Προς το περιεχόμενο

Windows 8: Τέλος προσφορών και αύξηση τιμής έως και 500% από 1η Φεβρουαρίου


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτο εχω κανει ρε αλλα δεν ειναι παραλογο, δεν θα επρεπε να σου δυνουν το δισκο των 64.

Για το κωδικο δεν ξερω τη να σου πω, αληθεια αν ο κωδικος σβηστει λογω φθορας πως μπορω να των ανακτησω ?

Δε ξέρω πως βλέπεις το κωδικο,νομίζω έχει εντολή από το command,αλλά δεν είμαι σίγουρος!

Όσο για το δισκάκι,από τα vista άρχισε αυτή η κατασταση,να μη σου δίνουν DVD και να το φτιάχνεις μόνος σου και φυσικά δικαιολογημένα,χαρακτηριστικε σαν φτηνιάρικη συμπεριφορά κυρίως από τους κατασκευαστές!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 166
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δε ξέρω πως βλέπεις το κωδικο,νομίζω έχει εντολή από το command,αλλά δεν είμαι σίγουρος!

Όσο για το δισκάκι,από τα vista άρχισε αυτή η κατασταση,να μη σου δίνουν DVD και να το φτιάχνεις μόνος σου και φυσικά δικαιολογημένα,χαρακτηριστικε σαν φτηνιάρικη συμπεριφορά κυρίως από τους κατασκευαστές!

Ωραια τακτικη να σκας 1000 ευρω και να μην σου δινουν το δισκακι!!!

Την επομενη φορα αφαιρεση των Windows και επιστροφη χρηματων και μετα κατεβασμα απο το θειο :devil: 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι νεο έχουν προσφέρει εκτός απο ενα άχρηστο μετρο , αλλαγή  της μπαρας των φακέλων , την παύση μετακίνησης , διαβασμα iso και καλύτερο task manager ( μονο τα δυο τελευταία είναι - βρίσκω χρήσιμα ) 

αφαίρεσαν και την εναρξη... 

Storage spaces για όσους ψάχνουν να φτιάξουν nas με παλιό pc, και σημαντικά γρηγορότερο bootup.

Κατά τ'άλλα και μένα δεν μου αρέσαν. Τα αγόρασα, τα δοκίμασα κανά δυο μήνες και γύρισα στα 7.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραια τακτικη να σκας 1000 ευρω και να μην σου δινουν το δισκακι!!!

Την επομενη φορα αφαιρεση των Windows και επιστροφη χρηματων και μετα κατεβασμα απο το θειο :devil:

Για τα δισκάκια δε φταίει τόσο η ms,όσο οι κατασκευαστές!Όχι πως η ms,είναι άμοιρη ευθηνων!

Ο κατασκευαστής θα εισπράξει τα 50ευροπουλακια για το DVD και όχι η ms,αφού δε πρόκειται για DVD με καινούρια άδεια,αλλά μια ήδη αγορασμενη από εταιρεία και πουλημένοι σε σένα!

Με άλλα λόγια,η κατασκευάστρια αγοράζει μια φορά,από την ms και τη πουλάει δύο φορές,σ'αυτον που θα χρειαστεί το DVD!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο εχω κανει ρε αλλα δεν ειναι παραλογο, δεν θα επρεπε να σου δυνουν το δισκο των 64.

Για το κωδικο δεν ξερω τη να σου πω, αληθεια αν ο κωδικος σβηστει λογω φθορας πως μπορω να των ανακτησω ?

 

Μάλλον δεν είδες την απάντηση μου, οπότε στην ξαναγράφω.

 

Δεν υπάρχει πρόβλημα.

Αρχικά, αν για οποιοδήποτε λόγο (ξεκόλλησε, σχίστηκε κλπ) δεν έχεις το κλειδί από τα 64άρια σου, κατέβασε το winkeyfinder και σημείωσε το.

Έπειτα κατέβασε την νόμιμη έκδοση windows που ήδη έχεις από εδώ και γράψε ένα dvd.

Είσαι έτοιμος.   :)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον δεν είδες την απάντηση μου, οπότε στην ξαναγράφω.

 

Δεν υπάρχει πρόβλημα.

Αρχικά, αν για οποιοδήποτε λόγο (ξεκόλλησε, σχίστηκε κλπ) δεν έχεις το κλειδί από τα 64άρια σου, κατέβασε το winkeyfinder και σημείωσε το.

Έπειτα κατέβασε την νόμιμη έκδοση windows που ήδη έχεις, από εδώ και γράψε ένα dvd.

Είσαι έτοιμος.   :)

Οκ σε ευχαριστω αλλα η εταιρεια τι κανει αμα την παρεις τηλεφωνο θα στο δωσει η οχι ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Οκ σε ευχαριστω αλλα η εταιρεια τι κανει αμα την παρεις τηλεφωνο θα στο δωσει η οχι ?

Τα ευροπουλακια σου και θα σου στείλει το DVD!Μόνο αυτό!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου δωσαν δισκακι για τα 32 οχι για τα 64 απο κατω υπαρχει κλειδι αλλα για τα 32 

 

To κλειδί των windows 7 μπαίνει και σε 32 και σε 64, δεν έχει καμία διαφορά, το έχω δοκιμάσει. Πιστεύω ότι το ίδιο γίνεται και με τα 8.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι ειναι μια λογικη κινηση. Τα windows 8 για desktops ειναι μια αποτυχια. Οποτε λεφτα δε θα βγαλει απο αυτους που θελουν να τα αγορασουν. Θα βγαλει απο αυτους που θα αναγκαστουν να τα αγορασουν. πχ εταιριες ή κοσμο που δε ξερει τι ειναι το download.

 

Οποτε αφου υποπεσαν ή θα υποπεσουν στην αναγκη μας ας τους γδυσουμε!!!! Ετσι να παει και 1000% η αυξηση μπας και μαθουν οι εταιριες το linux, αν και μολις βγει το office 2013 για android θα πεσει κλαμα στις πωλησεις windows

φανταζομαι πως οι εταιριες που αναγκαστηκαν να τα αγορασουν,τα εχουν ηδη! κακη κινηση η αυξηση,ποσο μαλιστα βιαστικη!!ουτε τρεις μηνες δεν αντεξε με την προωθητικη του καμπανια!!ανταγωνιστες το κανουν επ αοριστου αν δεν κανω λαθος....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ λέω πως ή πολύ νέοι (ηλικιακά) είναι πολλοί εδώ μέσα ή, απλά, έχουν χάσει κάπως, την αίσθηση του για ποιο λειτουργικό σύστημα μιλάμε και δεν εννοώ την όποια συγκεκριμένη έκδοσή του...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ λέω πως ή πολύ νέοι (ηλικιακά) είναι πολλοί εδώ μέσα ή, απλά, έχουν χάσει κάπως, την αίσθηση του για ποιο λειτουργικό σύστημα μιλάμε και δεν εννοώ την όποια συγκεκριμένη έκδοσή του...

Μιλαμε για ενα OS το οποιο εχει κανει καποιους ζαμπλουτους για αυτο μιλαμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...