Προς το περιεχόμενο

The Witcher 3: Wild Hunt


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 10,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 λεπτό πριν, john2gr είπε

Ολα μπομπα με το "free" update. Ουτε σε αφηνει να κανεις save αν δεν εχεις τα expansions, ουτε να load-αρεις καποιο save. Καλα ξηγηθηκες CDPR 😆

image.jpeg.f4c5677d925ec5ece692f82d76fcc9dc.jpeg

Για true next-gen experience πρέπει να το αρχίσεις απ'την αρχή.

 

Τι δεν καταλαβαίνεις;; 🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, john2gr είπε

Ολα μπομπα με το "free" update. Ουτε σε αφηνει να κανεις save αν δεν εχεις τα expansions, ουτε να load-αρεις καποιο save. Καλα ξηγηθηκες CDPR 😆

image.jpeg.f4c5677d925ec5ece692f82d76fcc9dc.jpeg

Πωω.. καλα εκανα και εβαλα εχθες την GOTY για installation πριν το update που θα κανω σημερα..

Λογικα μιλωντας αυτη θα δουλευει.. Λογικα λολ..

2 λεπτά πριν, Mpiftekis είπε

Για true next-gen experience πρέπει να το αρχίσεις απ'την αρχή.

 

Τι δεν καταλαβαίνεις;; 🤣

Kαλα τα προτερα saves ειναι πλεον κοινοτοπο να μην δουλευουν με προηγουμενες εκδοσεις του παιχνιδιου αν δεν ειναι updated στο latest.. Αλλα να θελει τα DLC για να τρεξει γιατι; Δεν θυμαμαι αν ηταν prerequisite να χρειαζονται τα DLC για να γινει το core game updated.. Anyway αν ηταν ετσι θα επρεπε να βαλουν μονο την GOTY να μπορει να δουλευει με την enhanced..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χμμ, ας το κανω κι εγώ σημερα!

Εχω την GOTY εκδοση, οποτε ολα καλα (δηλ εχω ΚΑΙ αυτή).

Να παρω και καρτα επιτελους να το ευχαριστηθω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νταξει... βρηκα λυση... αν στην αρχη διαλεξεις να κανεις simulate το The Witcher 2 experience, θα τρως στην μαπα errors. Αν δεν το διαλεξεις... θα μπορεσεις να κανεις manual save και δεν θα σου πεταει μ@λακιες το παιχνιδι οποτε πας να κανεις continue. Και παλι GG CD Projekt RED 😆

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Psycho_Warhead είπε

Το DX12 implementation του διαβάζω δεν είναι και το καλύτερο.

RTSS δεν δουλεύει με την καμία σε DX12, έβαλα το perfomance panel της nvidia. Stream μέσω steam link στην τηλεόραση δεν δουλεύει. Με moonlight στέλνει εικόνα αλλά bugάρει ο Δίας με το χειριστήριο, το mapping είναι ότι να'ναι... Πανέμορφο δεν λέω, αλλά δεν έχω ιδέα τι μαλακίες έχουν κάνει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Γραφικά δεν θέλατε ε γραφικά σας έδωσαν, απλά ξέχασαν οι άνθρωποι να σας πουν ότι θέλει και μία 4090 😋

Μου αρέσει που κάποιοι σαν και του λόγου μου με 1060, 1660, 2070 κτλ περίμεναν το Patch 😟

Όσοι το βάλατε είναι τόσο τραγικά τα πράγματα ή με drivers & κάποια patch μπορεί να γίνει κάτι; 

Επεξ/σία από liakinen
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ίσως το μόνο παιχνίδι που λέω μακάρι να μπορούσα να κάνω reset την μνήμη μου για να το 'επαιζα τώρα σαν να είναι η πρώτη φορά......Best Game Ever For Me !!!!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, liakinen είπε

Γραφικά δεν θέλατε ε γραφικά σας έδωσαν, απλά ξέχασαν οι άνθρωποι να σας πουν ότι θέλει και μία 4090 😋

Μου αρέσει που κάποιοι σαν και του λόγου μου με 1060, 1660, 2070 κτλ περίμεναν το Patch 😟

Όσοι το βάλατε είναι τόσο τραγικά τα πράγματα ή με drivers & κάποια patch μπορεί να γίνει κάτι; 

Χωρις RT μια χαρα θα ειναι. Με RT γινεται θεοβαρο για καθε καρτα του σημερα εκτος αυτη των 2500 ευρω. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
39 λεπτά πριν, Arkin είπε

Χωρις RT μια χαρα θα ειναι. Με RT γινεται θεοβαρο για καθε καρτα του σημερα εκτος αυτη των 2500 ευρω. 

Μπα και χωρίς RT ρίχνει ξύλο αν δεν κάνεις θυσίες. Χωρίς RT, με dlss quality, όλα ultra+ και σε 1080p δεν βλέπω πάνω από 80 fps στην 3080ti. Ούτε κάποιο oc σε cpu/ram/gpu σώζει την κατάσταση. Αν είναι να ρίξουμε τόσο πολύ τα settings καθόμασταν και με την GOTY+mods δεν θα βάζαμε το update. Τραγικοί. 

Επεξ/σία από iazriel
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...