Προς το περιεχόμενο

The Witcher 3: Wild Hunt


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Τέλος, η παραπάνω φωτογραφία είναι αίσχος. Τι φταίμε? Τι αμαρτίες πληρώνουμε? Γιατί?

 

Τουλάχιστον δεν τον είχες να διαλύει τον αγαπημένο σου superhero, 2 φορές μάλιστα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 10,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδιά στο gog έχει το game of the year edition 25€ να το τσιμπήσω ή υπάρχει αλλού φθηνότερα?

Κατω απο 25Ε δε το εχω δει καπου.

Στο steam το ειχα παρει τοσο γιατι ειχα βαρεθει να περιμενω να πεσει στο 20αρικο που ηταν το ψυχολογικο οριο.

Τα αξιζει εξαλλου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 ευρω WItcher GOTY μαγκες,μην το σκεφτεσται καν.Το καλυτερο 25αρι που θα εχετε ξοδεψει,σας το υπογραφω

Υπομονο σχεδον 1 μηνα για steam sales μπας και το δουμε να πεφτει κατω απο τα 25 και μετα οποιος ενδιαφερεται αγοραζει απο οπου θελει.

 

Ελπιζω φετος εστω στα sales Χειμωνα να πεσει η goty στο steam κατω των 20ευρω να το παρω και εκει να φυγει το Gog που το εχω μονο για το Witcher.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως όποιος μπορεί να το αγοράσει από gog καλύτερα είναι για να πάνε όλα τα λεφτά στους developers. Αρκετά έχει παχύνει ο Gabe. :D Πλέον το galaxy υποστηρίζει και cloud saves. :) 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως όποιος μπορεί να το αγοράσει από gog καλύτερα είναι για να πάνε όλα τα λεφτά στους developers. Αρκετά έχει παχύνει ο Gabe. :D Πλέον το galaxy υποστηρίζει και cloud saves. :)

Ναι συμφωνώ. Πλέον με τα Cloud Saves όλα κομπλέ.

 

Ερώτηση:

Όσοι το είχαμε πριν την υποστήριξη Cloud, τα saves ανεβαίνουν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι συμφωνώ. Πλέον με τα Cloud Saves όλα κομπλέ.

 

Ερώτηση:

Όσοι το είχαμε πριν την υποστήριξη Cloud, τα saves ανεβαίνουν;

αν το είχες νομίζω εγκατεστημένο μέχρι τότε που απέκτησε cloud saves υποστήριξη το galaxy ναι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...