Προς το περιεχόμενο

The Witcher 3: Wild Hunt


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 3/9/2019 στις 8:53 ΜΜ, Fulgore είπε

Οχι βεβαια,ουτε ειπε κανεις το αντιθετο.

Απλα τωρα τελευταια εχουμε πετυχει αρκετες φορες κοσμο ο οποιος ασχολειται τοσο πολυ με το τι Mods να περασει στο παιχνιδι για καιρο,που αργοτερα οταν φτασει η ωρα να το ξεκινησει το παιχνιδι να το παραταει και να μην το τερματιζει καν.

Γκουχ γκουχ SKYRIM 😋

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 10,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 ώρες πριν, yiannis1991 είπε

Αυτό έχω κάνει αλλά δεν. Το βλέπω και από το AA ότι δεν δουλεύει..

The Witcher III.rar

Mεσα στο The Witcher 3 folder, bin, x64

Mε το SCROLL LOCK το κανεις ON/OFF

scroll-lock.jpg.6579b37b301337fb2d30894b6bc60dc7.jpg

Επεξ/σία από ROG-X
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

@ROG-X Ωραίος, ευχαριστώ! Και αν δεν έχει scroll lock το πληκτρολόγιο τι κάνουμε; :P Υπάρχει τρόπος να το βάλω σε άλλο κουμπί;

Edit: Άκυρο, το βρήκα..

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45 λεπτά πριν, yiannis1991 είπε

@ROG-X Ωραίος, ευχαριστώ! Και αν δεν έχει scroll lock το πληκτρολόγιο τι κάνουμε; :P Υπάρχει τρόπος να το βάλω σε άλλο κουμπί;

Edit: Άκυρο, το βρήκα..

Aναμενω εντυπωσεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@ROG-X Εντάξει φοβερό! Πολύ πιο ζωντανά χρώματα και δεν υπάρχει αυτή η ελαφριά κιτρινίλα του stock game! :) Το preset αυτό είναι γενικό; Μπορώ να το βάλω και σε άλλα παιχνίδια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, yiannis1991 είπε

@ROG-X Εντάξει φοβερό! Πολύ πιο ζωντανά - καθαρά χρώματα και δεν υπάρχει αυτή η ελαφριά κιτρινίλα του stock game! :) Το preset αυτό είναι γενικό; Μπορώ να το βάλω και σε άλλα παιχνίδια;

Αυτο που σου εδωσα ειναι η all around εκδοση που εχω φτιαξει! Κανονικα προσθετω και αλλα δυο φιλτρα πανω σε αυτο...

Επεξ/σία από ROG-X
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Παιδια προσφατα τελειωσα το κυριως παιχνιδι (αυτη τη φορα γνησιο το παιχνιδι γιατι το ειχα φτασει κοντα στο τελος μουφα ομως το εκανα uninstall γιατι τετοια παιχνιδια αξιζουν τα χρηματα) και εχω να πω οτι ηταν υπεροχη η ιστορια του.Αριστουργημα οπως πολλοι, δεν θα το ελεγα γιατι εχει μερικα κενα προς το τελος σαν να βιαστηκαν οι δημιουργοι,δηλαδη κοβει σκηνες που για εμενα θα επρεπε να υπαρχουν οπως να συναντησει ο Gerald ξανα τις κοπελιες κλπ αλλα τιποτα ενας κενος πυργος η Karl Moren.Ακομα δεν εχω  ανακαλυψει ολο το χαρτι σε διαφορες περιοχες,αλλα λεω τωρα να ξεκινησω το hearts of stone και μετα το τελευταιο dlc γιατι εχω ακουσει οτι με αυτο ολοκληρωνεται το παιχνιδι.Παρακαλω οποιος απαντησει να αποφυγει τα spoilers ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι δες τα DLCs με τη σειρα που βγήκαν.

κ λογο leveling κ δυσκολίας αλλά κ γιατί το τελευταίο στην ουσια δίνει κ έναν επίλογο στην ιστορία του Geralt.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, jerry banana είπε

,αλλα λεω τωρα να ξεκινησω το hearts of stone και μετα το τελευταιο dlc γιατι εχω ακουσει οτι με αυτο ολοκληρωνεται το παιχνιδι.Παρακαλω οποιος απαντησει να αποφυγει τα spoilers ευχαριστω.

Όταν παίξεις τα DLCs με τη σειρά τους, το παιχνίδι κλείνει πάρα πολύ όμορφα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, panther_512 είπε

Όταν παίξεις τα DLCs με τη σειρά τους, το παιχνίδι κλείνει πάρα πολύ όμορφα.

Αντε να δω γιατί με ψιλό ξενέρωσε το τέλος του '' κυριως'' παιχνιδιού. Μου βγήκε το 

Spoiler

Τέλος που εγώ συνεχίζω να κυνηγάω τέρατα η ciri πάει να μείνει με τον βασιλιά, οι γκόμενές δεν κάθονται μαζί μου γιατί πήγα και με τις 2,που αποτι είδα είναι από τα έτσι και έτσι τέλη. Το άλλο είναι κακό και το άλλο υπερβολικά κλισέ-καλό. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, jerry banana είπε

Αντε να δω γιατί με ψιλό ξενέρωσε το τέλος του '' κυριως'' παιχνιδιού. Μου βγήκε το 

  Εμφάνιση κρυμμένου περιεχομένου

Τέλος που εγώ συνεχίζω να κυνηγάω τέρατα η ciri πάει να μείνει με τον βασιλιά, οι γκόμενές δεν κάθονται μαζί μου γιατί πήγα και με τις 2,που αποτι είδα είναι από τα έτσι και έτσι τέλη. Το άλλο είναι κακό και το άλλο υπερβολικά κλισέ-καλό. 

Μια από τα ίδια για το τέλος . Νταξει μωρέ εμένα δεν με ενόχλησε ίσα ίσα μαρεσε αυτό το στεγνό δραματικό, λες και ειναι κλειδωμένος/καταραμένος σε ένα κυκλο θανάτου. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, costacurta είπε

Μια από τα ίδια για το τέλος . Νταξει μωρέ εμένα δεν με ενόχλησε ίσα ίσα μαρεσε αυτό το στεγνό δραματικό, λες και ειναι κλειδωμένος/καταραμένος σε ένα κυκλο θανάτου. 

Δεν το σκέφτηκα αυτό όντως ωραία οπτική έδωσες στο θέμα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις ‎6‎/‎9‎/‎2019 στις 10:16 ΠΜ, ROG-X είπε

Aναμενω εντυπωσεις...

επειδή ξεκινησα το  game προχθες και εντελως νουμπας με το sweetfx ,τελικα το κατεβασα,..εκδοση 1,5,1  τα εκανα όλα copy paste στο bin  του παιχνιδου και εκανα και copy paste to αρχειο σου. δεν φενεται να δουλευει τιποτα.. παταω scroll lock  και απλα μπαζει βγαζει το σπαθι :D. εχω κανει κατι λαθος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...