Προς το περιεχόμενο

Αγορές από το εξωτερικό


makfil

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για τους ξενύχτηδες ...και όχι μόνο. Για όσους προλάβουν 

Free Lifetime Membership για την υπηρεσία Shop And Ship

Λειτουργεί 100%

Κώδικας κουπονιού εδώ: SNSFORFREE 

Το link της σελίδας που το έχει εδώ https://www.retailmenot.com/view/shopandship.com?c=8446960

Δεν χρειάζεται να πάτε στην σελίδα με τα link. Κάνετε απ ευθείας την εγγραφή στην σελίδα https://www.shopandship.com/en/home

δίνετε τον κωδικό και τον δέχεται!!

Δέν ξέρω για πόσο ακόμη όμως για αυτό έβαλα και το link που έχει και εμφανίζει και άλλες προσφορές.

Καλές αγορές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 9,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

 

Για τους ξενύχτηδες ...και όχι μόνο. Για όσους προλάβουν 
Free Lifetime Membership για την υπηρεσία Shop And Ship
Λειτουργεί 100%
Κώδικας κουπονιού εδώ: SNSFORFREE 
Το link της σελίδας που το έχει εδώ https://www.retailmenot.com/view/shopandship.com?c=8446960
Δεν χρειάζεται να πάτε στην σελίδα με τα link. Κάνετε απ ευθείας την εγγραφή στην σελίδα https://www.shopandship.com/en/home
δίνετε τον κωδικό και τον δέχεται!!
Δέν ξέρω για πόσο ακόμη όμως για αυτό έβαλα και το link που έχει και εμφανίζει και άλλες προσφορές.
Καλές αγορές

 

 

 

 

τι λες ρε μλκ !!!!

 

 

το εκανα !!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι λες ρε μλκ !!!!

 

 

το εκανα !!!!

Σεμνά... είναι πρωί ακόμη.. Δηλαδή αν δεν δούλευε τι θα μου έλεγες?? :huh: ... Μακάρι να το προλάβουν και άλλοι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σεμνά... είναι πρωί ακόμη.. Δηλαδή αν δεν δούλευε τι θα μου έλεγες?? :huh: ... Μακάρι να το προλάβουν και άλλοι

 

 

μα δεν σε εβρισα ρε. :wacko:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Jangos

 

Είναι εταιρεία που αναλαμβάνει να αγοράσει για λογαριασμό σου αντικείμενα από Αμερική, κυρίως, και να τα στείλει στη διεύθυνσή σου από καταστήματα που δεν στέλνουν στην Ελλάδα.

 

Περισσότερα, στο αντίστοιχο κεφάλαιο του επικαιροποιημένου οδηγού της υπογραφής μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ πολύ για τις διευκρινήσεις makfil. :)

 

Έκανα την εγγραφή, έβαλα επίσης το κουπόνι της προσφοράς και το δέχτηκε, έστειλα και την ταυτότητα σε pdf. Ο λογαριασμός λέει ολοκληρώθηκε απλά δεν μου ήρθε το email της επιβεβαίωσης που αναφέρει αμέσως μετά την ολοκλήρωση της εγγραφής. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ πολύ για τις διευκρινήσεις makfil. :)

 

Έκανα την εγγραφή, έβαλα επίσης το κουπόνι της προσφοράς και το δέχτηκε, έστειλα και την ταυτότητα σε pdf. Ο λογαριασμός λέει ολοκληρώθηκε απλά δεν μου ήρθε το email της επιβεβαίωσης που αναφέρει αμέσως μετά την ολοκλήρωση της εγγραφής. 

 

 

 

ουτε και εμενα μου ηρθε email επιβεβαιωσης. ισως τσεκαρουν πρωτα το ID να ειναι εγκυρο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τις 18 παγκόσμιες διευθύνσεις που μου έδωσε το Shop And Ship στον λογαριασμό μπορώ να τις χρησιμοποιήσω και για αγορές από τα ebay, amazon, aliexpress κτλ? Εάν ναι, θα πρέπει στους συγκεκριμένους λογαριασμούς όπου εκεί έχω την πραγματική μου διεύθυνση στην Ελλάδα να την αλλάξω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενημερώνω, όσους ενδιαφέρονται για την προσφορά του Shop and Ship, ότι παρόμοια προσφορά είχε γίνει πριν από 4 χρόνια περίπου και είχα ανοίξει τότε αυτό το θέμα, το οποίο κλειδώθηκε σήμερα (!!!).

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μερικές διευκρινίσεις για την υπηρεσία της s&s. Να διαβάζεται πάντα τις ανακοινώσεις που βγάζουν, τα αντικείμενα στην Ελλάδα στέλνονται με γενική ταχυδρομική, στην τιμή που βλέπετε στο site προσθέτετε και τον ελληνικό ΦΠΑ (24%)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Makfil για να καταλαβω.Η διαφορα με οτι εχεις γραφει στο κεφαλαιο 3 ειναι οτι πλεον αντι για 3 διευθυνσεις;τωρα δινει 18 διευθυνσεις;

Ενημερώνω, όσους ενδιαφέρονται για την προσφορά του Shop and Ship, ότι παρόμοια προσφορά είχε γίνει πριν από 4 χρόνια περίπου και είχα ανοίξει τότε αυτό το θέμα, το οποίο κλειδώθηκε σήμερα (!!!).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μερικές διευκρινίσεις για την υπηρεσία της s&s. Να διαβάζεται πάντα τις ανακοινώσεις που βγάζουν, τα αντικείμενα στην Ελλάδα στέλνονται με γενική ταχυδρομική, στην τιμή που βλέπετε στο site προσθέτετε και τον ελληνικό ΦΠΑ (24%)

 

 

δηλαδη ειναι 14 ευρω για το πρωτο κιλο + 24% ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μερικές διευκρινίσεις για την υπηρεσία της s&s. Να διαβάζεται πάντα τις ανακοινώσεις που βγάζουν, τα αντικείμενα στην Ελλάδα στέλνονται με γενική ταχυδρομική, στην τιμή που βλέπετε στο site προσθέτετε και τον ελληνικό ΦΠΑ (24%)

 

αυτο για το φπα πως προκυπτει? το υποθετεις εσυ η εχεις κανει αγορα κ το ειδες? γιατι στο site τους δεν αναφερει τπτ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...