Προς το περιεχόμενο

The Witcher 3: Wild Hunt


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν και το αργησα ψαχνω καμια προσφορα στα 10€ στο G2A να χτυπησω το blood & wine

 

Κρίμα είναι δώσεις λεφτά που δεν θα φτάσουν πότε στους developers. Θα σου έλεγα να κοιτάξεις κάποια προσφορα σε GOG ή Steam. Και εγώ ειχα πάρει το main game απο G2A και το μετάνιωσα γιατί η CD Rroject είναι φοβερή ομάδα και της αξίζει και το τελευταίο ευρώ.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 10,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

παρακολουθώ τα screenshot που ανεβάζεται και μου έρχεται να το ξανά παίξω το παιχνίδι...

 

Επικό απλά. Όντως όταν μπαίνεις στο Blood and wine στην αρχή κολλάς λίγο. Μένεις με το στόμα ανοιχτό με τα χρώματα.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαγεία...

 

 

STpLqvc.jpg

 

Ανυπομονώ να χαθώ μέσα στον κόσμο του. Μιας και παίζω το πρώτο λέτε να το σταματήσω να διαβάσω το story από το 1 και το 2 και να πάω κατευθείαν στο τρίτο? Τώρα να παίξω το Witcher 1 και 2 με 1080 κάρτα αμαρτία εκτός αν τραβάει το save με τις επιλογές μου από τα προηγούμενα οπότε αναγκαστικά πρέπει να τα υποστώ και να τα παίξω.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχουν να κανουν παντα τα γραφικα, με το τρια βεβαια θα κολλησεις αν κι εγω μετα απο τοσο καιρο εχω κολλησει σαν να παιζω πρωτη φορα με τοσα reshade, mod, που του εχω φορτώσει δεν υπαρχει διαφορα στα γραφικα το dlc με το βασικό game.

 

Κι εδω ενα mod για να ανεβαζεις τα γραφικα 3 με 4 σκαλες πανω απ το ultra ή αν θες να παιζεις με 4K αναλυση ακομα και σε 1080p οθονη χωρις να παιδευεσε με τα user.settings :D

post-391493-0-12986900-1507811287_thumb.jpg

post-391493-0-32709600-1507811398_thumb.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανυπομονώ να χαθώ μέσα στον κόσμο του. Μιας και παίζω το πρώτο λέτε να το σταματήσω να διαβάσω το story από το 1 και το 2 και να πάω κατευθείαν στο τρίτο? Τώρα να παίξω το Witcher 1 και 2 με 1080 κάρτα αμαρτία εκτός αν τραβάει το save με τις επιλογές μου από τα προηγούμενα οπότε αναγκαστικά πρέπει να τα υποστώ και να τα παίξω.

 

Αν σε ενοχλει πραγματικα το gameplay στο πρωτο,παιξε το δευτερο που ειναι πολυ πιο ομαλο απο αποψη gameplay. Παντως το story στο 1 τα σπαει. 

 

Αφου το εβαλες εγω θα λεγα να το τελειωσεις

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν σε ενοχλει πραγματικα το gameplay στο πρωτο,παιξε το δευτερο που ειναι πολυ πιο ομαλο απο αποψη gameplay. Παντως το story στο 1 τα σπαει.

 

Αφου το εβαλες εγω θα λεγα να το τελειωσεις

Θα το προσπαθήσω το story είναι πολύ καλό τα γραφικά είναι λίγο meh. Όταν πάω στο 2 θα τραβήξει το save από το 1 με τις επιλογές που έχω κάνει?

Δεν εχουν να κανουν παντα τα γραφικα, με το τρια βεβαια θα κολλησεις αν κι εγω μετα απο τοσο καιρο εχω κολλησει σαν να παιζω πρωτη φορα με τοσα reshade, mod, που του εχω φορτώσει δεν υπαρχει διαφορα στα γραφικα το dlc με το βασικό game.

 

Κι εδω ενα mod για να ανεβαζεις τα γραφικα 3 με 4 σκαλες πανω απ το ultra ή αν θες να παιζεις με 4K αναλυση ακομα και σε 1080p οθονη χωρις να παιδευεσε με τα user.settings :D

Όταν με το καλό πάω στο 3 θα ρωτήσω αναλυτικά τι να περάσω από mods.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα το προσπαθήσω το story είναι πολύ καλό τα γραφικά είναι λίγο meh. Όταν πάω στο 2 θα τραβήξει το save από το 1 με τις επιλογές που έχω κάνει?

 

Όταν με το καλό πάω στο 3 θα ρωτήσω αναλυτικά τι να περάσω από mods.

Το παιχνιδι ειναι διαμαντι και χωρις mods απλα και μονο αν εχεις καλη gpu μπορεις να κανεις ''παπαδες'' 

 

Παντως οτι θελεις απο mods στη διαθεση σου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το 1 και εγω το ειχα ξεκινησει πιο παλια και μου κακοφανηκε ο χειρισμος και το κοψα.

Προσφατα του δωσα λιγο παραπανω χρονο και ομολογω οτι με κερδισε και το προχωραω σιγα σιγα.

Δωστου μια ευκαιρια,την αξιζει.

Τα παω ολα απο την αρχη αφου δε τα εχω παιξει τα πρωτα δυο,για να καταληξω παλι στο 3 και να το ξαναπαιξω και με αυξημενη δυσκολια τωρα που ξερω τι και πως.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το 1 και εγω το ειχα ξεκινησει πιο παλια και μου κακοφανηκε ο χειρισμος και το κοψα.

Προσφατα του δωσα λιγο παραπανω χρονο και ομολογω οτι με κερδισε και το προχωραω σιγα σιγα.

Δωστου μια ευκαιρια,την αξιζει.

Τα παω ολα απο την αρχη αφου δε τα εχω παιξει τα πρωτα δυο,για να καταληξω παλι στο 3 και να το ξαναπαιξω και με αυξημενη δυσκολια τωρα που ξερω τι και πως.

 

Σε ποια windows τρέχετε το 1ο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με το 2ο δεν έχω πρόβλημα τρέχει, απλώς είχα δοκιμάσει το fallout 3 και μου πετάει errors συνέχεια στα windows 10 για αυτό ρωτάω και λέω μήπως έχω πρόβλημα με το 1ο λόγο παλαιότητας.

 

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...