Προς το περιεχόμενο

The Witcher 3: Wild Hunt


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

35 λεπτά πριν, {TDi}Dj2k..infc είπε

Dude πoλυς κόσμος, μαζί και εγώ, ίσως δεν πάει ποτε στην καινούργια έκδοση λόγο mods. Aμα γίνουν update sure, αλλα χλομό τα 80+ mods που έχω να γίνουν όλα update. Μακάρι, αλλα χλομό. Οποτε θα προτιμήσω την stable "outdated" έκδοση με full mod support, άλλωστε μου είναι αδιάφορα τα upgraded graphs που φέρνει το patch.

Ευτυχώς το BIA που είναι το πιο must mod γίνετε συνεχόμενα update, οποτε αυτό σίγουρα πιστεύω θα τρέχει και στην καινούργια έκδοση.

Περί ορέξεως κολοκυθόπιτα όμως δεν έχεις την περιέργεια να δεις το game με next gen γραφικά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 10,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, zvarthangalos είπε

Περί ορέξεως κολοκυθόπιτα όμως δεν έχεις την περιέργεια να δεις το game με next gen γραφικά;

Το άμα θα τρέχουν must gameplay mods δεν είναι ακριβώς περί ορέξεως για οποιον δεν παίζει vanilla.

Προσωπικά το game τρέχει τέλεια και τα graphs του με mods τα βρίσκω μια χαρά ακόμα και σήμερα.

Όχι δεν έχω καμια περιέργεια για "next-gen" graphs, gameplay sure, το νέο casting φαίνεται cool, αλλα τα ελάχιστα gameplay tweaks που θα βάλει το patch δεν πιάνουν μια στα ποσα mods.

Ξαναλέω, εννοείτε θα προτιμούσα την νέα έκδοση και μακάρι να παίζουν τα mods.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
3 hours ago, Dantε said:

Μου φαινεται ωρα να ξεκινησω παλι απο το 1 και να τα παιξω ολα.Θα εχω να ασχολουμαι μεχρι το 2024.

Θα περιμένεις το remake του όμως? Δεν νομίζω ότι θα βγει πριν το 2024-2025.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Thresh είπε

Θα περιμένεις το remake του όμως? Δεν νομίζω ότι θα βγει πριν το 2024-2025.

Ε οχι ενταξει δε θα περιμενω remake 1-2.Θα ξεκινησω με τα παλια και θα παιξω το καινουργιο 3. Εκτος και αν ξεκινησω με το 3 για να παιξω μετα τα νεα 1-2. Με βαλες σε σκεψεις τωρα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
1 minute ago, Dantε said:

Ε οχι ενταξει δε θα περιμενω remake 1-2.Θα ξεκινησω με τα παλια και θα παιξω το καινουργιο 3. Εκτος και αν ξεκινησω με το 3 για να παιξω μετα τα νεα 1-2. Με βαλες σε σκεψεις τωρα :P

Δεν έχει ανακοινωθεί remake για το 2ο, στην καλύτερη πιστεύω ότι θα πάρει αντίστοιχο update με το 3ο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά στέκεται το 2 ακόμα και σήμερα. Ιδιαίτερα με την έντονη παλέτα χρωμάτων που έχει το αποτέλεσμα αισθητικά είναι όμορφο. Όπως έχουμε ξαναγράψει δεν είναι το παν τα textures, οι υφές και το Ray tracing.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, stevenfins είπε

Εδώ είσαι @{TDi}Dj2k..infc. Δεν χρειάζεσαι κάτι άλλο νομίζω για να πειστείς 😁the-witcher-3-ps5-netflix-armour.large.jpg

Ok αυτό είναι σίγουρα trolling, στο οποιο κάποτε η CDPR ήταν καλή, το αγαπημένο μου ήταν με τον Tyrion, εάν ισχύει τότε well played.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
2 hours ago, liakinen said:

Μια χαρά στέκεται το 2 ακόμα και σήμερα. Ιδιαίτερα με την έντονη παλέτα χρωμάτων που έχει το αποτέλεσμα αισθητικά είναι όμορφο. Όπως έχουμε ξαναγράψει δεν είναι το παν τα textures, οι υφές και το Ray tracing.

