν?

https://www.playstation.com/el-gr/games/mlb-the-show/

Εγω μια χαρα το πηρα την προηγούμενη τριτη. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 5/9/2024 στις 4:13 ΜΜ, SabotazNic είπε

Ακριβώς ένα μήνυμα πάνω από το δικό σου. Είναι 12μηνη essential, και όποιος προλάβει πλέον γιατί τελειώνουν γρήγορα 

Πηρε ένας φίλος μου και δεν ηταν συνδρομή απλως στα μετατρέπει λεφτα 60 στον λογαριασμό σου βαζωντας τον κωδικό!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, manthos_27 είπε

Πηρε ένας φίλος μου και δεν ηταν συνδρομή απλως στα μετατρέπει λεφτα 60 στον λογαριασμό σου βαζωντας τον κωδικό!

Επειδή πήρε wallet. Υπάρχει ακόμα και κάρτα συνδρομής 

Wallet

Συνδρομή

Εμφανείς οι διαφορές τους 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, SabotazNic είπε

Επειδή πήρε wallet. Υπάρχει ακόμα και κάρτα συνδρομής 

Wallet

Συνδρομή

Εμφανείς οι διαφορές τους 

Ναι συμφωνώ μαζί σου αλλα εγω μιλαω συγκεκριμένα μινι για Vodafone 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, manthos_27 είπε

Ναι συμφωνώ μαζί σου αλλα εγω μιλαω συγκεκριμένα μινι για Vodafone 

Αν και το βρίσκω στην αναζήτηση, όταν πάω να δω το προιον δεν το βγάζει. Τώρα, αν πήγε σε κατάστημα και ειδε/είπε θέλω την 60αρα της sony, μπορεί να πήρε το wallet. Ωστόσο, πρόσφατα έβαλα και εγώ 60αρα essential, όπως και φίλοι, χωρίς θέμα. 

Αν δεν προχώρησε σε αγορά συνδρομής, ακόμα συμφέρει να πάει να πάρει μια κάρτα από Κωτσο

Επεξ/σία από SabotazNic
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, kundi είπε

στο eneba δεν υπαρχει προσφορα για psn για πιο λογο θελω  να παρω το extra  '/>  ενω για xbox τα παντα 

δεν υπαρχουν καρτες psn+ για συνδρομή πια  εχουν καταργηθεί , μπορεις να παρεις καρτες χρημάτων και με αυτες να αγοράσεις συνδρομη απο το ps store  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, Votritis είπε

δεν υπαρχουν καρτες psn+ για συνδρομή πια  εχουν καταργηθεί , μπορεις να παρεις καρτες χρημάτων και με αυτες να αγοράσεις συνδρομη απο το ps store  

Ποτε δεν παιρναμε καρτες απο κλειδαδικα για ανανεωση συνδρομης. Αυτο που προτεινα συνεχεια, ειναι να παρεις 50αρα wallet στα 42.5 και, με τις τοτε τιμες να παρεις psn/essential στα 30-35. Τωρα, αν δεν θελει καποιος να περιμενει προσφορες, μπορει να παρει μια φυσικη ετησια essential στα 60 (αντι για 72), και βαζοντας και την 50αρα στα 42.5, να γλυτωσεις ενα 20αρι απο την extra. 

Για καποιον που δεν εχει συνδρομη, και δεν την βιαζεται, μπορει να παρει 50αρα wallet και να περιμενει τις εκπτωσεις. Νομιζω πεφτει στα 51 ευρω η essential? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 ώρες πριν, SabotazNic είπε

Ποτε δεν παιρναμε καρτες απο κλειδαδικα για ανανεωση συνδρομης. Αυτο που προτεινα συνεχεια, ειναι να παρεις 50αρα wallet στα 42.5 και, με τις τοτε τιμες να παρεις psn/essential στα 30-35. Τωρα, αν δεν θελει καποιος να περιμενει προσφορες, μπορει να παρει μια φυσικη ετησια essential στα 60 (αντι για 72), και βαζοντας και την 50αρα στα 42.5, να γλυτωσεις ενα 20αρι απο την extra. 

Για καποιον που δεν εχει συνδρομη, και δεν την βιαζεται, μπορει να παρει 50αρα wallet και να περιμενει τις εκπτωσεις. Νομιζω πεφτει στα 51 ευρω η essential? 

Στα states of play, παίζουν προσφορές στις συνδρομές(αν συνηθίζεται);

Αυτή τη στιγμή είναι κάπου στα 42€ η 50αρα σε eneba.

Να φορτώσω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, nickol-us είπε

Στα states of play, παίζουν προσφορές στις συνδρομές(αν συνηθίζεται);

Αυτή τη στιγμή είναι κάπου στα 42€ η 50αρα σε eneba.

Να φορτώσω;

Δεν θυμαμαι για Σεπτεμβρη, αλλα ισως για νεους χρηστες να παιξει προσφορα? Καλα για εμενα δεν ειναι κακο να υπαρχει ενα ποσο στο πορτοφολι. Αν δεν βιαζεσαι την συνδρομη, φορτωσε και περιμενε. Αλλιως αγοραζεις φυσικη καρτα να γλυτωσεις ενα ακομα 12αρι

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, SabotazNic είπε

Δεν θυμαμαι για Σεπτεμβρη, αλλα ισως για νεους χρηστες να παιξει προσφορα? Καλα για εμενα δεν ειναι κακο να υπαρχει ενα ποσο στο πορτοφολι. Αν δεν βιαζεσαι την συνδρομη, φορτωσε και περιμενε. Αλλιως αγοραζεις φυσικη καρτα να γλυτωσεις ενα ακομα 12αρι

Φόρτωσα.

Καλούτσικη τιμή.

Είμαι απενεργοποιημένος από το καλοκαίρι οπότε αν παίξει προσφορά, λογικά θα τη δικαιούμαι.

Α να δούμε (όχι οτι έχασα και τίποτα σημαντικό αυτούς τους 2 μήνες...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...