Προς το περιεχόμενο

The Witcher 3: Wild Hunt


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πάντως όποιος μπορεί να το αγοράσει από gog καλύτερα είναι για να πάνε όλα τα λεφτά στους developers. Αρκετά έχει παχύνει ο Gabe. :D Πλέον το galaxy υποστηρίζει και cloud saves. :)

Νομιζω οτι μια χαρα υποστηριξη εχω κανει προσωπικα στο Witcher ,αφου το βασικο παιχνιδι οπως και τα dlc τα εχω αγορασει κουτατα ουτως ή αλλως,απλα εκανα το λαθος και δεν χρησιμοποιησα τους κωδικους των dlc για την πλατφορμα του steam.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 10,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τα expansion αν τα αγορασεις κουτατα ο κωδικος που ειχε μεσα μπορουσε να ενεργοποιηθει σε ολες τις πλατφορμες,κοινως steam/origin και νομιζω και uplay περαν του gog.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Δεν μου αρέσει καθόλου για κάποιο λόγο ο trailer Geralt...πάντως το game που έπαιξα λίγο σε ένα φίλο looks fun. :)

 

Δεν κόβει τους Nilfgaardians στην μέση. :P

 

By the way, μόνο εμένα (όπως και στο teaser που την έδειχνε) μου φέρνει η Ciri στο 0:33 σε Cate Blanchett? :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

By the way, μόνο εμένα (όπως και στο teaser που την έδειχνε) μου φέρνει η Ciri στο 0:33 σε Cate Blanchett? :P

 

Ναι :D

 

Επίσης, το studio που έφτιαξε αυτό το trailer θα είναι και το ίδιο που θα φτιάξει τις cgi σκηνές στην σειρά του Netflix.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά και το τέλος του Β&W DLC(ψόφησε ο παλιός γκομπιούτορας πριν τελειώσω όλα τα DLC), θα έλεγα ότι είναι το καλύτερο RPG που βγήκε.Ποιο BG2 και λοιποί πράσινοι ίπποι,εδώ έχουμε νέο νικητή!

 

Ακόμη δεν έχω ξαναματαδεί τέτοιο DLC ρε παιδί μου,ήταν καλύτερο από πολλά, πάρα πολλά "πλήρη"(& overhyped) RPG...

 

Από εκεί και πέρα το χειρότερο μειονέκτημα του παιχνιδιού είναι ότι τελείωσε. :(

 

 

Btw, σήμερις πήγα να πιάσω το Dragon Age Inquisition (του θείου) για να έχω κάποιο χρόνο πριν τελειώσω επιτέλους το witcher 2, και το έβγαλα στο μισάωρο. Τελείως μάπα μάχη, σαν να έπαιζα MMO με φάνηκε με συνεχόμενα αριστερά κλικ και άθλια κάμερα.

Έλπιζα ότι μετά το 2, που ήταν επίσης δια τους λέοντες, θα έβγαζαν κάτι καλύτερο. Κρίμας διότι το πρώτο ήταν πολύ καλό(τελειωμένο με τα DLC πάντα).

Να δούμε τι θα βρω για την συνέχεια... 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To τσίμπησα και εγώ από GoG χτες στα 26 δολάρια (δηλαδή 23 ευρώ) το GotY version. Εγώ δεν το τέλειωσα όλο, μόνο το "βασικό" παιχνίδι και συνεχίζω κανονικά σαν NG+ για να καλύψω και τα DLC πλέον. Δεν υπάρχει western RPG σαν το Witcher 3. Δεν μπορείς να το σπάσεις σε κομμάτια και να πεις ότι αυτό το κομμάτι δεν είναι τόσο καλό, το άλλο είναι μέτριο κτλ κτλ. Πρέπει να το δεις σαν σύνολο (όπως και το ίδιο πρέπει να κάνουμε για όλα τα παιχνίδια και όχι να τα ξεσκίζουμε στην αποδόμηση όπου χαλάει και το νόημα) και το σύνολο του είναι απλά τέλειο. Σίγουρα ότι καλύτερο μπορεί να επιδείξει αυτή τη στιγμή η βιομηχανία για το είδος.

 

Φαντάζομαι ότι τα saves από άλλες εκδόσεις δουλεύουν, σωστά ή όχι;  

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To τσίμπησα και εγώ από GoG χτες στα 26 δολάρια (δηλαδή 23 ευρώ) το GotY version. Εγώ δεν το τέλειωσα όλο, μόνο το "βασικό" παιχνίδι και συνεχίζω κανονικά σαν NG+ για να καλύψω και τα DLC πλέον. Δεν υπάρχει western RPG σαν το Witcher 3. Δεν μπορείς να το σπάσεις σε κομμάτια και να πεις ότι αυτό το κομμάτι δεν είναι τόσο καλό, το άλλο είναι μέτριο κτλ κτλ. Πρέπει να το δεις σαν σύνολο (όπως και το ίδιο πρέπει να κάνουμε για όλα τα παιχνίδια και όχι να τα ξεσκίζουμε στην αποδόμηση όπου χαλάει και το νόημα) και το σύνολο του είναι απλά τέλειο. Σίγουρα ότι καλύτερο μπορεί να επιδείξει αυτή τη στιγμή η βιομηχανία για το είδος.

 

Φαντάζομαι ότι τα saves από άλλες εκδόσεις δουλεύουν, σωστά ή όχι;  

 

Ετσι ακριβως.

Oσον αφορα τα saves δεν ειναι backwards compatible με προηγουμενες εκδοσεις απο οτι ξερω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι προηγούμενη, goty είναι και η άλλη που έχω απλά προηγούμενη (μάλλον) έκδοση. Φαντάζομαι ότι απλά κάνοντας μια νέα εγκατάσταση τα saves μου θα διαβαστούν απευθείας και δεν θα έχω θέμα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...