Δεν νομίζω να αλλάξει το 1ο και το 3ο και να αφήσει το 2ο μόνο του σαν τον ψωριάρη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, Thresh είπε

Δεν νομίζω να αλλάξει το 1ο και το 3ο και να αφήσει το 2ο μόνο του σαν τον ψωριάρη.

Μην βιάζεσαι. Κάτσε να βγει το 1ο να δούμε πόσο θα το χρεώσει, να δούμε τι σόι πράγμα θα είναι, πόσο θα πουλήσει και βλέπουμε για το 2.

Προσωπικά αν και θεωρώ το Witcher 3 παιχνίδι σταθμό, δεν τρελάθηκα με τον ερχομό της Next-Gen έκδοσης. Ακόμα και στην κατάσταση που είναι το θεωρώ αριστούργημα. Θα προτιμούσα (λέμε τώρα) ένα DLC με τα ίδια γραφικά του 15 παρά τις βελτιώσεις που θα φέρει. 

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
4 minutes ago, liakinen said:

Μην βιάζεσαι. Κάτσε να βγει το 1ο να δούμε πόσο θα το χρεώσει, να δούμε τι σόι πράγμα θα είναι, πόσο θα πουλήσει και βλέπουμε για το 2.

Προσωπικά αν και θεωρώ το Witcher 3 παιχνίδι σταθμό, δεν τρελάθηκα με τον ερχομό της Next-Gen έκδοσης. Ακόμα και στην κατάσταση που είναι το θεωρώ αριστούργημα. Θα προτιμούσα (λέμε τώρα) ένα DLC με τα ίδια γραφικά του 15 παρά τις βελτιώσεις που θα φέρει. 

 

 

Δεν βιάζομαι, αλλά αν/όταν βγει τελικά το 1ο, θα πιάσουν και το 2ο σε κάποια στιγμή, αποκλείεται να το αφήσουν. Με την προϋπόθεση βέβαια ότι θα υπάρχουν ακόμα. 😛

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 27/11/2022 στις 4:22 ΜΜ, Thresh είπε

Για PC δεν λέμε? Κατεβάστε/κλείστε settings...

Το καταλαβαίνω αυτό που λες, η απορία μου όμως είναι αν θα δείχνoυν ίδια τα medium-high settings που παίζω τώρα και είμαι φουλ ευχαριστημένος σε σχέση με τα low-ultra low που ενδεχομένως θα με αναγκάσει να κατεβάσω μετά το next gen patch? 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
1 minute ago, bad_freddy said:

Το καταλαβαίνω αυτό που λες, η απορία μου όμως είναι αν θα δείχνoυν ίδια τα medium-high settings που παίζω τώρα και είμαι φουλ ευχαριστημένος σε σχέση με τα low-ultra low που ενδεχομένως θα με αναγκάσει να κατεβάσω μετά το next gen patch? 

Στη χειρότερη κοιτάς guides του DF για τα settings. Καλώς ή κακώς ό,τι είναι να γινει θα γίνει, δεν είναι στο χέρι μας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Thresh είπε

Στη χειρότερη κοιτάς guides του DF για τα settings. Καλώς ή κακώς ό,τι είναι να γινει θα γίνει, δεν είναι στο χέρι μας.

Γι αυτό λέω οτι θα μπορούσε να τα εμφανίσει σαν χωριστές εκδόσεις, όπως έγινε πρόσφατα και με τα Resident Evil που τα διαχώρησαν μετά το κράξιμο.

Resident Evil 2, 3 and 7 Able to Roll Back to Previous Versions After Backlash

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...