Προς το περιεχόμενο

Αγορές από το εξωτερικό


makfil

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 9,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Μετά από εκατοντάδες παραγγελίες πρώτη φορά μου ήρθε δέμα ανοιγμένο.

Είχε 2 ανταπτορες usb/SD, ενώ έπρεπε να είχε τρεις μέσα.

Ο φάκελος φαίνεται να είχε σκιστεί με το χέρι με βία, δεν είχε δηλαδή ένα απλό σκίσιμο.

Ευτυχώς είναι αμελητέας αξίας, αλλά τι θα μπορούσε να γινόταν αν ήταν κάποιας αξίας;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά από εκατοντάδες παραγγελίες πρώτη φορά μου ήρθε δέμα ανοιγμένο.

Είχε 2 ανταπτορες usb/SD, ενώ έπρεπε να είχε τρεις μέσα.

Ο φάκελος φαίνεται να είχε σκιστεί με το χέρι με βία, δεν είχε δηλαδή ένα απλό σκίσιμο.

Ευτυχώς είναι αμελητέας αξίας, αλλά τι θα μπορούσε να γινόταν αν ήταν κάποιας αξίας;

Απο που παρελαβες; ελτα η στο εφεραν σπιτι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καθυστερηση σε απλα δεματα-οχι συστημενα- σχεδον δυο μηνες απο Κινα εχει κανεις απο εσας? Συμφωνα με το στιγμα απο 17tracknet ειναι ηδη πανω απο μηνα Ελλαδα ,τι να σκεφτω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καθυστερηση σε απλα δεματα-οχι συστημενα- σχεδον δυο μηνες απο Κινα εχει κανεις απο εσας? Συμφωνα με το στιγμα απο 17tracknet ειναι ηδη πανω απο μηνα Ελλαδα ,τι να σκεφτω?

Ναι εγω εχω σε πανω απο 4 δεματα καθυστερηση περιπου 60 μερες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί δεν το παίρνετε απόφαση ότι οι δύο μήνες είναι πλέον το μίνιμουμ

 

6-7 μερες να έρθουν απο Κίνα και 50-60 μέρες απο αεροδρόμιο σπίτι, χαχαααα ελλας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από gearbest για δέμα πόσες μέρες μετά την παραγγελία κάνουμε θέμα; Εννοώ ανοίγω υπόθεση στο paypal ή στέλνω μύνημα σε αυτούς λέγοντας το και το;

Απλά ενημερωτικά θέλω να ξερω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο που παρελαβες; ελτα η στο εφεραν σπιτι;

Σπίτι, το άφησε μέσα στο γραμματοκιβώτιο.

Αν το έπαιρνα από ΕΛΤΑ θα τους είχα κράξει εκείνη τη στιγμή.

Να το είχε πειράξει κάποιος "περαστικός" το αποκλείω γιατί δεν χωράει το χέρι στο κουτί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σπίτι, το άφησε μέσα στο γραμματοκιβώτιο.

Αν το έπαιρνα από ΕΛΤΑ θα τους είχα κράξει εκείνη τη στιγμή.

Να το είχε πειράξει κάποιος "περαστικός" το αποκλείω γιατί δεν χωράει το χέρι στο κουτί.

χωραει ομως να βαλει κατι μεσα καποιος και να το τραβηξει εξω, και να παρει οτι θελει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω ελαβα απο ελτα δεμα σχισμενο μεσα σε σακουλα ελτα που εγραφε " παραληφθει ανοιγμενο" τι να υποθεσω? Ευτυχως δεν ελειπε το παντελονι..

Αυτό συμβαίνει συχνά, οταν το πακέτο δεν είναι σωστά συσκευασμένο, το συσκευάζουν από τα ελτα με την ένδειξη κακή συσκευασία ή ανοιγμένο
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χωραει ομως να βαλει κατι μεσα καποιος και να το τραβηξει εξω, και να παρει οτι θελει.

Να καθόταν κάποιος με την ησυχία του και να πειράζει το κουτί μέχρι να καταφέρει να βγάλει κάτι, να σκίσει το φάκελο (δεν είναι και χαρτινος) και να το ξαναβάλει μέσα; Και να μπει σε αυτόν τον κόπο μπας και βρει κάτι αξίας;;;

Ναι θα μπορούσε!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να καθόταν κάποιος με την ησυχία του και να πειράζει το κουτί μέχρι να καταφέρει να βγάλει κάτι, να σκίσει το φάκελο (δεν είναι και χαρτινος) και να το ξαναβάλει μέσα; Και να μπει σε αυτόν τον κόπο μπας και βρει κάτι αξίας;;;

Ναι θα μπορούσε!!!

Τοτε λες κατα την μεταφορα να βουτηξαν απο μεσα; κ γιατι πηραν ενα κ οχι ολα;

 

Περιεργα πραγματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...