Προς το περιεχόμενο

The Witcher 3: Wild Hunt


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν έχω διαβάσει ακόμα τα  Tower of the Swallow και Lady of the Lake.

Τα Last Wish, Sword of Destiny και Blood Elves τα διάβασα την περίοδο που  έπαιζα witcher 1 και 2. Σημειώνω ότι το witcher 1 το έπαιξα 6 μήνες πριν βγεί το witcher 2.

Τα Time of Contempt και Baptism of Fire τα διάβαζα ενώ έπαιζα witcher 3.

 

Παιδιά δεν προσπαθώ να πείσω κάποιον να παίξει το παιχνίδι 400+ ώρες. Απλά μεταφέρω την δική μου εμπειρία με το παιχνίδι και πόσο βυθίστηκα στον κόσμο του.

Το περίεργο δεν είναι τόσο οι ώρες που αφιέρωσα, όσο το χρονικό διάστημα (περίπου 1,5 έτος) για να το ολοκληρώσω. Απλά δεν ήθελα να τελειώσει...

 

 

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 10,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, Fulgore είπε

Εγω εχω τα 2 που εχουν βγει στα Ελληνικα και ο λογος οτι τα βρηκα και τα δυο στα 15ευρω αν θυμαμαι καλα αρα ηταν ψιλο no brainer.

Τα παραπανω στα αγγλικα τα εχει κανενα εδω καταστημα?

Ειναι αυτα που εχει το Public και γνωριζουμε την σειρα που εχουν βγει?

https://www.public.gr/search/public/searchResultsRefinementsAuthors.jsp?Ntt=Sapkowski+Andrzej&Nr=AND(book.writer%3ASapkowski+Andrzej%2Cproduct.siteId%3A90001)&N=1625489613&_dyncharset=UTF-8&Ntk=book.writer

Οι συγκεκριμένες εκδώσεις δεν υπάρχουν στην Ελλάδα. Εγώ τα προμηθεύτηκα απο ο Amazon.co.uk .  https://www.amazon.co.uk/Witcher-Boxed-Set-Contempt-Baptism/dp/0316438979/ref=sr_1_5?keywords=witcher+blood+of+elves&qid=1557262558&s=gateway&sr=8-5

Η εκτύπωση δεν είναι κάτι εξαιρετικό αλλά μου άρεσαν τα εξώφυλλα. Μου ήρθαν πολύ γρήγορα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, zaratustra είπε

Δεν έχω διαβάσει ακόμα τα  Tower of the Swallow και Lady of the Lake.

Τα Last Wish, Sword of Destiny και Blood Elves τα διάβασα την περίοδο που  έπαιζα witcher 1 και 2. Σημειώνω ότι το witcher 1 το έπαιξα 6 μήνες πριν βγεί το witcher 2.

Τα Time of Contempt και Baptism of Fire τα διάβαζα ενώ έπαιζα witcher 3.

Παιδιά δεν προσπαθώ να πείσω κάποιον να παίξει το παιχνίδι 400+ ώρες. Απλά μεταφέρω την δική μου εμπειρία με το παιχνίδι και πόσο βυθίστηκα στον κόσμο του.

Το περίεργο δεν είναι τόσο οι ώρες που αφιέρωσα, όσο το χρονικό διάστημα (περίπου 1,5 έτος) για να το ολοκληρώσω. Απλά δεν ήθελα να τελειώσει...

Προς θεού δεν σου τη λέει κανείς, αν εσύ γούσταρες μπράβο σου και καλά έκανες. Απλά λέμε ότι εν' όψιν του 2ου playthrough που ετοιμάζεις δεν χρειάζονται πάλι τόσες ώρες για να το ξανατελειώσεις. Άμα πάλι γουστάρεις να τις ξανακάνεις fine by us.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, chrisde είπε

Προς θεού δεν σου τη λέει κανείς, αν εσύ γούσταρες μπράβο σου και καλά έκανες. Απλά λέμε ότι εν' όψιν του 2ου playthrough που ετοιμάζεις δεν χρειάζονται πάλι τόσες ώρες για να το ξανατελειώσεις. Άμα πάλι γουστάρεις να τις ξανακάνεις fine by us.

