Προς το περιεχόμενο

The Witcher 3: Wild Hunt


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 10,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πρέπει να παίξεις σε τέτοιο monitor για να δεις τη διαφορά. Είναι σαν αυτούς που έχουν 1080P monitor και περιμένουν να δουν διαφορές σε ένα βιντεάκι 4K στο YT.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α θες και Sync τεχνολογίες. Μάλιστα.

Εγώ μια χαρά το απόλαυσα χωρίς Sync πάντως.

 

:P

attachicon.gif a5K2dQO_700b (Mobile).jpg

Εγω τη καρεκλιτσα πανω αριστερα χρησιμοποιω απο παντα για καρεκλα γραφειου αλλα το sync μου, το ακατεβατο 60αρι, ultra shadows και τις γνωστες πολυτελειες τις θελω εστω και στα 1080p! :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ είναι PC. Τα έχουμε πει πολλές φορές, αν δεν θέλετε να διαβάζετε για performance/settings κλπ, πάρτε κονσολα και enjoy sub-30FPS cinematic gameplay. Δεν σας κατηγορώ όμως και το έχω ξαναπεί, με mid-range GPUs στην καλύτερη και 'γω *** μου θα ήμουν :D

Μα *** είσαι και τώρα,δε χρειάζεται να χεις mid-range, αυτό δεν αλλάζει από το πόσο κάνει το πισι σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας μην πω καλύτερα ότι το παίζω με μια 7950 σε 1080 με mid-low ρυθμίσεις και χαίρομαι... γιατί βλέπω ορισμένους να παθαίνουν εγκεφαλικό και να αιμορραγούν απ τα μάτια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα *** είσαι και τώρα,δε χρειάζεται να χεις mid-range, αυτό δεν αλλάζει από το πόσο κάνει το πισι σου.

 

Όλα αλλάζουν ανάλογα με το πόσα σκας. Αν σκας πολλά σε GPUs, σημαίνει ότι έχεις άλλες απαιτήσεις από τα παιχνίδια σε σχέση με έναν που έχει mid-range GPU στην καλύτερη. Απλά και λογικά τα πράγματα.

 

Υ.Γ: Ο Αποκόλαση λέει ότι είσαι φτωχομπινές, γι' αυτό δεν κλαίγεσαι για τα visuals  :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας μην πω καλύτερα ότι το παίζω με μια 7950 σε 1080 με mid-low ρυθμίσεις και χαίρομαι... γιατί βλέπω ορισμένους να παθαίνουν εγκεφαλικό και να αιμορραγούν απ τα μάτια

Κάτι λάθος κάνεις τότε. Με την 7950 μπορείς να ανέβεις άνετα σε medium-high και να κλειδώσεις σε 40-45 fps και θα είσαι μία ανάσα από το τέλειο. Βγάλε τρίχες, ρίξε Shadows σε medium (καμία διαφορά από max), και την μία ρύθμιση στο χορτάρι στο medium ή high και κάνε test.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας μην πω καλύτερα ότι το παίζω με μια 7950 σε 1080 με mid-low ρυθμίσεις και χαίρομαι... γιατί βλέπω ορισμένους να παθαίνουν εγκεφαλικό και να αιμορραγούν απ τα μάτια

 

To παιχνίδι το είχα ξεκινήσει με 7950 σε 768p/60fps όλα High (vegetation medium).

 

Μετά αγόρασα άλλη κάρτα γραφικών και TV :ph34r:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαι γω το παιχνίδι το πρωτοτερμάτισα με i7 920 GTX 770 6GB ram και το έπαιζα έτσι

 

https://www.youtube.com/watch?v=gcSi_m7PD8A

 

και μετά το ξανάπαιξα/τερματισα στο ανώτερο επιπεδο δυσκολιας με i7 6700k GTX 1070 16 GB ram και το έπαιζα ετσι

 

https://www.youtube.com/watch?v=ARk8_fgHZw0

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλα αλλάζουν ανάλογα με το πόσα σκας. Αν σκας πολλά σε GPUs, σημαίνει ότι έχεις άλλες απαιτήσεις από τα παιχνίδια σε σχέση με έναν που έχει mid-range GPU στην καλύτερη. Απλά και λογικά τα πράγματα.

 

Υ.Γ: Ο Αποκόλαση λέει ότι είσαι φτωχομπινές, γι' αυτό δεν κλαίγεσαι για τα visuals  :P

άι ρε από δω χάμω :P

μου τα στέλνει στο fb :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...