Προς το περιεχόμενο

Η Intel παρουσιάζει επτά οικονομικούς επεξεργαστές Ivy Bridge


z4rx07

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγω το ερμηνευω οτι οι celeron ειναι για τους τσιγκουνιδες...

Εδω περα το σκεφτομουν για I5 και εσεις μου λετε i3?

Καθαρα για απλη χρηση οχι παιχνιδια

μονο facebook χεχεχεχ.....

Για μενα το μεγαλειο θα ειναι να σκασει κανενας 6 πυρηνος η και 8 πυρηνος I9 Xtreme edition να δειτε τι εχει να γινει....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω το ερμηνευω οτι οι celeron ειναι για τους τσιγκουνιδες...

Εδω περα το σκεφτομουν για I5 και εσεις μου λετε i3?

Καθαρα για απλη χρηση οχι παιχνιδια

μονο facebook χεχεχεχ.....

Για μενα το μεγαλειο θα ειναι να σκασει κανενας 6 πυρηνος η και 8 πυρηνος I9 Xtreme edition να δειτε τι εχει να γινει....

στης μέρες μας τσιγκούνηδες δεν είναι πολλοί...... μη έχοντες ώμος είναι πααααααααααααααραααααα πολύ πλέον......

 

άλλο να κανεις pc me 35(cpu) + 45 (mobo) + 25 (ram) + 55 (hdd) + 35 (psu) + 25 (κουτι) = 220 euro

 

και άλλο να δώσεις (για i5) 180 (cpu) + 55 (mobo) + 30 (ram) +55 (hdd) + 55 (psu) + 25 (kouti) = 400 euro (με αυτα τα 200 ευρο μερικοι βγαζουν και ενα μινα...........

 

έχουν αλλάξει πλέον καιροί για Ελλάδα ...

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στης μέρες μας τσιγκούνηδες δεν είναι πολλοί...... μη έχοντες ώμος είναι πααααααααααααααραααααα πολύ πλέον......

 

άλλο να κανεις pc me 35(cpu) + 45 (mobo) + 25 (ram) + 55 (hdd) + 35 (psu) + 25 (κουτι) = 220 euro

 

και άλλο να δώσεις (για i5) 180 (cpu) + 55 (mobo) + 30 (ram) +55 (hdd) + 55 (psu) + 25 (kouti) = 400 euro (με αυτα τα 200 ευρο μερικοι βγαζουν και ενα μινα...........

 

έχουν αλλάξει πλέον καιροί για Ελλάδα ...

Είναι και θέμα προτεραιοτήτων και αναγκών. Αν το πρώτο μηχανάκι κάνει τη δουλειά σου, γιατί να πάρεις το δεύτερο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από τα χέρια μου εχουν περάσει δεκάδες επεξεργαστές στο servise μου, ο sandy bridge G540 είναι οτι καλήτερο έχω δει σε σχέση τιμής/απόδοσης. Τους τελευταίους 6 μήνες, 4 από τα 5 pc πελατών μου τους βάζω τον G540, και είναι απόλυτα ευχαριστημένοι.

Το όνομα celeron τους παρεξηγεί πάντος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...