Προς το περιεχόμενο

The Witcher 3: Wild Hunt


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ειναι αληθεια πως το Skyrim ειναι πιο "κλασσικο" rpg απο Witcher και αρκετα χαοτικο,αλλα παραμενει εξαιρετικο. Βγηκε και το remaster προσφατα οποτε μπορεις να του δωσεις αλλη μια προσπαθεια.

 

Εγω θα σου προτεινα ωστοσο Dragon's Dogma που μαμαει μανουλες,πορωτικο gameplay,exploration και εχθροι. Επισης στο βαθος θα σου προτεινα Dragon Age Inquisition,το οποιο εχει μιγμα απο κλασσικο rpg αλλα ειναι μοντερνισμενο και εχει και ωραιο στορυ.

 

Επισης μην φοβασαι να τα κατεβασεις απο τορεντ για δοκιμαστικους λογους,δεν συνιστωνται οι τυφλες αγορες.

 

Μερικα βιντεακια απο DD και DA:I

 

https://www.youtube.com/watch?v=S2v-FYCN72M

https://www.youtube.com/watch?v=FL9MnXXONcg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 10,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

To Skyrim έχει και αρκετά εξαιρετικά mods, που ειναι ουσιαστικά, ολοκληρα νέα παιχνιδια. Προσφάτως κυκλοφόρησε το Beyond Skyrim: Bruma ενώ ετοιμάζονται και άλλα σαν το Skywind ή το Skyblivion.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Εγω θα σου προτεινα ωστοσο Dragon's Dogma που μαμαει μανουλες,πορωτικο gameplay,exploration και εχθροι.

 

"I ask again: What is your purpose here, Arisen?"

 

Ίσως το πιο western RPG που θα μπορούσε να κάνει η Capcom και με κάποια στοιχεία Monster Hunter νομίζω; (που σκαρφαλώνεις στα bosses + κόβεις κομμάτια). Δεν έχει τόσο βαθύ στόρυ, αλλά έχει ωραίο gameplay και fancy (story) end boss.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"I ask again: What is your purpose here, Arisen?"

 

Ίσως το πιο western RPG που θα μπορούσε να κάνει η Capcom και με κάποια στοιχεία Monster Hunter νομίζω; (που σκαρφαλώνεις στα bosses + κόβεις κομμάτια). Δεν έχει τόσο βαθύ στόρυ, αλλά έχει ωραίο gameplay και fancy (story) end boss.

 

+ το μοναδικό game που γίνετε πιο fun μετά το τερματισμό :D και το μοναδικό επίσης rpg με proper nights ;)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δεν έχει performance impact..

Δεν επεμβαίνει στη μηχανή γραφικών του παιχνιδιού? Έχω βάλει κάποια mods στο gta 5 και έχουν πέσει τα fps 7 με 10. Natural vision έβαλα χωρίς sweet fx μαζί με enb.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά performance impact έχει το συγκεκριμένο.  Εμένα προσωπικά με amd 290 μου τρώει 7-10 fps και αν θέλετε τη γνώμη μου δεν αξίζει κιόλας... Ωραίο και εντυπωσιακό το βίντεο, αλλά στην πραγματικότητα δεν είναι και τόσο... Θέμα γούστου βέβαια ξεκάθαρα αλλά εγώ πιστεύω ότι ένα sweetfx του k-putt αρκεί.

http://sfx.thelazy.net/games/preset/3691/

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό και το από πάνω θες μαζί με το SweetFX του K-Putt για την απόλυτη(Έως τώρα) εμπειρία. Άμα είχαν δώσει το redkit θα είχαμε δει τρελά πράγματα..Το pre-downgraded W3 θα έμοιαζε με παιχνίδι προηγούμενης γενιάς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...