Προς το περιεχόμενο

The Witcher 3: Wild Hunt


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 10,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παντως μιας και λεμε για γραφικα κτλπ η μονη περιοχη που ειναι σαν αλλο παιχνίδι κυριολεκτικά ειναι η Novigrad, γεματη κακογραμμένα και θολα textures, πολυ ασχημα quests, edges, aliasing, flickering, stuttering και τιγκα στο τσιμέντο και μαλιστα εντελως "κακογραμμένο"

 

Ειναι το μονο κομματι που χανει το παιχνίδι πιστευω η "Novigrad" σαν να πήρανε αλλη μηχανή γραφικων και να κανανε την επεξεργασια ειδικα στη novigrad.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετα απο 2.5 χρονια περιπου το ξαναπιασα, το ειχα απο το θειο για να το δοκιμασω και τελικα το τελειωσα χωρις τα dlc, τωρα π το εβγαλε προσφορα στην GOTY το αγορασα για steam, και ερωτω, τα παλια save τα ειχα κρατησει θα δουλεψουν?τα achievement θα ενεργοποιηθουν? αν και σκεφτομαι να παω new game+ αν οχι....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"Για τους εορτασμούς της 10ης επετείου για το franchise Witcher, τα παιχνίδια από τη συγκεκριμένη σειρά προσφέρονται σε χαμηλότερη τιμή στα προαναφερθέντα, ηλεκτρονικά καταστήματα, καθώς και σε GOG (έως 26 Οκτωβρίου) και Steam (μέχρι 22 Οκτωβρίου)."


Μετα απο 2.5 χρονια περιπου το ξαναπιασα, το ειχα απο το θειο για να το δοκιμασω και τελικα το τελειωσα χωρις τα dlc, τωρα π το εβγαλε προσφορα στην GOTY το αγορασα για steam, και ερωτω, τα παλια save τα ειχα κρατησει θα δουλεψουν?τα achievement θα ενεργοποιηθουν? αν και σκεφτομαι να παω new game+ αν οχι....

Θα σε γελάσω. Αν και νομίζω ότι θα τα δει κανονικά. Όχι μην πας New Game plus. Και να στα βρεί συνέχισε με τα DLCs πρώτα. Βασικά δεν έχω καταλάβει το νόημα του New game + εκτός του να αλλάξεις το ρου της ιστορίας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"Για τους εορτασμούς της 10ης επετείου για το franchise Witcher, τα παιχνίδια από τη συγκεκριμένη σειρά προσφέρονται σε χαμηλότερη τιμή στα προαναφερθέντα, ηλεκτρονικά καταστήματα, καθώς και σε GOG (έως 26 Οκτωβρίου) και Steam (μέχρι 22 Οκτωβρίου)."

Θα σε γελάσω. Αν και νομίζω ότι θα τα δει κανονικά. Όχι μην πας New Game plus. Και να στα βρεί συνέχισε με τα DLCs πρώτα. Βασικά δεν έχω καταλάβει το νόημα του New game + εκτός του να αλλάξεις το ρου της ιστορίας.

 

New game plus ξεκίνησα κ σταμάτησα κατευθείαν, όταν είδα οτι το mastercrafted witcher sword μου ήταν υποδεέστερο απ το πρώτο νορμάλ σπαθί που βρήκα ... Δεν έχει νόημα.   

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...