Προς το περιεχόμενο

The Witcher 3: Wild Hunt


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 10,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εντάξει ο τύπος έχει κάνει απίστευτη δουλειά. Με το που βγήκε, το ξαναξεκίνησα. Την πρώτη φορά που το έπαιξα ήμουν σε 1080p, τώρα είμαι 3440x1440 full-modded, εντάξει άλλο παιχνίδι... Ειδικά αν συνυπολογίσετε ότι τώρα κάνω άλλες επιλογές στο story.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσοι το βάλατε, μια ερωτησούλα...

Μου πέταξε στο GoG ένα επιπλέον dlc το οποίο στην αρχή ήταν μόνο νούμερα, μετά άλλαξε σε "overlay".

Έχει να κάνει με το συγκεκριομένο mod?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

44 λεπτά πριν, Πέτρος είπε

Όσοι το βάλατε, μια ερωτησούλα...

Μου πέταξε στο GoG ένα επιπλέον dlc το οποίο στην αρχή ήταν μόνο νούμερα, μετά άλλαξε σε "overlay".

Έχει να κάνει με το συγκεκριομένο mod?

Όχι καμία σχέση.

https://www.gog.com/forum/the_witcher_3_wild_hunt/the_overlay_dlcwhat_can_it_do

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις ‎24‎/‎7‎/‎2019 στις 11:35 ΠΜ, Inler είπε

 

23 ώρες πριν, chrisde είπε

Εντάξει ο τύπος έχει κάνει απίστευτη δουλειά. Με το που βγήκε, το ξαναξεκίνησα. Την πρώτη φορά που το έπαιξα ήμουν σε 1080p, τώρα είμαι 3440x1440 full-modded, εντάξει άλλο παιχνίδι... Ειδικά αν συνυπολογίσετε ότι τώρα κάνω άλλες επιλογές στο story.


Παιδιά αξίζει αυτό το mod? Έχει μεγάλη διαφορά? Το είχα ξεκινήσει το παιχνίδι και είχα παίξει 2-3 ώρες αλλά το είχα αφήσει δυστυχώς λόγω έλλειψης χρόνου. Μετά τις διακοπές σκέφτομαι να το ξαναπιάσω (από την αρχή). Γενικά τι mod θα μου προτείνατε? (Έχω να βάλω mod κάτι χρόνια... από εποχή skyrim :wacko:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
32 λεπτά πριν, Stamer είπε

Παιδιά αξίζει αυτό το mod? Έχει μεγάλη διαφορά?

Δυσκολεύεσαι να δεις τα συγκριτικά screens για κάποιο λόγο?! Επίσης το ότι είναι το top mod σε όλο το nexus δεν σου λέει κάτι?!

tenor.gif

Επεξ/σία από {TDi}Dj2k..infc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, {TDi}Dj2k..infc είπε

Δυσκολεύεσαι να δεις τα συγκριτικά screens για κάποιο λόγο?!

Τα είδα και είναι πολύ καλό αποτέλεσμα. Εσύ δυσκολεύεσαι να απαντήσεις σαν άνθρωπος και όχι να πουλήσεις πνεύμα? Εάν ναι, λάθος άνθρωπο βρήκες.

Αυτό που ήθελα είναι περισσότερο μία overall εικόνα από κάποιον που το έχει χρησιμοποιήσει, εάν υπάρχουν πολλά/έντονα bugs κ.λ.π. Καλό είναι απλά να προσπερνάς αν δεν έχεις να πεις κάτι εποικοδομητικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Stamer είπε

Τα είδα και είναι πολύ καλό αποτέλεσμα. Εσύ δυσκολεύεσαι να απαντήσεις σαν άνθρωπος και όχι να πουλήσεις πνεύμα? Εάν ναι, λάθος άνθρωπο βρήκες.

