Προς το περιεχόμενο

The Witcher 3: Wild Hunt


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 10,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

"an unconventional family comes together to fight for truth in a dangerous world"

 

Εμένα πάλι γιατί μου φαίνεται ΤΟΣΟ, μα ΤΟΣΟ λάθος?

 

Δηλαδή από όλες τις συνιστώσες του Witcher Saga η "οικογένεια" είναι η κυρίαρχη? Που έστω και τυπικά δεν ήταν ποτέ? Ή η "μάχη για την αλήθεια" που απλά δεν υφίσταται πουθενά μα πουθενά?

 

"Η μάχη ενός σκληρά εργαζόμενου ελεύθερου επαγγελματία security και μιας καριερίστριας συμβούλου σε διάσταση, και η προσπάθειά τους να ζήσουν τις μονογονεϊκές οικογένειές τους με τις δυσκολίες, αγωνίες και αναποδιές της σύγχρονης κοινωνίας".

 

Σαν προπαγάνδα Οικογενειακών Ιστοριών με τρίτης κατηγορίας βιντεοταινία δράσης...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ σημασία δίνεις στο τίτλο χωρίς λόγο γιατί ακόμα στο μιλητό είναι οποτε μπορούν να αλλάξουν πολλά, το θέμα είναι άμα θα είναι live action ή anime. Πάντως άμα είναι live είμαι κατά πολύ σίγουρος ότι θα πατήσουν αρκετά στα games, αν όχι στο story, σίγουρα στα looks γιατί τα games έχουν ήδη πλάσει τον κόσμο στην οθόνη. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω δει δυο σειρές με την πάρτη του και δεν μου λέει πολλά η ηθοποιία του, παρόλα αυτά το απρόσωπο πρόσωπο του ίσως να είναι κατάλληλο για έναν without emotion Witcher, παρόλα αυτά προτιμώ τον Josh or Anson για Geralt, και όχι Gerald :P

 

 

xrM6FT3.png

anson-mount.jpg?itok=xkIegRXw

 


 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O Zach πολύ καλός στο "Black Sails"...αλλα είναι λίγο "ποντικομούρης" για Geralt.

 

Τώρα που βλέπω και την φωτό του Josh Holloway από κάτω, Ναι...πολύ καλός για Geralt...δεν το ειχα σκεφτεί μεχρι τώρα.

καλος και ο Cullen Bohannon από κάτω...αλλα για Geralt νομίζω...δεν...

 

so far... με όσους έχω δει μέχρι τώρα, my vote goes to...Josh.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω δει δυο σειρές με την πάρτη του και δεν μου λέει πολλά η ηθοποιία του, παρόλα αυτά το απρόσωπο πρόσωπο του ίσως να είναι κατάλληλο για έναν without emotion Witcher, παρόλα αυτά προτιμώ τον Josh or Anson για Geralt, και όχι Gerald :P

 

 

xrM6FT3.png

anson-mount.jpg?itok=xkIegRXw

 

 

 

 

 

Θέλουμε όνομα κράχτη για τον Geralt και όχι ηθοποιούς από το πανέρι... :P

Όντως ο Josh, τουλάχιστον εμφανισιακά, δείχνει εξαιρετική επιλογή αλλά αν είναι ρίξουν λεφτά καλύτερα να ψάξουν για μεγαλύτερο όνομα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Έχω δει δυο σειρές με την πάρτη του και δεν μου λέει πολλά η ηθοποιία του, παρόλα αυτά το απρόσωπο πρόσωπο του ίσως να είναι κατάλληλο για έναν without emotion Witcher, παρόλα αυτά προτιμώ τον Josh or Anson για Geralt, και όχι Gerald :P

 

 

xrM6FT3.png

anson-mount.jpg?itok=xkIegRXw

 

 

Θα το λούσει η southern προφορά του Sawyer...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και ξεκίνησα τη GOTY κι εγώ αυτές τις μέρες, είπα να το παίξω modded το παιχνίδι. Να πω πώς είχα ξεκίνησει ένα καινούριο game χωρίς mods κι έπαιξα ίσα-ίσα το tutorial.

 

Έβαλα κάποια mods που αναφέρονται εδώ συν το mainmap zoom. Τρέχοντας στο τέλος τον merger, ο οποίος φτιάχνει τα conflicts χωρίς σφάλμα, πάω να συνεχίσω το game που είχα αρχίσει. Αμ δε... μου βγάζει σφάλμα ότι λείπουν τα expansions συν κάτι άλλα κοκοκόψαρα και ότι δεν μπορεί να το κάνει load.

 

Και λέω εντάξει, με τα mods μέσα λογικό είναι να μην συνεχίζε... το περιέργο είναι ότι δε βλέπει τα expansion installed...

 

Ξέρει κανείς τι παίζει και πώς μπορώ να το φτιάξω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια απορια...αν αγορασω μια φορα το παιχνιδι μπορω να το εγκαταστησω σε 2 pc γιατι θελω να το παιζω σε 2 σπιτια?

Ναι αλλά πρέπει να βάλεις το Steam και στα δύο PC και γίνετε να το παίζεις μόνο σε ένα PC κάθε φορά όχι ταυτόχρονα. Αν το πάρεις από GOG τότε είναι άλλο θέμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...