Προς το περιεχόμενο

The Witcher 3: Wild Hunt


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οσοι εχετε παιξει και τα τρια παιχνιδια, αξιζει να ασχοληθω με τα δυο πρωτα; Ειχα βαλει το 1ο πριν κανα μηνα, επαιξα 2,3 ωρες αλλα το παρατησα. Εχουν καποια συνοχη μεταξυ τους; Και σε σχεση με την σειρα στο netflix και τα τρια παιχνιδια ειναι sequel;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 10,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, Zus είπε

Κατά τη γνώμη μου θα έπρεπε να κάνουν ένα remaster και το 1 κάποια στιγμή και να το παίξουμε με το combat system και τα γραφικά του 3 για να εμπεδώσουμε καλύτερα την αρχή της ιστορίας, αλλά ξέρω ότι είναι ευσεβείς πόθοι.

Απίθανο δυστυχώς εφόσον υπάρχουν enhanced editions αν και το πρώτο game έχει το καλύτερο story imho. Ίσως με το Witcher 4 γίνει κάτι ώστε να ξανά θυμηθούμε τον Geralt μιας και είπαν ότι το επόμενο game δεν θα είναι με Geralt.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, {TDi}Dj2k..infc είπε

Απίθανο δυστυχώς εφόσον υπάρχουν enhanced editions αν και το πρώτο game έχει το καλύτερο story imho. Ίσως με το Witcher 4 γίνει κάτι ώστε να ξανά θυμηθούμε τον Geralt μιας και είπαν ότι το επόμενο game δεν θα είναι με Geralt.

Αν είναι να δούμε τον Geralt σε κανένα side quest να μας δίνει τίποτα οδηγίες, καλύτερα να μην βγάλουν καθόλου 4 γιατί θα μας πάρουν τα ζουμιά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, elpaso1 είπε

Οσοι εχετε παιξει και τα τρια παιχνιδια, αξιζει να ασχοληθω με τα δυο πρωτα; Ειχα βαλει το 1ο πριν κανα μηνα, επαιξα 2,3 ωρες αλλα το παρατησα. Εχουν καποια συνοχη μεταξυ τους; Και σε σχεση με την σειρα στο netflix και τα τρια παιχνιδια ειναι sequel;

Μία σελίδα μόλις πίσω φίλε μου έχει απαντηθεί το πρώτο σκέλος της ερώτησης σου για ακόμη μία φορά. 

Επεξ/σία από liakinen
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Στα graphics settings εχει 3 επιλογες που αναφερουν nvidia technology, nvidia hairworks κ αλλα δυο παλι nvidia δε θυμαμαι τι δεν ειμαι στο pc αυτη τη στιγμη. Εγω που εχω amd καρτα μπορω να τα ενεργοποιησω; Θα εχει οπτικη διαφορα προς το καλυτερο η θα χανω τσαμπα fps. Καρτα εχω 5700XT

Επεξ/σία από Ronnie1985
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Optimus τι έγινε έχασες πάλι τον δρόμο σου καθώς πήγαινες στο proper thread του TV series?! :P

I shall help:

 

Επεξ/σία από {TDi}Dj2k..infc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 8/1/2020 στις 10:58 ΠΜ, Ronnie1985 είπε

Στα graphics settings εχει 3 επιλογες που αναφερουν nvidia technology, nvidia hairworks κ αλλα δυο παλι nvidia δε θυμαμαι τι δεν ειμαι στο pc αυτη τη στιγμη. Εγω που εχω amd καρτα μπορω να τα ενεργοποιησω; Θα εχει οπτικη διαφορα προς το καλυτερο η θα χανω τσαμπα fps. Καρτα εχω 5700XT

Καποιος αν γνωριζει στην ερωτηση που εκανα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

53 λεπτά πριν, Ronnie1985 είπε

Καποιος αν γνωριζει στην ερωτηση που εκανα;

Dude γιατί απλά δεν δοκιμάζεις να δεις?! Ένα on/off είναι. Σίγουρα θα χάσεις fps και σίγουρα έχει διαφορα, αλλα έχει να κάνει και το γούστο του καθενός. Εμενα δεν μου αρέσουν τα physx μαλλιά αλλα τα γενιά είναι πολύ καλύτερα από τα default. Υπάρχουν και mods που σε αφήνουν να επιλέξεις μεμονωμένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, Ronnie1985 είπε

Καποιος αν γνωριζει στην ερωτηση που εκανα;

μα γιατι δε δοκιμαζεις να μας πεις ...

τι φοβασαι? ειναι τοσο απλο ενα κλικ και βλεπεις και μας λες εντυπωσεις

τι να σου πουμε δηλαδη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 7/1/2020 στις 4:39 ΜΜ, elpaso1 είπε

Οσοι εχετε παιξει και τα τρια παιχνιδια, αξιζει να ασχοληθω με τα δυο πρωτα; Ειχα βαλει το 1ο πριν κανα μηνα, επαιξα 2,3 ωρες αλλα το παρατησα. Εχουν καποια συνοχη μεταξυ τους; Και σε σχεση με την σειρα στο netflix και τα τρια παιχνιδια ειναι sequel;

η σειρά βασίζεται στο prequel του 1ου βιβλίου και λίγο στο 1ο, τα παιχνίδια εξελίσσονται πιο μετά. Το 1 έχει πολύ ωραία ιστορία με old school gameplay, το 2 όχι και τόσο εκπληκτική ιστορία και για να γίνει και λίγο ανθρωπινό θέλει κάποια mods. Αν έχεις όμως  χρόνο παίξτα ώστε στο 3 να έχουν καλύτερο βάρος οι επιλογές σου σαν παίκτης και κάποια secondary quests να έχουν πιο πολύ νόημα για να επιλέξεις να τα κάνεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 minutes ago, Daredevil said:

η σειρά βασίζεται στο prequel του 1ου βιβλίου και λίγο στο 1ο, τα παιχνίδια εξελίσσονται πιο μετά. Το 1 έχει πολύ ωραία ιστορία με old school gameplay, το 2 όχι και τόσο εκπληκτική ιστορία και για να γίνει και λίγο ανθρωπινό θέλει κάποια mods. Αν έχεις όμως  χρόνο παίξτα ώστε στο 3 να έχουν καλύτερο βάρος οι επιλογές σου σαν παίκτης και κάποια secondary quests να έχουν πιο πολύ νόημα για να επιλέξεις να τα κάνεις.

Έχω την εντύπωση οτι το στόρυ της σειράς με το παιδί που ήταν undead, μοιάζει καταπληκτικά με αυτό του Βαρώνου στο W3.

Επεξ/σία από seithan
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...