Προς το περιεχόμενο

The Witcher 3: Wild Hunt


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 10,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

700 ευρώ κάνει η παραπάνω φιγούρα κατάλαβα καλά?

 

Ναι, καλά κατάλαβες, γι' αυτό είναι και αριθμημένη.

 

Κάποτε ίσως κοστίζει πολλά περισσότερα πάντως, αν κάποιος αποφασίσει να το πουλήσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά από 80 ώρες παιχνιδιού περίπου έχω φτάσει στα μισά του main quest. Είμαι 27 level και δεν έχω ασχοληθεί καθόλου με το gwent. Παίζει καθόλου ρόλο στην εξέλιξη του παιχνιδιού παρακάτω η είναι μόνο για κάποια side missions;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτή είναι η μαγεία του Gwent, φαίνεται δύσκολο και ότι νάνε αλλα μετά από 5-6 games συνειδητοποιείς ότι είναι το πιο απλό, έξυπνο και διασκεδαστικό mini-game σε game ever.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω δεν ασχοληθηκα με το Gwent κατα την διαρκεια του παιχνιδιου. Αλλα οταν πλεον το τελειωσα, επειδη ηθελα τοσο πολυ να ξαναπαιξω, αρχισα τις βολτες και το Gwent και τελικα ειναι αρκετα ενδιαφερον! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα παιχνιδι με καρτες ειχαμε και σε αλλα παιχνιδια απο εποχες playstation με τα τοτε final fantasy 8 και 9 δεν ειναι κατι καινουργιο αυτο :P

 

Και φυσικα αξιζει να αναφερθουν και παιχνιδια οπως το Red Dead redemption που εχουν μεσα στο παιχνιδι κανονικο παιχνιδι με καρτες(σε κατι πιο ρεαλιστικο) :D

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

όποιος ενδιαφέρεται και δεν το γνωρίζει μπορεί να παίξει και gwent και εκτός παιχνιδιού

 

https://www.playgwent.com/en

Επεξ/σία από Dinoel
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτή είναι η μαγεία του Gwent, φαίνεται δύσκολο και ότι νάνε αλλα μετά από 5-6 games συνειδητοποιείς ότι είναι το πιο απλό, έξυπνο και διασκεδαστικό mini-game σε game ever.

 

To card game του Final Fantasy VIII (ναι ναι εκείνου του παλιού) έχει αντίθετη άποψη :) Προσοχή το gwent είναι μια χαρά αλλά δεν φτάνει το επίπεδο του Final Fantasy VIII. Ηταν πολύ απλό (πιο απλό πεθαίνεις) αλλά επειδή είχε και διαφορετικούς τύπους κανόνων ανά περιοχή γινόταν πολύ δύσκολο και πολύ βαθύ. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Fair enough δεν έχω την παραμικρή ιδέα για αυτό που αναφέρεις so i'll take your word. Εννοείτε το poker Fulgore, είναι το αγαπημένο μου card game απλά δεν το ανέφερα (και το FC3 είχε καλο poker) γιατί δεν είναι κάτι καινούργιο σε σχέση με το Gwent που σε εισαγωγικά είναι δικη τους επινόηση ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και οι πρωτοι εκατό που θα το κατεβάσουν αφήνουν τα στοιχεία τους να τους ερθει και δώρο μια gtx 1080 titan X για να μπορέσουν να το τρέξουν :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ultra τα πάντα ΑΑ+hairworks+mods χλωμό 60fps stable dude . Παρόλα αυτά imho κάποια settings δεν αξίζουν ultra για τα fps τους και την διαφορα πρέπει να βγάλεις screen για να την δεις, εκτος άμα είναι ψυχολογικό το ultra οποτε πάσο :D

 

Νταξ εαν πιάνει 40+ γω είμαι οκ.

 

όχι καλέ, ούτε καν,απλώς είπα να πω ultra να ούμε!

Ζω και με high να ούμε.

 

Αλλά είναι οκ η κάρτα,δηλαδή να πηδήσω από την 280x σε αυτήν;

 

 

Ούτε για πλάκα. Τα mods δεν έχουν σημαντικό impact στο performance απ' όσο ξέρω, αλλά το Ultra στο W3 θέλει δυνατότερες κάρτες. Διαφορές αισθητές σε σχέση με το High δεν θα δεις πάντως.

οι απαντήσεις του Μητσούκο εξαιρούνται των ερωτήσεων μου :P

Θέλει να πάρω 1070ti

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...