Προς το περιεχόμενο

The Witcher 3: Wild Hunt


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σε αυτούς τους 2 μήνες ζήτημα είναι να έχω παίξει 4-5 φορές. Πρέπει να πιάσει Χειμώνας να συμμαζευτουμε στα σπίτια :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 10,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

16 λεπτά πριν, yiannis1991 είπε

Σε αυτούς τους 2 μήνες ζήτημα είναι να έχω παίξει 4-5 φορές. Πρέπει να πιάσει Χειμώνας να συμμαζευτουμε στα σπίτια :P

Αρα και παλι στα λογια μου ερχεσαι,οτι ως τωρα το παιχνιδι το εχεις αφησει για αλλους λογους και οχι γιατι θες να περασεις reshade ή mods :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Αρα και παλι στα λογια μου ερχεσαι,οτι ως τωρα το παιχνιδι το εχεις αφησει για αλλους λογους και οχι γιατι θες να περασεις reshade ή mods :)

Το έχω αφήσει γιατί ήμουν διακοπές, και γενικά έξω. Το καλοκαίρι δεν παίζω και ιδιαίτερα. Δεν νομίζω ότι είναι και άκυρο πάντως να περάσω reshade ή mods αφότου έχω αρχίσει το παιχνίδι. To texture mod το πέρασα στην αρχή. Το reshade δεν το είχα σκεφτεί και μου ήρθε τώρα, και είπα να ρωτήσω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, yiannis1991 είπε

 Δεν νομίζω ότι είναι και άκυρο πάντως να περάσω reshade ή mods αφότου έχω αρχίσει το παιχνίδι. 

Οχι βεβαια,ουτε ειπε κανεις το αντιθετο.

Απλα τωρα τελευταια εχουμε πετυχει αρκετες φορες κοσμο ο οποιος ασχολειται τοσο πολυ με το τι Mods να περασει στο παιχνιδι για καιρο,που αργοτερα οταν φτασει η ωρα να το ξεκινησει το παιχνιδι να το παραταει και να μην το τερματιζει καν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, ROG-X είπε

@yiannis1991 περιλαμβανει ΑΑ το αρχειο όποτε στο menu του παιχνιδιου στο OFF. 

Εαν το δοκίμασες, θα ηθελα να μου πεις την αποψη σου και επισης με ποια οθονη εισαι. 

Από οθόνη τίποτα το ιδιαίτερο. Μία samsung 1080p@60Hz. Θα πάω σε κάποια IPS κατά 90%..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάθεται ένας ερασιτέχνης τώρα να φτιάξει τα καραγιοζιλίκια της CDPR, δεν μπορούσε να τα έχει κάνει έτσι η ίδια στο PC τουλάχιστον..Κατά τα άλλα ενδιαφέρονται για το PC..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τουλάχιστον έχουν toggle για το motion blur, χαχαχα :P Όχι σαν μερικούς μερικούς, ονόματα δε λέμε, υπολήψεις δεν θίγουμε..

Και κάτι άλλο που έχω παρατηρήσει. Είναι φορές που το παιχνίδι έχει frame drops, για 1 δευτερόλεπτο, στα 53-55 fps, όχι συνέχεια, κάθε 1-2 λεπτά. Μόλις κάνω επανεκκίνηση στρώνει. Σε άλλο παιχνίδι δεν το έχω δει αυτό..

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@ROG-X Δεν μπορώ να περάσω το sweetfx preset σου. Έχω την τελευταία έκδοση sweetfx, έβαλα τα αρχεία στο φάκελο που είναι το .exe του witcher, έβαλα και το .txt με τις ρυθμίσεις αλλά τζίφος. Δοκίμασα και με το sweetfx configurator που στην ουσία είναι το ίδιο, απλά κάνει αντιγραφή τα αρχεία αυτόματα αλλά τίποτα. Χρειάζεται και κάτι άλλο μήπως;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, yiannis1991 είπε

@ROG-X Δεν μπορώ να περάσω το sweetfx preset σου. Έχω την τελευταία έκδοση sweetfx, έβαλα τα αρχεία στο φάκελο που είναι το .exe του witcher, έβαλα και το .txt με τις ρυθμίσεις αλλά τζίφος. Δοκίμασα και με το sweetfx configurator που στην ουσία είναι το ίδιο, απλά κάνει αντιγραφή τα αρχεία αυτόματα αλλά τίποτα. Χρειάζεται και κάτι άλλο μήπως;

Mεσα στο The Witcher 3 folder, bin, x64

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, ROG-X είπε

Mεσα στο The Witcher 3 folder, bin, x64

Αυτό έχω κάνει αλλά δεν. Το βλέπω και από το AA ότι δεν δουλεύει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
39 λεπτά πριν, yiannis1991 είπε

Αυτό έχω κάνει αλλά δεν. Το βλέπω και από το AA ότι δεν δουλεύει..

Αργοτερα θα ανεβασω ενα rar ωστε να κανεις κοπι παστε 😁

Ειμαι παραλια τωρα....Αδειούχος Σεπτεμβριου! 

Επεξ/σία από ROG-X
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...