Προς το περιεχόμενο

PlayStation Plus [PS Plus]


naruto14

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Από απορία μπήκα και στον δικό μου τον ληγμένο λογαριασμο

Premium 106,39

Extra 94,49

Essential 57,59 πάρα πολλά σε Έξτρα το βλέπαμε... 

Στον αντίστοιχο ληγμενο τουρκικό η ανανέωση είναι 

1918 λίρες (55!!! ευρώ) 

Και 1755 λίρες (50 ευρώ) 

Μας κλέβουν κανονικά!!! 

Επεξ/σία από eko13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, Brazhlias είπε

Εμενα ειχε ληξει τελος Απριλιου και μου δινει την εκπτωση απο 72 σε 57 ευρω παντως.

Ερωτηση: Γνωριζει κανεις μεχρι ποτε θα ειναι διαθεσιμα τα παιχνιδια του Μαιου;

Τα καινούργια μπαίνουν 4 Ιουνίου νομίζω, επομένως μέχρι τις 3 Ιουνίου (θεωρητικά) θα είναι διαθέσιμα του Μαΐου.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Brazhlias είπε

Ερωτηση: Γνωριζει κανεις μεχρι ποτε θα ειναι διαθεσιμα τα παιχνιδια του Μαιου;

Μέχρι 4/6 περίπου εως τις 11-12 το μεσημέρι

Επεξ/σία από vorlon68
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 hours ago, eko13 said:

...Στον αντίστοιχο ληγμενο τουρκικό η ανανέωση είναι 

1918 λίρες (55!!! ευρώ) 

Και 1755 λίρες (50 ευρώ) 

Μας κλέβουν κανονικά!!! 

Ποια ειναι τα επιπεδα συνδρομης αυτα στο Τουρκικο?
Premium & extra?
Essential ποσο δειχνει?

Επεξ/σία από nek4d
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, nek4d είπε

Ποια ειναι τα επιπεδα συνδρομης αυτα στο Τουρκικο?
Premium & extra?
Essential ποσο δειχνει?

To Essential Τουρκία είχε κάπου 1100 λιρες (από 1400 που έχει χωρίς προσφορα) , περίπου 31,5 ευρώ. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα πάντως που είμαι με ανενεργή εδω και 2 χρόνια περίπου,μου δίνει την essential  57 euro,extra 95 και premium 106 euro...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 hours ago, Brazhlias said:

Εμενα ειχε ληξει τελος Απριλιου και μου δινει την εκπτωση απο 72 σε 57 ευρω παντως.

Ερωτηση: Γνωριζει κανεις μεχρι ποτε θα ειναι διαθεσιμα τα παιχνιδια του Μαιου;

Μέχρι να βγούνε του Ιουνίου. Τα οποία λογικά βγαίνουν την Τρίτη 4/6 μέσα στη μέρα. Άρα άμα θες να κάνεις νέα συνδρομή με σκοπό να έχεις και του Μαΐου, κάνε την Δευτέρα, άμα αυτό ρωτάς.

...τώρα το είδα ότι σου απάντησαν και άλλοι...

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ εψαχνα να βρω λύση στο εξής πρόβλημα, αλλά τίποτα, νομίζω ότι δεν γίνεται.

Επειδή κάνω game share με τον αδερφό μου, είχε βάλει extra.Κατεβασα 1 συγκεκριμένο παιχνίδι απο τον λογαριασμό του στην δική μου κονσόλα, όπως κάνουμε τόσα χρόνια, ο 1 βάζει Plus η αγοράζει κάποιο παιχνίδι και ο άλλος κατεβάζει τα ίδια.

Οταν ήθελα να αγοράσω το συγκεκριμένο παιχνίδι που ήταν σε προσφορά με ημερομηνία λήξης, δεν με άφηνε.Αν θυμάμαι σωστά, το παιχνίδι είχε αφαιρεθεί απο τον κατάλογο του extra, αλλά επειδή η συνδρομή του αδερφού μου ήταν σε ισχύ, δεν μπορούσα να το αγοράσω, μου έβγαζε το μήνυμα ότι το έχω ήδη, υπήρχε στο library, αλλά ήταν κλειδωμένο, προσπάθησα να το αφαιρέσω αλλά ούτε αυτό γινόταν.

