Προς το περιεχόμενο

The Witcher 3: Wild Hunt


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 10,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ακόμα δεν θα ξεχάσω,τότε που έμενα Αγγλία,και είχα μάθει για το παιχνίδι κατά των Γενάρη του '8 και να γυρνάω στο game και σε άλλα καταστήματα ηλεκτρονικών παιχνιδιών,και να ρωτάω αν έχουν το witcher και να μου λένε ότι δεν τον ξέρουν καν τον τίτλο..

Και 10 χρόνια μετά,χαμός!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν ήμουν κάπου στην μέση του Blood And Wine είχε πέσει σε ένα side quest στο οποίο βρίσκεις έναν νεκρό στον δρόμο και έναν απο πάνω του να φωνάζει βοήθεια. Στην τελική μπαίνεις σε ενα mansion και τσαμπουκαλέυεσε κάτι wages αλλα ήταν μεγαλο level και το παράτησα. Τωρα που τελείωσα το main story ψάχνω να βρω το quest αλλα τίποτα. Για δώστε ένα χεράκι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εντάξει αν ήταν ΕΑ ή ubisoft αυτό θα ήταν το actual gameplay video τους!

Kαι απλά μέχρι να το έφτιαχναν θα είχαν κυκλοφορήσει άλλες 2 συνέχειες τους,και στα 2 χρόνια πάνω που θα είχαν περάσει θα έλεγαν "ΤΟ ΦΤΙΑΞΑΜΕ επιτέλους",μόνο που δε θα το παίζει κανείς μέχρι τότε :P

Δεν πρέπει να μας παραξενεύει..

 

hIYsMdj.png

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν ήμουν κάπου στην μέση του Blood And Wine είχε πέσει σε ένα side quest στο οποίο βρίσκεις έναν νεκρό στον δρόμο και έναν απο πάνω του να φωνάζει βοήθεια. Στην τελική μπαίνεις σε ενα mansion και τσαμπουκαλέυεσε κάτι wages αλλα ήταν μεγαλο level και το παράτησα. Τωρα που τελείωσα το main story ψάχνω να βρω το quest αλλα τίποτα. Για δώστε ένα χεράκι.

 

Sigh...

 

Ένα από τα ελάχιστα που δεν έβγαλα, γιατί όντως ήταν πολύ δύσκολη η τελική μάχη.

 

Δυστυχώς, αν το σκάσεις με κάποιο τρόπο ή φύγεις πριν ξεκινήσει, το χάνεις μετά, δεν ξαναεμφανίζεται.

 

 

Υποθέτω πως αναφέρεσαι σε εκείνο με το "τελετουργικό" που κάνουν για πλάκα κάποιοι θεατρίνοι και πέφτει τσο&λο.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Sigh...

 

Ένα από τα ελάχιστα που δεν έβγαλα, γιατί όντως ήταν πολύ δύσκολη η τελική μάχη.

 

Δυστυχώς, αν το σκάσεις με κάποιο τρόπο ή φύγεις πριν ξεκινήσει, το χάνεις μετά, δεν ξαναεμφανίζεται.

 

 

Υποθέτω πως αναφέρεσαι σε εκείνο με το "τελετουργικό" που κάνουν για πλάκα κάποιοι θεατρίνοι και πέφτει τσο&λο.

 

 

Νομίζω οτι απλα εκανα load παλιο save. Θυμασαι πως το ελεγαν η που κοντά ήταν ;

Found it !

 

http://guides.gamepressure.com/thewitcher3bloodandwine/guide.asp?ID=36500

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα ήδη παίξει 30' χωρίς save/quicksave όταν βρήκα την αποστολή, και πραγματικά βαριόμουν εκείνη τη στιγμή να πάω από την αρχή.

 

Όταν δε πήρα χαμπάρι πως εξαφανίστηκε η αποστολή...μέρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...