Προς το περιεχόμενο

The Witcher 3: Wild Hunt


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

26 λεπτά πριν, {TDi}Dj2k..infc είπε

Παίρνεις την GOTY με 14 euro και τέλος. ;)

Ναι έχω δεί ποσο έχει αλλα θα το πάρω στο steam που το wild hunt έχει 29 euro και η GOTY 50 euro , για αυτο ρωτάω αν μπορώ να παίξω αρχικά μονο το wild hunt

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 10,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, SPANK είπε

Ναι έχω δεί ποσο έχει αλλα θα το πάρω στο steam που το wild hunt έχει 29 euro και η GOTY 50 euro , για αυτο ρωτάω αν μπορώ να παίξω αρχικά μονο το wild hunt

Oh right, προσωπικά θα προτιμούσα GOG. Βασικά dude όταν τελειώσεις το game θα θες μοάρ 99% και τα expansions είναι άψογα. ’σε που άμα πάρεις την standard θα κατεβάσεις άπειρα updates. Αλλα ναι δεν υπάρχει θέμα να τα πάρεις μετά. Αυτή την στιγμή παίζει να σε ζηλεύουν όλοι που έχουν post στο thread :D

Επεξ/σία από {TDi}Dj2k..infc
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, {TDi}Dj2k..infc είπε

Oh right, προσωπικά θα προτιμούσα GOG. Βασικά dude όταν τελειώσεις το game θα θες μοάρ 99% και τα expansions είναι άψογα. ’σε που άμα πάρεις την standard θα κατεβάσεις άπειρα updates. Αλλα ναι δεν υπάρχει θέμα να τα πάρεις μετά. Αυτή την στιγμή παίζει να σε ζηλεύουν όλοι που έχουν post στο thread :D

Ωραία αφου δεν υπάρχει θέμα θα πάρω μαλλον την κανονική για αρχή για να δώ τουλάχιστον αν με τραβάει κιόλας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To blood and wine βγηκε game of year του 2016 αν θυμαμαι καλα.Το expansio!

Αν σου αρεσει εστω και ελαχιστα δηλαδη το witcher,τοτε εννοειται πως τα expansion μετρανε ατελειωτα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Blood and wine εχει οντως απιστευτο περιεχομενο για dlc,αλλα προσωπικα η κεντρικη ιστορια του δεν μου αρεσε τοσο οσο του hearts of stone.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Fulgore είπε

Το Blood and wine εχει οντως απιστευτο περιεχομενο για dlc,αλλα προσωπικα η κεντρικη ιστορια του δεν μου αρεσε τοσο οσο του hearts of stone.

Οντως το σεναριο το hos ηταν πιο καλο,αλλα το b&w ειχε τρελο χαρτη ,τοπια κτλ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για μένα περίμενε να βγει σε προσφορά το goty κάθε δυο μήνες την βλέπω σε προσγορα στα 15-18 ευρώ το παιχνίδι δεν αξίζει για κάτι λιγότερο και στα τόσα λεφτά στην προσφορά για όλα όσα θα σου προσφέρει είναι κλέψιμο.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, SPANK είπε

Τελικά θα περιμένω κάποιο sale να τα πάρω όλα στο steam εκτός και αν παίξει στο wild hunt κάποια προσφορά κάτω από 30

Σε κλειδαδικο παντως για gog βλεπω την game of the year edition στα 12,5 ευρω αν σε ενδιαφερει ...

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, noFEARgr είπε

Σε κλειδαδικο παντως για gog βλεπω την game of the year edition στα 12,5 ευρω αν σε ενδιαφερει ...

Ναι τα έχω δει ότι στο god έχει πολύ φθηνά αλλά θα το αγοράσω στο steam

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά πήρα το απλό το wild hunt να χαλαρώσω λίγο μιας και δεν έχω κατι αλλο να παίξω αυτον τον καιρό , ξέρω οτι ειναι ακριβό για το wild hunt αλλα όπως ειπα δεν καίγομαι οταν το τερματίσω και αν μου αρέσει θα πάρω και τα expansions

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλό κάψιμο, αλλά ρε συ σε λίγο ξεκινάνε τα καλοκαιρινά steam sales, δεν μπορούσες να κάνεις λίγο υπομονή με λιγότερα λεφτά να πάρεις και τα expansion?

Στην τελική αν δεν είχες κάτι άλλο να παίξεις (αμφιβάλλω) μπορούσες να ξεκινήσεις από τα προηγούμενα που είναι επίσης πολύ καλά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...