Προς το περιεχόμενο

The Witcher 3: Wild Hunt


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 10,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 ώρες πριν, GhostRiderLSOV είπε

Όχι ξενέρα που τέλειωσε, αλλά που δεν μπορείς να κάνεις νέο save στο μυαλό για να το ξαναζήσεις. :D

Πόσα θέλεις αμνησία για ένα παιχνίδι😁

Επεξ/σία από mike299
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, polonos1313 είπε

Από τα πιο όμορφα soundtrack !!!!!

Ενώ το soundtrack του παιχνιδιού είναι εκπληκτικό, θα προτιμούσα να μην το άκουγα σε όλο μου το playthrough. Γενικά είτε παίζεις, είτε είσαι σε cutscene παίζει μονίμως μια μουσική. Και σίγουρα υπάρχουν αρκετά κομμάτια, αλλά όταν αφιερώνεις 70 και 100 ώρες τα έχεις ακούσει τόσες φορές που καταντάει λίγο κουραστικό. But maybe that's just me. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
Στις 25/3/2019 στις 1:11 ΠΜ, naruto14 είπε

Ενώ το soundtrack του παιχνιδιού είναι εκπληκτικό, θα προτιμούσα να μην το άκουγα σε όλο μου το playthrough. Γενικά είτε παίζεις, είτε είσαι σε cutscene παίζει μονίμως μια μουσική. Και σίγουρα υπάρχουν αρκετά κομμάτια, αλλά όταν αφιερώνεις 70 και 100 ώρες τα έχεις ακούσει τόσες φορές που καταντάει λίγο κουραστικό. But maybe that's just me. 

Σχετικό είναι. Εγώ έχω 200+ ώρες στο παιχνίδι έχοντας παίξει μόνο ένα playthrought, μετά το άκουγα όταν διάβαζα για το μεταπτυχιακό και τώρα το ακούω μαζί με άλλα στην δουλειά μου. Καταλαβαίνω αυτό που λες αλλά εγώ μπορώ να το ακούω μια ζωή και το μυαλό τα ταξιδεύει.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, Gentleman88 είπε

Σχετικό είναι. Εγώ έχω 200+ ώρες στο παιχνίδι έχοντας παίξει μόνο ένα playthrought, μετά το άκουγα όταν διάβαζα για το μεταπτυχιακό και τώρα το ακούω μαζί με άλλα στην δουλειά μου. Καταλαβαίνω αυτό που λες αλλά εγώ μπορώ να το ακούω μια ζωή και το μυαλό τα ταξιδεύει.

Δεν νομίζω να βαρεθώ ποτέ μα ποτέ τα soundtrack του witcher. Αδυνατώ να διανοηθώ πως κατάφεραν και έφτιαξαν τέτοιο παιχνίδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το soundtrack είναι εκπληκτικό. Απλά έπαιζε σε μερικές στιγμές που καλύτερα ήταν να είχε ησυχία. Και να ξεκινούσε μετά τη σωστή στιγμή για κορύφωση. Αυτή είναι τουλάχιστον η γνώμη μου. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Ήρθε η ώρα να το ξεκινήσω πάλι με αρκετά mods και με ανεβασμένη δυσκολία, μιας που ότι έχει βγει μέχρι τώρα (πλην 1-2 παιχνιδιών) με κάνει να ξερνάω από τα μάτια..

Γίνομαι κυνικός και γραφικός αλλά είμαι τόσο δυστυχισμένος μετά το witcher..

 

 

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα κι εγώ εκ νέου install το παιχνίδι, μήπως και αρχίσω νέο playthrough και ξενέρωσα. Το timer στο τελευταίο μου save έγραφε 453 ώρες level 54. Δεν υπήρχε κανένα  ? στους χάρτες. Που πα ρε καραμήτρο σκέφτηκα. Πως θα αρχίσεις νέο playthrough αφού το έχεις ξεζουμίσει. Έπαιζα για ενάμιση χρόνο witcher 3 μαζί με τα expansions και χρειάστηκε κανά 10μηνο μετά για να ακουμπήσω οποιοδήποτε παιχνίδι. Πως να αρχίσεις νέο playthrough;

Μετάνιωσα που δεν έπαιξα το παιχνίδι σε hard difficulty.

Περιττό να πω ότι είναι το κορυφαίο παιχνίδι όλων των εποχών με τεράστια διαφορά από το δευτέρο, αλλά είναι πρακτικά αδύνατο να το ξαναρχίσεις, ειδικά αν το έχεις παίξει την πρώτη φορά διεξοδικά και με την ησυχία σου.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 ώρες πριν, zaratustra είπε

Περιττό να πω ότι είναι το κορυφαίο παιχνίδι όλων των εποχών με τεράστια διαφορά από το δευτέρο, αλλά είναι πρακτικά αδύνατο να το ξαναρχίσεις, ειδικά αν το έχεις παίξει την πρώτη φορά διεξοδικά και με την ησυχία σου.

Για σένα! Έχω κάνει ήδη δυο full playthroughs και χαλαρά κάποια στιγμή τρίτο. Τώρα 400 ώρες πως έκανες σε ένα playthrough idk.

Επεξ/σία από {TDi}Dj2k..infc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, {TDi}Dj2k..infc είπε

Για σένα! Έχω κάνει ήδη δυο full playthroughs και χαλαρά κάποια στιγμή τρίτο. Τώρα 400 ώρες πως έκανες σε ένα playthrough idk.

μάλλον σκούπησε και κάνε γωνία από κάθε σπίτι-σπηλιά και χωράφι που υπήρχε στον χάρτι.

Περίμενε να βγει και η νέα σοδιά από το συτάρι, δεν πήγε καλά φέτος δεν είχαμε βροχές. :D

Χαράς το κουράγιο σου πραγματικά τόσες ώρες @zaratustra

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...