Προς το περιεχόμενο

The Witcher 3: Wild Hunt


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 10,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ναι αλλά πρέπει να βάλεις το Steam και στα δύο PC και γίνετε να το παίζεις μόνο σε ένα PC κάθε φορά όχι ταυτόχρονα. Αν το πάρεις από GOG τότε είναι άλλο θέμα.

όχι δεν χρειάζεται για το συγκεκριμένο παιχνίδι!

Είναι DRM free γενικά και στο gog και στο steam!

 

Aν το πάρεις από το steam:

Βάζεις το steam το κατεβάζεις και τέλος,μετά ξεκινάς το παιχνίδι εκτός steam.  Δεν ξανατρέχεις το steam-απλώς δεν θα έχεις cloud saving/screenshots/achivements

Αν θες σε άλλο pc,πάλι το ίδιο κάνεις,και μετά σε άλλο και σε άλλο..Αλλά μπορούν να παίζουν όλοι ταυτόχρονα.

 

 

Το ίδιο και με το gog,το κατεβάζεις από τον client και αυτό ήταν,το βάζεις σε όσα pc θες.

 

είτε το πάρεις από gog είτε από steam,μπορείς να το τρέξεις σε όσα pc θες!

Απλώς δίνεις το steam ή gog account σου κατεβάζουν το παιχνίδι και τέλος..όλοι είναι χαρούμενοι.

 

 

http://www.insomnia.gr/topic/472504-the-witcher-3-wild-hunt/

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όχι δεν χρειάζεται για το συγκεκριμένο παιχνίδι!

Είναι DRM free γενικά και στο gog και στο steam!

 

Aν το πάρεις από το steam:

Βάζεις το steam το κατεβάζεις και τέλος,μετά ξεκινάς το παιχνίδι εκτός steam.  Δεν ξανατρέχεις το steam-απλώς δεν θα έχεις cloud saving/screenshots/achivements

Αν θες σε άλλο pc,πάλι το ίδιο κάνεις,και μετά σε άλλο και σε άλλο..Αλλά μπορούν να παίζουν όλοι ταυτόχρονα.

 

 

Το ίδιο και με το gog,το κατεβάζεις από τον client και αυτό ήταν,το βάζεις σε όσα pc θες.

 

είτε το πάρεις από gog είτε από steam,μπορείς να το τρέξεις σε όσα pc θες!

Απλώς δίνεις το steam ή gog account σου κατεβάζουν το παιχνίδι και τέλος..όλοι είναι χαρούμενοι.

 

 

http://www.insomnia.gr/topic/472504-the-witcher-3-wild-hunt/

Σώπα ρε δεν ήξερα ότι είναι και στο Steam DRM Free

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σώπα ρε δεν ήξερα ότι είναι και στο Steam DRM Free

μη νομίζεις,τελείως τυχαία το ανακάλυψα,όταν περνούσα mods και πάτησα να τρέξει από το nexusmod μέσα,και λέω τί γίνεται,που είναι τα fps,που είναι το steam overlay..το έκλεισα, πήγα στον φάκελο του έτρεξα απλώς το .exe του και πάλι τα ίδια,και είπα καλή φάση!

 

ποσα gb ειναι παιδια?

 

50.3gb βλέπω να μου λέει

 

Στο GOG όλο το series έχει χαμηλότερη τιμή από την GOTY στο steam, so u know ;) γύρω στα 35gb.

μην τον ακούς τον ΠΣεφτη,50 είναι..στο άλλο που λέει, λέει την αλήθεια όμως :P έχει εκπτώσεις στο gog.com

 

πάντως αν σε καίει από steam.. περιμένε λίγο,θα μπουν τα steam summer sales σε κάποιες βδομάδες.

Ίδια τιμή με gog θα πάει,κανά 25αρι δε νομίζω πιο κάτω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να ρωτησω κατι για αυτο το παιχνιδι...στον εναν υπολογιστη με i5 2500k χθες που το αρχισα καρτα gtx 770,evo 212 ψυκτρα μου πηγε 71 βαθμους...το ειχα hi γραφικα...λετε να ζοριστικε απο αυτο γιατι ειδα 100% χρηση cpu και 100%καρτα.ποτε δεν μου δημιουργησε θεμα με θερμοκρασιες στο παρελθον...σημερα παιζω σε εναν αλλο υπολογιστη fx8350 καρτα sapphire hd 7870 και ιδια ψυκτρα δεν εχει ξεπερασει τους 50 αλλα σε low γραφικα ομως και οι πυρινες δεν τερματιζουν.τι γινεται?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το game είναι βαρύ και τα specs σου χαμηλά, επίσης όσο ανεβάζεις graphs τόσο περισσότερο ρεύμα θέλει, όσο για temp 71 βαθμοί σε i5 δεν είναι πρόβλημα, όταν ξεπεράσει τους 100 τότε δες το ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν περίμενα ο 2500κ να ανεβαζει τέτοια θερμοκρασία πάντως

Εγω με 6300 και ίδια ψυκτρα με high/ultra έχω Μαξ κάτω από 50. Και δουλευει τερμα γιατι ρίχνει λιγο μπουκάλι στην 470..

 

Έχεις την 212 οριζόντια μήπως και τραβάει ζεστη από την κάρτα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν περίμενα ο 2500κ να ανεβαζει τέτοια θερμοκρασία πάντως

Εγω με 6300 και ίδια ψυκτρα με high/ultra έχω Μαξ κάτω από 50. Και δουλευει τερμα γιατι ρίχνει λιγο μπουκάλι στην 470..

 

Έχεις την 212 οριζόντια μήπως και τραβάει ζεστη από την κάρτα;

https://postimg.org/image/5lhd1cdg3/

 

ετσι την εχω.τι ειναι οριζοντια η καθετα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://postimg.org/image/5lhd1cdg3/

 

ετσι την εχω.τι ειναι οριζοντια η καθετα?

Καλά ειναι

Δεν υπάρχει κάτι που μπορείς να κανεις

Και αφού οι θερμοκρασίες για το cpu αυτό ειναι καλές, μάλλον δεν χρειάζεται να κανεις και κατι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 71 βαθμοί σε i5 δεν είναι πρόβλημα, όταν ξεπεράσει τους 100 τότε δες το

Σε 1ης γενιάς i5 , τον i5 750 , με overclock στα 3,6GHz δεν πάει πάνω από 57C cpu temp (με μαμά ψύκτρα cpu).

Έχει να κάνει με το κουτί και τους ανεμιστήρες ...

 

Και η 1060 100% πάει πάντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 http://www.e-shop.gr/case-corsair-carbide-series-100r-mid-tower-case-black-p-PER.642706

 

 

το κουτι μου ειναι το R 100 της corsair.φανακια εχω 3 και καλα κιολας.και τα 2 να βαλω  παλι τις ιδιες θερμοκρασιες εχω.απο πανω στις τρυπες βγαζει ζεστο αερα δεν ξερω τι γινεται.δηλαδη τι ο ι 5 με corsair box δουλευει στα ορια του και ο αλλος  που εχω ο fx 8350 που και καλα  ειναι ζεστος επεξεργαστης δουλευει στους 50 με turbo x box...και με ιδιες ψυκτρες και οι 2.σκεφτηκα να μην κουμπωσε καλα η ψυκτρα αλλα οι θερμοκρασια θα εφτανε τους 100 αν ισχυε αυτο.δεν ξερω τι να πω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...