Αυτό που ήθελα είναι περισσότερο μία overall εικόνα από κάποιον που το έχει χρησιμοποιήσει, εάν υπάρχουν πολλά/έντονα bugs κ.λ.π. Καλό είναι απλά να προσπερνάς αν δεν έχεις να πεις κάτι εποικοδομητικό.

Με δημοτικού lazy ass ερωτήσεις στο internet τέτοιες απαντήσεις θα παίρνεις. Έχει συζητηθεί πάμπολλες φορες στις προηγούμενες σελίδες, έχει άπειρα post στο thread του mod και επίσης υπάρχουν πάμπολλα video στο yt για αυτό το mod. Θες να σου post και λίστα με mods ... 🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, {TDi}Dj2k..infc είπε

Με δημοτικού lazy ass ερωτήσεις στο internet τέτοιες απαντήσεις θα παίρνεις. Έχει συζητηθεί πάμπολλες φορες στις προηγούμενες σελίδες, έχει άπειρα post στο thread του mod και επίσης υπάρχουν πάμπολλα video στο yt για αυτό το mod. Θες να σου post και λίστα με mods ... 🤣

Lazzy ass posts είναι τα 11000/12000 μηνύματά σου προφανώς. Δεν είνα δυνατόν να κάτσω να διαβάσω τόσες σελίδες που έχει αυτό το νήμα (έχει ξεφύγει) ούτε τις άπειρες επίσης που έχει το mod στο nexus. 2 γραμμές από κάποιον περιληπτικά θα έφταναν. Στο φινάλε, ΔΕΝ ρώτησα καν εσένα αλλά φυσικά τύποι σαν εσένα, ραντομάδες με ανύπαρκτη ζωή που νομίζουν οτι είναι κάποιοι σε κάποιο φορουμ νιώθουν την ανάγκη να γράψουν μια σαχλαμάρα μπας και νιώσουν καλύτερα και γεμίσουν το κενό τους. Get over it και move on

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Προφανώς λέει :D Έτσι συγχαρητήρια get offended on the internet και γυρνα το σε προσωπική επίθεση. Τι φάση ακόμα να τελειώσεις το σχολειό?! Anyways εγώ σήμερα έμαθα κάτι που λέγεται search και αφού το δοκίμασα βρήκα τι έψαχνες. Έλα σταματα να κλαις και πάρε μια λίστα. ;)

Στις 17/11/2018 στις 5:27 ΜΜ, {TDi}Dj2k..infc είπε

 

Επεξ/σία από {TDi}Dj2k..infc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, {TDi}Dj2k..infc είπε

Προφανώς λέει :D Έτσι συγχαρητήρια get offended on the internet και γυρνα το σε προσωπική επίθεση. Τι φάση ακόμα να τελειώσεις το σχολειό?! Anyways εγώ σήμερα έμαθα κάτι που λέγεται search και αφού το δοκίμασα βρήκα τι έψαχνες. Έλα σταματα να κλαις και πάρε μια λίστα. ;)

Άκου φίλε μου.. είναι σίγουρο οτι είμαι πολύ μεγαλύτερος απο σένα (δεν λέω καν.. "τι φάση" :P). Αν όχι, υπάρχει σοβαρό πρόβλημα...

Απο εκεί και πέρα εννοείται πως χροοονια τώρα έχω μάθει να μην νιώθω προσβεβλημένος από κανέναν (πόσο μάλλον αγνώστους) απλά νιώθω οτι οφείλω να απαντήσω στον ίδιο τόνο (αν και πολλές φορές δεν θα έπρεπε να ασχοληθώ).

Αυτό που μου έστειλες σε pm, καλά έκανες και το έκανες, αλλά 1ον Δεν καταλαβαίνω γιατί το έστειλες σε pm και 2ον το λέω για 2η φορά, θα μπορούσες απλά να μην απαντάς σε τέτοια ποστ σαν το δικό μου και τέλος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποσο δυσκολο ειναι να ανοιξει το google  καποιος και να γραψει''best mods for witcher 3''?

Που και παλι το Witcher 3 μια χαρα παιζεται και χωρις mods.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...