Προς το περιεχόμενο

The Witcher 3: Wild Hunt


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Νομίζω πως κατάφερα το φινάλε που ήθελα στο Blood and Wine. Το τελείωσα σήμερα.

 

Έγινε κάτι με την Sylvia, ο Dettlaff νεκρός (δεν τον συμπάθησα ποτέ), ο Regis μια χαρά και κατάφερα να φτιάξω την σχέση της Sylvia με την αδελφή της Anna Henrietta.

Πραγματοποιήθηκε το Happy Ending που έλεγε η Sylvia με τον Gerald.

 

Χαίρομαι ιδιαίτερα γιατί είχα καλό τέλος τόσο στο κανονικό παιχνίδι όσο και στα Expansions. :)

 

Είναι από τα σπάνια παιχνίδια. Τόσο καλοφτιαγμένες οι ιστορίες. Από τα 5 καλύτερα που έχω παίξει ποτέ. Θαυμάσιο.

Δεν ξέρω αν δοκίμασες να το βγάλεις και με τα άλλα ending. Αξίζει να το κάνεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 10,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν ξέρω αν δοκίμασες να το βγάλεις και με τα άλλα ending. Αξίζει να το κάνεις.

Τα είδα στο Youtube αμέσως μετά που το τελείωσα.

Τα παιχνίδια αυτά θέλω να τα παίζω μία και έξω. Σαν πραγματική ζωή. Δεν μου αρέσει να γυρίζω πίσω. :)

Εσύ πιο έκανες;

 

 

Το τρίτο μέρος της μάχης με το Dettlaf καταλάβατε τι ήταν; Νομίζω πως ο Gerralt πάλευε στο να μην μεταμορφωθεί σε Vampir;

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα είδα στο Youtube αμέσως μετά που το τελείωσα.

Τα παιχνίδια αυτά θέλω να τα παίζω μία και έξω. Σαν πραγματική ζωή. Δεν μου αρέσει να γυρίζω πίσω. :)

Εσύ πιο έκανες;

 

 

Το τρίτο μέρος της μάχης με το Dettlaf καταλάβατε τι ήταν; Νομίζω πως ο Gerralt πάλευε στο να μην μεταμορφωθεί σε Vampir;

 

 

Το συγκεκριμένο παιχνίδι δεν το χορταίνω εύκολα και ήθελα να παίξω όλες τις εκδοχές.

 

Η αλήθεια ειναι οτι δεν το καταλαβα και δεν εψαξα (ακομα). Εγώ είχα αρχικά το τέλος στο οποίο

πεθαίνει η Syanna

γιατί δεν το είχα προβλέψει και την πάτησα. Αυτο το οποίο αλλάζει το ρου της ιστορίας είναι το quest με το κοριτσάκι με τα σπιρτα. αν δεν το δεις και το προσπεράσεις αλλάζει το τέλος. Go figure. 

 

Γενικά το Blood and wine αν και ξεφεύγει αρκετά απο το man game εγω το λάτρεψα και κάποια στιγμή θα ξαναβρεθω εκεί στο Death March.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το συγκεκριμένο παιχνίδι δεν το χορταίνω εύκολα και ήθελα να παίξω όλες τις εκδοχές.

 

Η αλήθεια ειναι οτι δεν το καταλαβα και δεν εψαξα (ακομα). Εγώ είχα αρχικά το τέλος στο οποίο

πεθαίνει η Syanna

γιατί δεν το είχα προβλέψει και την πάτησα. Αυτο το οποίο αλλάζει το ρου της ιστορίας είναι το quest με το κοριτσάκι με τα σπιρτα. αν δεν το δεις και το προσπεράσεις αλλάζει το τέλος. Go figure. 

 

Γενικά το Blood and wine αν και ξεφεύγει αρκετά απο το man game εγω το λάτρεψα και κάποια στιγμή θα ξαναβρεθω εκεί στο Death March.

 

 

Αν δεν πάρεις από το κοριτσάκι το φυλαχτό, σκοτώνεται από τον Dettlaf;

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Αν δεν πάρεις από το κοριτσάκι το φυλαχτό, σκοτώνεται από τον Dettlaf;

 

 

 

 

Ναι γιατί το φυλακτό την προστατεύει όπως είδες. Αξίζει να τα παίξεις για να δεις τί γίνεται μετά από τον θάνατο. Επίσης μπορείς να ακολουθήσεις την εκδοχή που πας να μιλήσεις στην Orianna. Αξίζει να δεις και ίσως να θυμηθείς ποια ήταν αυτή.

 

 

 

ΠΑΙΞΕ ΤΑ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περιμένω τώρα τις γιορτές να μπει σε έκπτωση να το πάρω και στο steam :P

ε άντε ντε! τί κάνεις τόσο καιρό;

κάτω από 25€ δε θα μπει αν αυτό περίμενες :D

Άντε τώρα μετά το Witcher, να βρεις παιχνίδι να αρχίσεις που να σε κρατάει τόσο...

skyrim,πολλές ώρες! πιο πολλές από τον Γεράλδιο

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε άντε ντε! τί κάνεις τόσο καιρό;

κάτω από 25€ δε θα μπει αν αυτό περίμενες

Ότι το είχα βρει φθηνότερα για κονσόλα που είναι ξενερα,αλλά φέτος οποία και να ναι η τιμή θα αγοραστεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

skyrim,πολλές ώρες! πιο πολλές από τον Γεράλδιο

Το έχω προσπαθήσει 2 φορές. Να το προσπαθήσω πάλι; Μου φάνηκε πολύ χαοτικό. Μπορεί να το βάλω.

Γενικά δεν μου αρέσουν τα RPG, το Witcher όμως είναι διαφορετικό. Νομίζω δηλαδή πως κάποιος όπως εγώ μπορεί να το παίξει και να το ευχαριστηθεί.

Το Skyrim μου φαίνεται πολύ RPG.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...