Ναι, ναι, δώστου θάρρος. 800+ ώρες σε ένα και μόνο παιχνίδι και μετά θα βγει στους δρόμους έτσι και θα μας βλέπει σαν drowners

 

HYCyKNa.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, Gentleman88 είπε

Οι συγκεκριμένες εκδώσεις δεν υπάρχουν στην Ελλάδα. Εγώ τα προμηθεύτηκα απο ο Amazon.co.uk .  https://www.amazon.co.uk/Witcher-Boxed-Set-Contempt-Baptism/dp/0316438979/ref=sr_1_5?keywords=witcher+blood+of+elves&qid=1557262558&s=gateway&sr=8-5

Η εκτύπωση δεν είναι κάτι εξαιρετικό αλλά μου άρεσαν τα εξώφυλλα. Μου ήρθαν πολύ γρήγορα.

Κατσε ρε συ το παραπανω link που μου εβαλες λεει οτι ειναι μτχ τα βιβλια.Και επισης βλεπω οτι εχει τα 7βιβλια στις 20λιρες.

https://www.amazon.co.uk/Witcher-Andrzej-Sapkowski-Books-Collection/dp/912359795X/ref=pd_sbs_14_1/257-6913327-9097650?_encoding=UTF8&pd_rd_i=912359795X&pd_rd_r=47b91413-7173-11e9-9dbf-99b9371a5ffa&pd_rd_w=6QGM9&pd_rd_wg=WaVvn&pf_rd_p=18edf98b-139a-41ee-bb40-d725dd59d1d3&pf_rd_r=FQCAC6TZ6WQDPCH2P5NX&psc=1&refRID=FQCAC6TZ6WQDPCH2P5NX

Τι παιζει δηλαδη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, Fulgore είπε

Κατσε ρε συ το παραπανω link που μου εβαλες λεει οτι ειναι μτχ τα βιβλια.Και επισης βλεπω οτι εχει τα 7βιβλια στις 20λιρες.

https://www.amazon.co.uk/Witcher-Andrzej-Sapkowski-Books-Collection/dp/912359795X/ref=pd_sbs_14_1/257-6913327-9097650?_encoding=UTF8&pd_rd_i=912359795X&pd_rd_r=47b91413-7173-11e9-9dbf-99b9371a5ffa&pd_rd_w=6QGM9&pd_rd_wg=WaVvn&pf_rd_p=18edf98b-139a-41ee-bb40-d725dd59d1d3&pf_rd_r=FQCAC6TZ6WQDPCH2P5NX&psc=1&refRID=FQCAC6TZ6WQDPCH2P5NX

Τι παιζει δηλαδη?

Το amazon όταν δεν υπάρχει στο κατάστημα σου προτείνει μεταχειρισμένα. Μπορεί να είναι διαθέσιμα αργότερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, cpttony είπε

CD Projekt RED Launch Official Merch Store

(αν έχει ειπωθεί ήδη, αγνοείστε το)

Δεν λέει και πολλά το store τους, άμα ψάχνεις συγκεκριμένα μπορείς να βρείς καλύτερα σε αλλα site.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 8/5/2019 στις 10:30 ΠΜ, Anuminas είπε

Παιζει να ειναι μάπα η ποιότητα του χαρτιού

H  εκτύπωση και η ποιότητα του χαρτιού είναι απλά κακές, κλασσικές αγγλικές χαρτόδετες εκδόσεις με χαρτί σχεδόν εφημερίδας και μελάνι που μένει στα δάχτυλά σου και μουντζουρώνει τη σελίδα. Σε αυτή την τιμή πάντως αξίζει το πακέτο, αν δεν τα είχα θα το αγόραζα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Επειδή σκέφτομαι να αρχίσω το withcer 3 , μπορώ να το παίξω εξίσου καλά μόνο αγοράζοντας το wild hunt και να δω αν μου αρέσει και να πάρω μετά τα expansions ?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, SPANK είπε

Επειδή σκέφτομαι να αρχίσω το withcer 3 , μπορώ να το παίξω εξίσου καλά μόνο αγοράζοντας το wild hunt και να δω αν μου αρέσει και να πάρω μετά τα expansions ?

ναι μπορείς. Πάντως το witcher 3 blood and wine expansion είναι φανταστικό οπότε για μένα βρες καλύτερα ένα pack όλα μαζί.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, SPANK είπε

Επειδή σκέφτομαι να αρχίσω το withcer 3 , μπορώ να το παίξω εξίσου καλά μόνο αγοράζοντας το wild hunt και να δω αν μου αρέσει και να πάρω μετά τα expansions ?

Παίρνεις την GOTY με 14 euro και τέλος. ;)

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...