Προς το περιεχόμενο

Αγορές από το εξωτερικό


makfil

Προτεινόμενες αναρτήσεις

7 λεπτά πριν, Mr.kostas είπε

Παω να βαλω την καρτα στην paypal και δεν μπαινει ο μονο τροπος για να μπει ειναι αν βαλω μονο το iban να βαλω το iban ή οχι?

όχι ...................

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 9,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

1 λεπτό πριν, Mr.kostas είπε

Ειναι πειραως εχει μονο 10 λεπτα μεσα γιατι ειχα κανει μια αλλη αγορα και μου μεινανε.

για αυτο δεν την δεχεται

πρεπει να εχει πανω απο 2,60 (χοντρικα) γαι να κανει τις αναλογες χρεωσεις για τσεκαρισμα. θα επιστραφουν τα χρηματα ομως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, alfeios είπε

για αυτο δεν την δεχεται

πρεπει να εχει πανω απο 2,60 (χοντρικα) γαι να κανει τις αναλογες χρεωσεις για τσεκαρισμα. θα επιστραφουν τα χρηματα ομως

Δηλαδη αν βαλω μεσα υπολοιπο(πανω απο 2,60 οπως μου λες) στην καρτα θα μπει στην paypal κανονικα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Mr.kostas είπε

Δηλαδη αν βαλω μεσα υπολοιπο(πανω απο 2,60 οπως μου λες) στην καρτα θα μπει στην paypal κανονικα?

σωστα ......

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια καλησπερα εκαα μια παραγγελια απο e-bay ena μικρο δεματακι απο αμερικη κ μου το εστειλαν με dhl,και μου εγραψε στο 17track οτι μεχρι εδω μπορω να βλεπω το δεμα μου δλδ μολις μπηκε ελλαδα,τωρα πως μπορω να βλεπω που βρισκεται??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, fotini_20 είπε

Στην dhl της ελλαδας μου λεει οτι ο κωδικος δεν ειναι σωστος..

Τότε μάλλον στο έστειλαν με dhl global mail. Η Υπηρεσια αυτη ξεκινά με Gm και, κατά κανόνα, δεν ανιχνεύεται Ελλάδα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα σας χτες ειχα ενα θεμα για την paypal αν μπορω να την συνδεσω με λογαριασμο και λυθηκε χαρης στην βοηθεια σας αλλα πηγα και εβγαλα μια prepaid μπορω να την συνδεσω την prepaid με την paypal ή δεν χρειαζεται???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μπορείς, φτάνει να έχει τουλάχιστον 3€ για να ολοκληρωθεί η διαδικασία με τη χρέωση της επιβεβαίωσης και τον 4ψήφιο.

Επεξ/σία από makfil
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
41 λεπτά πριν, makfil είπε

Μπορείς, φτάνει να έχει τουλάχιστον 3€ για να ολοκληρωθεί η διαδικασία με τη χρέωση της επιβεβαίωσης και τον 4ψήφιο.

Ok ευχαριστω αλλα με paypal ειναι πιο "ασφαλη" για αγορες σε συγκριση με την prepaid απευθειας? Γιατι εχω ακουσει για αγορες μπορω να κανω και απευθειας με την prepaid χωρις paypal

Επεξ/σία από Mr.kostas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, spartak1 είπε

Τότε μάλλον στο έστειλαν με dhl global mail. Η Υπηρεσια αυτη ξεκινά με Gm και, κατά κανόνα, δεν ανιχνεύεται Ελλάδα

Ναι ξεκιναει απο gm,πηρα τηλ στην dhl και μου ειπαν οτι απο κωδικο gm απο εδω και περα ερχετε με τα ελτα σαν συστημενο δεμα αλλα με αλλο κωδικο αποστολης,σε ευχαριστω παντως..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Mr.kostas είπε

Ok ευχαριστω αλλα με paypal ειναι πιο "ασφαλη" για αγορες σε συγκριση με την prepaid απευθειας? Γιατι εχω ακουσει για αγορες μπορω να κανω και απευθειας με την prepaid χωρις paypal

Στο paypal μπορεις να συνδέσεις οποιαδήποτε κάρτα σου κι εννοείται είναι ο ασφαλέστερος τρόπος.

Διάβασε κι ενημερώσου σχετικά (υπάρχει και το σχετικό νήμα paypal). Εννοείται αγορές με paypal κι όχι απευθείας με καρτα είτε prepaid,είτε χρεωστική, είτε πιστωτική.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...