Προς το περιεχόμενο

The Witcher 3: Wild Hunt


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 10,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν υπάρχουν σωστές ρυθμίσεις, το παιχνίδι θέλει patch. Θέλει φτιάξιμο και το LoD που προχωράς και φορτώνουν νέα γραφικά στα 2 μέτρα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 hours ago, Psycho_Warhead said:

Δεν υπάρχουν σωστές ρυθμίσεις, το παιχνίδι θέλει patch. Θέλει φτιάξιμο και το LoD που προχωράς και φορτώνουν νέα γραφικά στα 2 μέτρα..

 

αυτό ειδικά το είδα σε όλα τα βιντεάκια που βγήκαν και μου την έχει βιδώσει άσχημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Psycho_Warhead είπε

Δεν υπάρχουν σωστές ρυθμίσεις, το παιχνίδι θέλει patch. Θέλει φτιάξιμο και το LoD που προχωράς και φορτώνουν νέα γραφικά στα 2 μέτρα..

Α, οκ, δεν ήταν ιδέα μου...αναρωτιόμουν γιατί το έβλεπα αυτό ξαφνικά κι αν ήταν θέμα των οδηγών ή της κάρτας, αφού με την προηγούμενη δεν το είχα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει κάνει κάποια ανακοίνωση επίσημα η εταιρεία για κάποιο patch ; 

Πάλι καλά το δώσανε δωρεάν γιατί αλλιώς θα έπεφτε πολύ κράξιμο (και τώρα πέφτει απλά έχουν το άλλοθι του τσάμπα) 

 

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχουν δώσει λίστα με αυτά που ''κοιτάνε'' αλλά δεν υπάρχει καμία αναφορά για τα σοβαρά προβλήματα, όπως το stuttering, τα graphical glitches κλπ..

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Stuttering προσωπικα δεν εχω , περα απο τα πρωτα δευτερολεπτα οταν φορτωσει το παιχνιδι . 

Επισης μιας και ειναι third person παιζεται μια χαρα σε 40-50 fps και controller. Ετσι το τρεχω , full τα παντα και dlss balance. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Stuttering έχει κυρίως με το Frame Generation On και όταν έχεις AMD CPUs απ' ότι έχω δει. Αν το κλείσεις ναι, δεν έχει, αλλά έχει κι' άλλα θέματα με graphical glitches όπως το να αλλάζει ο φωτισμός σε συγκεκριμένα σημεία ανάλογα με την γωνία που κοιτάς ή που φορτώνουν τα shadows και το geometry στο foliage όσο προχωράς κλπ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Psycho_Warhead είπε

Θέλει φτιάξιμο και το LoD που προχωράς και φορτώνουν νέα γραφικά στα 2 μέτρα..

Αυτό υπήρχε και στο original, αλλα δεν γίνοντα συχνά και γινόταν μεμονωμένα, δηλαδή σε μένα που και που κάνας θάμνος κάνα φυτό έκανε pop-in στα δυο μετρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...