Προς το περιεχόμενο

The Witcher 3: Wild Hunt


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 10,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Για gog δεν ψήνεσαι?

Στο δεκάρικο είναι...

 

Και στο steam το 1 enhanced/directors' έχει 8 δολλάρια. Έχω ήδη Origin και Steam, θα αποφύγω να μπλέξω με έξτρα πλατφόρμα εκτός αν την χρειαστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Thanx. Τελικά το πήρα από kinguin που το είχε λίγο φτηνότερα. Τα έψαχνα μέσα από dlcompare.com και δεν τα έβγαζε... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω προχωρήσει πολύ στο Witcher 3 καθώς το δοκίμαζα στον θείο μου και ήρθε η ώρα να το αγοράσω σιγά σιγά. Όμως σκέφτομαι να αγοράσω και τα πρώτα γιατί έχω πάθει πλάκα με τον κόσμο του παιχνιδιού. Το 1 δεν το βρίσκω σε κλειδάδικο για στιμ. Έχεις κανείς καμιά ιδέα αν μπορώ να το βρω κάπου;

Κάνε απλά υπομονή να το βρεις σε προσφορά.Βλέπω στο ιστορικό μου, το έχω πάρει εδώ και 2 χρόνια στα 1,19€ μέσω steam.Το θυμάμαι αρκετές φορές κοντά στο 2ευρω.

 

edit: ωχ, τώρα το είδα ότι το πήρες ήδη.  :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια μικρή βοήθεια, αν κάποιος γνωρίζει. Για τα sweetfx presets του παιχνιδιού μπορούμε να χρησιμοποιήσουμε reshade 3 ή πρέπει αναγκαστικά να πάμε στις παλαιότερες εκδόσεις που είναι πακέτο (reshade 2 + sweetfx 2);

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελείωσα το παιχνίδι... spoilers alert!

 

Τελείωσα το κανονικό, σε level 39 και έχω και τα 2 DLC αλλά σκέφτομαι να τα παρατήσω, να παίξω το 1 και το 2, και μετά ξανά το 3 ΜΕ τα DLC.

 

Έχετε κάποια πρόταση για το πως να παίξω το Witcher 3 την δεύτερη φορά; Το ending το οποίο είδα ήταν

ο Γεράλδιος να δίνει το σπαθί "καταπίνω" στην Σίρι. Έκλαψα από συγκίνηση. Έγινε και Witcher η Σίρι μας... τι ωραία. Όλα αυτά απ' ότι κατάλαβα γιατί προσπάθησα να φασώσω και Γιεν και Τρις και τελικά έμεινα με το πουλί στο χέρι και την σαν-κόρη μου για παρέα που και αυτή τελικά τράβηξε τον δρόμο της :P

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sorry bud, και εγώ την πάτησα την πρώτη φορα dont worry ;) Το κακό ending έχει το καλύτερο cinematic, το μεσαίο ending έχει το καλύτερο gameplay, και αυτό που έκανες εσύ όπως και εγώ έχει το καλύτερο ending imho ας always. Άμα δεν έχεις σκοπό να το ξανά παίξεις δες τα στο yt, προσωπικά δυο φορες το ίδιο ending είδα, άμα αποφασίσεις τι ρολο παίζεις δύσκολα να κανεις άλλες επιλογές, they feel wrong ;) καλο στερητικό σύνδρομο τώρα :D

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O Jastonas έχει και τα 2 expansions ακόμα να παίξει, οπότε το στερητικό σύνδρομο αργεί.

 

Jastona, καλύτερα να ολοκληρώσεις το Witcher 3, πρωτού δοκιμάσεις τα 1 και 2.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΟΧΙ

 

Κάνε ένα διάλλειμα από τα witcher γενικότερα

 

Παίξε αλλα παιχνίδια που σου αρέσουν και μετά από μερικούς μήνες πιάσε το 1 και 2

 

Ετσι θα αποφύγεις ως ένα βαθμό την σύγκριση με το 3 και θα τα ευχαριστηθείς περισσότερο.

 

Μην τα stackαρεις τέτοια παιχνίδια.

Ειδικά το 2 που έχει περισσότερες ομοιοτητες θα επισκιαστεί από το 3 και είναι κρίμα, είναι ΠΑΙΧΝΙΔΑΡΑ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκέφτομαι να ξεκινήσω το 1 και έπειτα 2 και το 3 για να καταλάβω την ιστορία. Παιζονται με ps3 Controller και τα 3 η θέλουν αναγκαστικά πληκτρολόγιο ποντίκι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίζει να χετε δίκιο... ξεκίνησα το 1 αλλά μου φαίνεται βαρύ αυτή την στιγμή καθώς είναι περισσότερο rpg για τα γούστα μου από το 3 και δεν θέλω να το βαρεθώ. Αλλά αν το αφήσω και πολύ καιρό ίσως χαθεί το hype μου και ξεχάσω και χαρακτήρες, ιστορίες κτλ.

 

Μάλλον θα ρίξω λίγο ξύλο σε Bayonetta το οποίο θέλω να παίξω από τότε που είδα την επισυναπτόμενη φωτογραφία και θα επιστρέψω σε λίγες μέρες στο Witcher.

post-42145-0-23325500-1492080054_thumb.png

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...