Προς το περιεχόμενο

The Witcher 3: Wild Hunt


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 10,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 1 μήνα μετά...

Ξαφνικά δεν μου βλέπει το χειριστήριο του xbox one s. Φυσικά δεν άλλαξα κάποια ρύθμιση, ούτε έσβησα κάποιο αρχείο. Χτες έπαιζε κανονικά, και γενικά σε άλλα παιχνίδια παίζει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, yiannis1991 είπε

Ξαφνικά δεν μου βλέπει το χειριστήριο του xbox one s. Φυσικά δεν άλλαξα κάποια ρύθμιση, ούτε έσβησα κάποιο αρχείο. Χτες έπαιζε κανονικά, και γενικά σε άλλα παιχνίδια παίζει..

Ουτε με καλωδιο usb αν το εχεις συνδεδεμενο?

Αποκλειεται μιας και εγω τωρα που το δοκιμαζω,μια χαρα το αναγνωριζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα δοκιμάσω αλλά εγώ θέλω να το έχω ασύρματο. Γιατί να μην το αναγνωρίζει; Μέχρι χθες ήταν μια χαρά..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλλο σου λεω. Αλλο να μην στο αναγνωριζει καθολου το controller(δηλαδη ουτε με usb)και αλλο να μην στο αναγνωριζει μονο ασυρματα.

Στην δευτερη περιπτωση παμε σε θεμα που αφορα γενικα την ασυρματη λειτουργια πχ το στικακι και οχι στο ιδιο το controller.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Fulgore είπε

Αλλο σου λεω. Αλλο να μην στο αναγνωριζει καθολου το controller(δηλαδη ουτε με usb)και αλλο να μην στο αναγνωριζει μονο ασυρματα.

Στην δευτερη περιπτωση παμε σε θεμα που αφορα γενικα την ασυρματη λειτουργια πχ το στικακι και οχι στο ιδιο το controller.

Μα σε όλα τα άλλα games το βλέπουν ασύρματα. Και μέχρι χθες το έβλεπε και το Witcher. Δεν άλλαξα κάτι στο PC από χθες μέχρι σήμερα ούτε update βγήκε για το Witcher..

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Guys χρησιμοποιείτε κάποιο reshade preset; Βλέπω έχει δεκάδες αλλά αν είναι να κάτσω να τα δοκιμάσω όλα αυτά, καλά Χριστούγεννα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, yiannis1991 είπε

Guys χρησιμοποιείτε κάποιο reshade preset; Βλέπω έχει δεκάδες αλλά αν είναι να κάτσω να τα δοκιμάσω όλα αυτά, καλά Χριστούγεννα :P

Πρώτον υπάρχει επεξεργασία του post για να μην spam. Δεύτερον νομίζεις εμείς καθίσαμε να το δοκιμάζουμε μέχρι τα χριστούγεννα? Τρίτον στο site που υπάρχουν τα presets από κάτω υπάρχει και συγκριτική interactive image. Δες και αποφάσισε αλλιώς κατέβασε ότι έχει κατεβάσει ο περισσότερος κόσμος. Είναι τελείως θέμα γούστου οποτε αποφάσισε καλύτερα μονος σου. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μην ψαχνεις @yiannis1991

Περνα το δικο μου, ειναι μια all around version για να ταιριάζει με ολα τα games... 

Αλλα το reshade ειναι βασισμενο στο εκαστοτε ματι και monitor + ρυθμίσεις του δημιουργου του. Δεν ειναι απλό...

Tα πιο πολλα εκει μεσα ειναι σκουπιδια. 

SweetFX_settings.rar

Επεξ/σία από ROG-X
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Η μπορειτε ξερω γω να το παιξετε το παιχνιδι αυτούσιο οπως και ο περισσοτερος κοσμος,μιας και δεν ειναι παιχνιδι 10ετιας να πεις οτι δεν βλεπεται :)

 

Επεξ/σία από Fulgore
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Η μπορειτε ξερω γω να το παιξετε το παιχνιδι αυτούσιο οπως και ο περισσοτερος κοσμος,μιας και δεν ειναι παιχνιδι 10ετιας να πεις οτι δεν βλεπεται :)

Είχε αντί την κλασσική ασπρίλα μια "μουσταρδιλα", με του Kputt έπαιζα νομίζω που την αφαιρεί χωρίς να αλλάζει παλέτα. Αλλα ναι χαλαρά παίζεται και χωρίς, ειδικά άμα τα fps που κόβει τα χρειάζεσαι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

34 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Η μπορειτε ξερω γω να το παιξετε το παιχνιδι αυτούσιο οπως και ο περισσοτερος κοσμος,μιας και δεν ειναι παιχνιδι 10ετιας να πεις οτι δεν βλεπεται :)

Τι θα πει παίζεται και χωρίς ; Εφόσον έχεις την επιλογή να βελτιώσεις τα visuals με πολύ μικρό κόστος γιατί να μην το κάνεις ; Όποιος θέλει καθαρά plug and play καταστάσεις παίρνει κονσόλα.

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

@yiannis1991 περιλαμβανει ΑΑ το αρχειο όποτε στο menu του παιχνιδιου στο OFF. 

Εαν το δοκίμασες, θα ηθελα να μου πεις την αποψη σου και επισης με ποια οθονη εισαι. 

Επεξ/σία από ROG-X
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

1 ώρα πριν, Psycho_Warhead είπε

Τι θα πει παίζεται και χωρίς ; Εφόσον έχεις την επιλογή να βελτιώσεις τα visuals με πολύ μικρό κόστος γιατί να μην το κάνεις ; Όποιος θέλει καθαρά plug and play καταστάσεις παίρνει κονσόλα.

Το γεγονος οτι ο συμφορουμιτης το εχει ηδη ξεκινησει το παιχνιδι εδω και 2+μηνες μαλλον το προσπερασες.

Δεν ειναι οτι το ξεκιναει τωρα για πρωτη φορα και θελει να εχει την καλυτερη δυνατη εμπειρια.....

 

 

 

Στις 28/6/2019 στις 6:27 ΜΜ, yiannis1991 είπε

Το έχω ξεκινήσει το 3 

 

Επεξ/σία από Fulgore
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...