Προς το περιεχόμενο

The Witcher 3: Wild Hunt


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, Tigio13 είπε

Σε τι mods αναφέρεσαι? 

Δεν αναφέρθηκα σε κανένα συγκεκριμένα, αλλα μόλις είδα ότι δεν υπάρχουν mods στο xbox οποτε απάντησα εγώ την ερώτηση που σου έκανα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 10,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ολοκληρώσαμε 2 μέρες μετά το patch launch και δε βγήκαν να πουν ένα συγγνώμη για τη μπούρδα που παρέδωσαν ή οτι παιδιά δώστε μας 1 εβδομάδα και θα τα στρώσουμε όλα. Αυτή είναι πλέον η CDPR. Προφανώς το φταίξιμο δε το ρίχνω στον απλό υπάλληλο. Το ψάρι βρωμάει πάντα από το κεφάλι και το κεφάλι βρωμάει ασταμάτητα από το launch του Cyberpunk2077.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, greekfragma είπε

ολοκληρώσαμε 2 μέρες μετά το patch launch και δε βγήκαν να πουν ένα συγγνώμη για τη μπούρδα που παρέδωσαν ή οτι παιδιά δώστε μας 1 εβδομάδα και θα τα στρώσουμε όλα. Αυτή είναι πλέον η CDPR. Προφανώς το φταίξιμο δε το ρίχνω στον απλό υπάλληλο. Το ψάρι βρωμάει πάντα από το κεφάλι και το κεφάλι βρωμάει ασταμάτητα από το launch του Cyberpunk2077.

Το 37% της εταιρίας παραμένει στους αρχικούς ιδιοκτητες άμα δεν κάνω λάθος, το υπόλοιπο 63% μάλλον κάνει το κουμάντο πια, οποτε ναι, η CDPR του Witcher είναι λίγο πολύ νεκρή πιστεύω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελείωσε η εταιρεία, πλέον κάνουν προσλήψεις με βάση το χρώμα των μαλλιών και όχι με βάση το ταλέντο στον προγραμματισμό.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, {TDi}Dj2k..infc είπε

Δεν αναφέρθηκα σε κανένα συγκεκριμένα, αλλα μόλις είδα ότι δεν υπάρχουν mods στο xbox οποτε απάντησα εγώ την ερώτηση που σου έκανα.

Οπότε το αγοράζω για pc. Με το 1 και το 2 αξίζει να ασχοληθώ πριν από αυτό? 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μ'αρεσει που τσίμπησα για αλλη μια φορα με την Red οτι θα κανει σοβαρο upgrade...

Ειδα αναλυτικο comparison και το συμπέρασμα που εβγαλα ειναι καλυτερο νερο και ενσωματωμένο το HD textures mod του hulk.

Downgraded σκιες, downgraded hair physics, downgraded weather effects, στρατός νεων bugs και μειον 50% perdormance.

Στην αρχη δε καταλαβα γιατι δε το ονομασαν 'Enhanced Edition" αλλα "Complete".

Τωρα καταλαβα γιατι, μεχρι και οι ιδιοι θα το θεωρησαν ιεροσυλία μπροστα στα προηγούμενα EE.

Το καλο με την Cdpr ειναι τωρα χτυπησαν rock bottom οποτε μονο πανω μπορει να παει απο εδω και περα...

fail

4 ώρες πριν, Tigio13 είπε

Οπότε το αγοράζω για pc. Με το 1 και το 2 αξίζει να ασχοληθώ πριν από αυτό? 

Φυσικα αξιζουν!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάλι καλά να λέτε που δεν έβαλαν επιλογή να τρίβει το πιπέρι ο Geralt με κάποιον NPC όχι θηλυκού γένους αλλά από τα άλλα τα ωραία τα μοντέρνα 😋

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 hours ago, Tigio13 said:

Οπότε το αγοράζω για pc. Με το 1 και το 2 αξίζει να ασχοληθώ πριν από αυτό? 