Τελικά το αγοράσαμε απο την κονσόλα του αδερφού μου.

Η απορία μου είναι η εξής:

Μόνο ο κάτοχος της συνδρομής Extra μπορεί να το αγοράσει, αν και το έχει κατεβάσει μέσω της συνδρομής, η παίζει ρόλο που ο αδερφός μου έχει το PS5 και εγώ το PS4;

Επεξ/σία από AntiCambeR
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικα, σημερα εληξε η συνδρομη μου και μου βγηκε προταση ανανεωσης στα 57,99 . Οποτε σε οσους ληγουν οι συνδρομες, μεχρι το τελος της προσφορας days of play, θα δουν την εκπτωση διαφορετικα οχι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 hour ago, DimitrisM. said:

Τελικα, σημερα εληξε η συνδρομη μου και μου βγηκε προταση ανανεωσης στα 57,99 . Οποτε σε οσους ληγουν οι συνδρομες, μεχρι το τελος της προσφορας days of play, θα δουν την εκπτωση διαφορετικα οχι.

Αυτό περιμένω και εγώ που λήγει σήμερα :-)

Επεξ/σία από IcemanGr71
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια σε μενα μεχρι χτες που εληγε η συνδρομη μου εδινε 30% εκπτωση για ανανεωση στο βασικο προγραμμα  μεχρι 15/6 διορια και απο σημερα που εληξε το εριξε στο 20%...δεν ειναι περιεργο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μόλις χτες έληξε η συνδρομή και έκανα ανανέωση σε μειωμένη τιμούλα.

Για όσους δεν το ξέρουν υπάρχει φθηνότερο top up (με 40€ κάρτα αξίας 50€) από Instant Gaming: https://www.instant-gaming.com/en/5524-buy-playstation-network-card-50eur-50-euros-card-playstation-3-playstation-4-playstation-5-game-playstation-store-greece/

Έτσι έβαλα 2 κάρτες των 50€ με 80€.... Οπότε ήρθε φθηνότερα και η ανανέωση στο PS Plus :-)

18 hours ago, vader290 said:

Ρε παιδια σε μενα μεχρι χτες που εληγε η συνδρομη μου εδινε 30% εκπτωση για ανανεωση στο βασικο προγραμμα  μεχρι 15/6 διορια και απο σημερα που εληξε το εριξε στο 20%...δεν ειναι περιεργο?

"Γίνετε τώρα μέλος στο PlayStation Plus και απολαύστε σούπερ μειωμένη τιμή στο Days of Play για 12 μήνες στην επιλεγμένη συνδρομή σας: 30% στην Premium, 25% στην Extra και 20% στην Essential."

Μήπως έχεις Essential????

Επεξ/σία από IcemanGr71
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Essential είχα...ναι αυτό που λες μου βγάζει τώρα που έληξε...ενώ μέχρι να λήξει μου έδινε 30% έκπτωση εάν το ανανέωνα για το essential πάλι 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 minutes ago, vader290 said:

Essential είχα...ναι αυτό που λες μου βγάζει τώρα που έληξε...ενώ μέχρι να λήξει μου έδινε 30% έκπτωση εάν το ανανέωνα για το essential πάλι 

Η essential είχε και έχει 20% έκπτωση.... Κοίταζες λάθος. Μάρκετινγκ το από 30% έκπτωση στις συνδρομές... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που λέω είναι ότι από περίπου 20/05 μέχρι τις 04/06 που έληγε η συνδρομή μου (essential), μου έβγαζε να πληρώσω 50,39€ δηλαδή 30%, (το έφθασα μέχρι τελευταίο βήμα)...από 04/06 που μου έληξε μου το βγάζει στα 57,59€ δηλαδή 20% όπως λες...απλά μου έκανε εντύπωση 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...