Προς το περιεχόμενο

The Witcher 3: Wild Hunt


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ούτε εμένα μου δουλεύει το sweetfx στα 10ρια. Όταν το περνάω στους φακέλους των παιχνιδιών δεν ανοίγουν καν πλέον δυστυχώς. Δεν ξέρω τι φταίει. Οι υπόλοιποι είστε με 10ρια που σας δουλεύει το preset του rogx;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 10,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Προσωπικά αν και ήταν ιδιαίτερο, η ιστορία του hearts of stone μου φάνηκε αρκετά κατώτερη από το main game με εξαίρεση 1-2 συγκεκριμένα quests. Αυτή τη στιγμή παίζω το blood and wine και χωρίς να έχω προχωρήσει ιδιαίτερα το main, ασχολούμαι με πολλά sides τα οποία έχουν τεράστιο ενδιαφέρον και ποικιλία. Είναι απίστευτο αυτό που κάνει με τη σύνδεση των διαφόρων quests η CPR. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 25/10/2019 στις 10:42 ΠΜ, Inler είπε

Δουλεύει κανονικά.Δοκιμάσατε πρώτα shift+f2;

Δεν μου ξεκινάνε καν τα παιχνίδια πλέον εάν περάσω sweetfx, δεν ξέρω τι φταίει. Τεσπα, ίσως ρωτήσω στο σχετικό thread για να μην εκτροχιαστεί το θέμα εδώ. Thanks για την ενημέρωση όπως και να έχει παίδες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωχχχχ υπάρχει πολυυυ πράγμα.

Το πιο γνωστό θα έλεγα πως ειναι το HD Reworked mode, δουλευεται ακόμα και αναβαθμίζει απειρα textures. επισης, πολυ ωραιο να βαλεις κ το realistic weather.

αν το θες λιγο πιο παραμυθενιο, το Fantasy σου κανει εξυπνο saturation στους τονους για να ειναι πιο disney effect.

περαν αυτων, υπαρχουν ντουζίνες άλλα που αλλάζουν χαρακτήρες, σκιάσεις, λεπτομέριες, οπλα, αίμα, κλπ κλπ. Χρονο κ διαθεση να εχεις να δοκιμάζεις. Αλλά τα πάνω θα ελεγα ειναι τα πιο διαδεδομένα κ απλά για να μην μπλέκεις σε πολλούς πειραματισμούς.

 

μπορεις να βρεις άπειρα mods εδω: https://www.nexusmods.com/witcher3

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Skywalker333 είπε

ωχχχχ υπάρχει πολυυυ πράγμα.

Το πιο γνωστό θα έλεγα πως ειναι το HD Reworked mode, δουλευεται ακόμα και αναβαθμίζει απειρα textures. επισης, πολυ ωραιο να βαλεις κ το realistic weather.

αν το θες λιγο πιο παραμυθενιο, το Fantasy σου κανει εξυπνο saturation στους τονους για να ειναι πιο disney effect.

περαν αυτων, υπαρχουν ντουζίνες άλλα που αλλάζουν χαρακτήρες, σκιάσεις, λεπτομέριες, οπλα, αίμα, κλπ κλπ. Χρονο κ διαθεση να εχεις να δοκιμάζεις. Αλλά τα πάνω θα ελεγα ειναι τα πιο διαδεδομένα κ απλά για να μην μπλέκεις σε πολλούς πειραματισμούς.

μπορεις να βρεις άπειρα mods εδω: https://www.nexusmods.com/witcher3

Το hd reworked mode μπορεί να δουλέψει μαζί με το realistic weather?Από ότι είδα το πρώτο δεν επιβαρύνει και το παιχνίδι όσο αφορά τα fps.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νομιζω πως ναι. δεν εχει τυχει να τα δοκιμασω μαζι γιατι οταν επαιζα το PC μου ηταν αδυναμο κ δε σηκωνε πολλα πολλα, αλλα δε βλεπω το λογο να μη δουλευουν παρεα. αλλο αλλαζει το ενα κ αλλο το αλλο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, giannisag17 είπε

Τα φώτα σας..Αγόρασα την game of the year edition και θα ξεκινήσω σήμερα..Έχετε να μου προτείνετε κάποιο mod για ακόμα πιο ωραία γραφικά πιο cinematic.

Είναι η πρώτη φορά που θα παίξεις το παιχνίδι αυτό? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειχα παιξει πολυ λιγο παλιοτερα γυρω στις 5 ωρες περιπου..Μου ειχε δανεισει ενας φιλος τον λογαριασμο του αλλα λογω αλλων συγκυριων τοτε επρεπε να το σταματησω.

4 λεπτά πριν, Virus200 είπε

Είναι η πρώτη φορά που θα παίξεις το παιχνίδι αυτό? 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Χτες τελείωσα με Witcher 1 και 2 (μετά από 5-6 χρόνια στο steam library). Παιχνιδάρες, καθένα με το ιδιαίτερο ενδιαφέρον του (και προφανώς τα προβλήματά/ιδιοτροπίες τους). Αν δεν είχε βγει το witcher 3 άνετα έκανα άλλο ένα playthrough στο 2.

Anyway, πρόλαβα και έπαιξα ~30' από το witcher 3 και είναι απλά εντυπωσιακό πόσο καλύτερο είναι κάθε παιχνίδι της CD Project Red από το προηγούμενο. Δηλαδή στο witcher 1 έλεγα, μέτρια locations αλλά ωραία ιστορία/quests. Το 2 θεωρώ ότι το έφτασε στο άλλο άκρο και ενώ η ιστορία εξακολουθούσε να έχει πολύ ενδιαφέρον, οι τοποθεσίες μου φάνηκαν πανέμορφες αλλά μικρές. Στο 3 απλά άφησα τον Vesemir στο inn και άρχισα να τρέχω στα χωράφια :D.

Μεγάλο μπράβο στους developers.

Επεξ/σία από sir ImPeCaBlE
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα,μολις καταλαβεις πως οι πρωτες 5-10 ωρες στο White Orchard ειναι μονο το tutorial του παιχνιδιου και μετα μπεις στο main game,εκει ειναι που θα σου πεσει το σαγονι

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...