Προς το περιεχόμενο

Windows 8: Τέλος προσφορών και αύξηση τιμής έως και 500% από 1η Φεβρουαρίου


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

I see.

 

Θα το βάλω στο laptop που έχω τα ενεργοποιημένα από το skype. Στο σταθερό, μιας και είναι καινούριο μηχάνημα και δεν του έχω βάλει καν τα βασικά προγράμματα, δε θέλω να πειραματιστώ ακόμα με κάτι που δεν ξέρω αν αξίζει.

 

Αξίζει να το βάλω; Τι δυνατότητες έχει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Ρε παιδιά, έβαλα το media center και σταμάτησαν να μου είναι activated...

το είχες βάλει και σε άλλο PC?

 

(λάθος topic για troubleshooting...)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Εαν δεν ενεργοποιουνται, καλεσε στο τηλεφωνο και ενεργοποιησε τα απο το αυτοματοποιημενο τους συστημα εκει.

Και εμενα το επαθε και εστρωσε ετσι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάλι καλά που υπάρχει και το Dreamspark (MSDNAA)

 

Ήξερα ότι θα ανέβουν αλλά όχι και τέτοιο χάλι. Πραγματικά οποίοι αποφασίζουν για τις τιμολογήσεις των προϊόντων εκεί στην MS πρέπει να κόψουν τα σκληρά, τους πειράζουν.

Ναι αλλά ως πότε ισχύουν οι λογαριασμοί των φοιτητών;;;  :fear: Μόλις λήξουν τι θα κάνουμε; Τώρα καλά πήραμε τα 8 Pro δωρεάν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα win8 ειναι τα καλυτερα και πλεον ευχρηστα windows που ειχα ποτε. Επισης ειναι και τα μονα (μαζι με τα win7) που εχω αγορασει ποτε.

 

Πανεμορφα, ευχρηστα, γρηγορα, με δυο views (metro, desktop).

Με εχουν ξετρελανει. Τα win7 σιγουρα τα σπανε αλλα ειναι αρκετα πιο βαρετα.

 

 

Ειμαι χρηστης Windows απο τα Win'98

 

κατα σειρα κατ'εμε

 

win 8 > win 7 > win xp >win 2000 > το χάος 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ουφ, τελικά έκανα την ενεργοποίηση μέσω skype, με το κλειδί που μου έδωσαν από το media center. Πήγε η ψυχή μου στην κούλουρη, αλλά δεν βαριέσαι.

 

Κατά τ' άλλα, +10000 στον myphonePRODIGY

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σου δωσαν δισκάκι με το λογισμικό?

Από κάτω από το λάπτοπ δεν έχει το κλειδί για τα 64?

Μου δωσαν δισκακι για τα 32 οχι για τα 64 απο κατω υπαρχει κλειδι αλλα για τα 32 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Μου δωσαν δισκακι για τα 32 οχι για τα 64 απο κατω υπαρχει κλειδι αλλα για τα 32

Το λάπτοπ ειρθε με τα 64 και σου δώσανε δισκάκι με τα 32 και γράφει κατω από το λαπτοπ,το κωδικό για τα 32!ΠΩΣ ΓΊΝΕΤΑΙ ΑΥΤΟ???:shock:

4 λάπτοπ πήρα,όλα 64αρια και ο κωδικός από κάτω είναι ο κωδικός που τρέχει στα λαπτοπ,δλδ τα 64αρια!

Πως γίνεται κάτω από το λαπτοπ να έχει άλλο κωδικό,απ'αυτο που τρέχει το λαπτοπ,οταν το αγοράσεις καινούριο???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπραβο MS. Μεχρι να βαλετε μυαλο και να δίνετε τα OS σε τιμές SuSe η MacOS θα πάρετε τα @@ μου.

 

Μια ζωή στο "θείο"

 

ΣΥΜΒΟΥΛΗ.

 

Καντε BACKUP ολοι ειτε εχετε desktop ειτε laptop το activation σας με Advanced Tokens.

 

Αυριο αυτοι οι π@π@ρες μπορεί να ξυπνησουν και να πουν να βαλουμε κι ενεχυρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το λάπτοπ ειρθε με τα 64 και σου δώσανε δισκάκι με τα 32 και γράφει κατω από το λαπτοπ,το κωδικό για τα 32!ΠΩΣ ΓΊΝΕΤΑΙ ΑΥΤΟ??? :shock:

4 λάπτοπ πήρα,όλα 64αρια και ο κωδικός από κάτω είναι ο κωδικός που τρέχει στα λαπτοπ,δλδ τα 64αρια!

Πως γίνεται κάτω από το λαπτοπ να έχει άλλο κωδικό,απ'αυτο που τρέχει το λαπτοπ,οταν το αγοράσεις καινούριο???

Κοιτα για το κωδικο δεν ειμαι 100% σιγουρος αλλα για αυτο μου εειμαι σιγουρος ειναι τα windows, μεσα στο κουτι ελεγε οτι αυτα ειναι τα 32 και αν εχω τα 64 τοτε θα πρεπει να κανω μπακ απ μονο μου και οτι αν κανω φορματ και δεν τα εχω θα πληρωσω 50 ευρω (αυτο δεν το ελεγε το κουτι το λεει η αντιπροσωπεια για περασμα Windows).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Κοιτα για το κωδικο δεν ειμαι 100% σιγουρος αλλα για αυτο μου εειμαι σιγουρος ειναι τα windows, μεσα στο κουτι ελεγε οτι αυτα ειναι τα 32 και αν εχω τα 64 τοτε θα πρεπει να κανω μπακ απ μονο μου και οτι αν κανω φορματ και δεν τα εχω θα πληρωσω 50 ευρω (αυτο δεν το ελεγε το κουτι το λεει η αντιπροσωπεια για περασμα Windows).

Μπορείς να φτιάξεις το recovery DVD,από το λάπτοπ(όπως κάνουμε,όλοι μας,από τα vista και μετά) και να το έχεις σε περίπτωση που κάτι πάει στραβά!Και η άλλη λύση να βρείς αν το κλειδί από κατω είναι πράγματι το κλειδί του λογισμικού σου,δλδ του 64,οπόταν είσαι καλυμμένος,με το να βρεις και να κατεβάσεις τα windows7 64, από το ίντερνετ!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορείς να φτιάξεις το recovery DVD,από το λάπτοπ(όπως κάνουμε,όλοι μας,από τα vista και μετά) και να το έχεις σε περίπτωση που κάτι πάει στραβά!Και η άλλη λύση να βρείς αν το κλειδί από κατω είναι πράγματι το κλειδί του λογισμικού σου,δλδ του 64,οπόταν είσαι καλυμμένος,με το να βρεις και να κατεβάσεις τα windows7 64, από το ίντερνετ!

Αυτο εχω κανει ρε αλλα δεν ειναι παραλογο, δεν θα επρεπε να σου δυνουν το δισκο των 64.

Για το κωδικο δεν ξερω τη να σου πω, αληθεια αν ο κωδικος σβηστει λογω φθορας πως μπορω να των ανακτησω ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...