Το 1 δοκιμασα να το ξεκινησω πριν καμια βδομαδα αλλα εχουν περασει τοσα χρονια που πρεπει να μπεις στη διαδικασια να συμβιβαστεις παρα πολυ με αυτο που βλεπεις στην οθονη!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, MikeGR7 είπε

Το καλο με την Cdpr ειναι τωρα χτυπησαν rock bottom οποτε μονο πανω μπορει να παει απο εδω και περα..

Δωστους μια ευκαιρία. Η τωρινή ομάδα προς το παρόν απλώς αναμοχλεύει προηγούμενες δουλειές.  Εγώ πιστεύω ότι είμαστε πολύ μακριά από τον πάτο ακόμα. Έχουμε μπόλικη ελεύθερη πτώση μπροστά μας. 
 

Θα φανεί στο επόμενο Witcher που θα είναι και UE5. Νομίζω θα δούμε απίστευτα πράγματα από bugs, stutters και “multi-cultural” μηνύματα.

Επεξ/σία από D.Luffy
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, liakinen είπε

Πάλι καλά να λέτε που δεν έβαλαν επιλογή να τρίβει το πιπέρι ο Geralt με κάποιον NPC όχι θηλυκού γένους αλλά από τα άλλα τα ωραία τα μοντέρνα 😋

Κάτσε στο Passiflora δεν χορεύουν και τυπάδες? Όταν ρωτάς την Marquise τι επιλογές σου δίνει? Ναι, δεν προσπάθησα ποτε να κουτουπώσω δούλες του ιερέα. Το χαρτάκι μας όμως το παίξαμε. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, {TDi}Dj2k..infc είπε

Ευχαριστώ ρε man εννοείτε πως θα τους πω τα ''κάλαντα'' και θα τους ''στολίσω'' στο twitter τους.

Edit: Θα σας ήμουν ευγνώμων αν μου προτείνατε ένα δυο HD mods στην 1.32 version 

Επεξ/σία από zvarthangalos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 hours ago, D.Luffy said:

Δωστους μια ευκαιρία. Η τωρινή ομάδα προς το παρόν απλώς αναμοχλεύει προηγούμενες δουλειές.  Εγώ πιστεύω ότι είμαστε πολύ μακριά από τον πάτο ακόμα. Έχουμε μπόλικη ελεύθερη πτώση μπροστά μας. 
 

Θα φανεί στο επόμενο Witcher που θα είναι και UE5. Νομίζω θα δούμε απίστευτα πράγματα από bugs, stutters και “multi-cultural” μηνύματα.

 

το μόνο πράγμα που μπορεί να τους σώσει είναι η Unreal Engine 5. Θα τους βγάλει από τη δύσκολη θέση από όλα αυτά που αναφέρεις γιατί θα πάρουν την πιο σύγχρονη και δυνατή μηχανή που αποδεδειγμένα από προηγούμενες γενιές της, κάνει όσα υπόσχεται.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, greekfragma είπε

το μόνο πράγμα που μπορεί να τους σώσει είναι η Unreal Engine 5. Θα τους βγάλει από τη δύσκολη θέση από όλα αυτά που αναφέρεις γιατί θα πάρουν την πιο σύγχρονη και δυνατή μηχανή που αποδεδειγμένα από προηγούμενες γενιές της, κάνει όσα υπόσχεται.

Μακάρι. Αν και τώρα τελευταία η UE έχει πολλά θέματα με shader compilation stutters και είμαι πολύ περίεργος να δω πως θα μεταφραστεί ένα παιχνίδι τόσο ανοιχτού κόσμου σαν το Witcher. 

Όχι ότι δεν γίνεται προφανώς αλλά δεν μου εμπνέει πολύ εμπιστοσύνη το νέο team. Από παρδαλά μαλλιά πάμε καλά. Από ποιότητα δουλειάς να δούμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...