Προς το περιεχόμενο

The Witcher 3: Wild Hunt


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 10,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μόλις τώρα το έμαθα!

 

Υπάρχει ζωντανή ηχογράφηση/ βιντεοσκόπηση, διαθέσιμη στο GOG, όλου του soundtrack του Witcher 3 παιγμένη ζωντανά από τη Φιλαρμονική της Κρακοβίας!

 

https://www.gog.com/movie/video_game_show_the_witcher_3_wild_hunt_concert

 

Ναι, είναι έπος. Ορίστε και youtube.

 

https://www.youtube.com/watch?v=kCWhGQ5-RkI

 

Ετσι οπως ηταν γυρισμενος πλατη ο μαεστρος μου κανε λιγο σε Γεραλδιος.. αμα εβαφε και γκρι το μαλλι του για την συναυλια θα ηταν τερμα ψαρωτικος..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάνει 9.99€,αλλά όπως λέει και ένα σχόλιο μέσα στο βίντεο..δε θέλω να τα δώσω τα λεφτά μου στο youtube,αλλά στους Πολωνούς τους ίδιους..Υπάρχει τρόπος να το αγοράσουμε εκτός youtube;

Το gog δε το χει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρ'όλο που το έχω τερματίσει εδώ και καιρό (Level 55) ακόμα και σήμερα μπαίνω αρκετές φορές και χαζεύω (δοκιμάζοντας και mods εν' όψιν new game+) και που και που ξεπετάγονται νέες μικροαποστολές (θαυμαστικά) που μου είχαν ξεφύγει παρόλο που έχω ταξιδέψει παντού και έχω πάρει τα πάντα! Δεν υπάρχει αυτό το παιχνίδι λέμε!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το εχω ξεκινησει εδω και 3-4 μερες το παιχνιδι, απλα φανταστικο. Απλα μου φαινεται αρκετα ευκολο στο Death March, εκεινο το skill που κανει regenerate το vitality για 20 λεπτα οποιοδηποτε φαγητο και να φας δεν ειναι σαν cheat? Στην αρχη νομιζα οτι θα το εκανε αυτο μονο out of combat αλλα ειδα οτι το κανει ολη την ωρα. Δυσκολευει καθολου στην συνεχεια? (14lvl)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το εχω ξεκινησει εδω και 3-4 μερες το παιχνιδι, απλα φανταστικο. Απλα μου φαινεται αρκετα ευκολο στο Death March, εκεινο το skill που κανει regenerate το vitality για 20 λεπτα οποιοδηποτε φαγητο και να φας δεν ειναι σαν cheat? Στην αρχη νομιζα οτι θα το εκανε αυτο μονο out of combat αλλα ειδα οτι το κανει ολη την ωρα. Δυσκολευει καθολου στην συνεχεια? (14lvl)

 

Το Gourmet λες λογικά. Είναι σαν cheat ως ένα βαθμό απλά είναι πολύ αργό. Αργότερα αν θες να ξεμπερδεύεις πιο γρήγορα από τις μάχες δε θα έχεις υπομονή να τρέχεις πέρα δώθε μέχρι να γεμίσει. Μάθε να παίζεις με την αναβάθμιση του Quen που σου γεμίζει ζωή όσο τρως χτυπήματα, και θα είσαι πιο άνετος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γουατ δε φακ! Υπάρχει τέτοιο πράγμα;;;; 

 

Δλδ έλεος έχω τελειώσει όλο το main quest και πρώτη φορά το ακούω.. Που το βρίσκεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Gourmet λες λογικά. Είναι σαν cheat ως ένα βαθμό απλά είναι πολύ αργό. Αργότερα αν θες να ξεμπερδεύεις πιο γρήγορα από τις μάχες δε θα έχεις υπομονή να τρέχεις πέρα δώθε μέχρι να γεμίσει. Μάθε να παίζεις με την αναβάθμιση του Quen που σου γεμίζει ζωή όσο τρως χτυπήματα, και θα είσαι πιο άνετος.

Ναι το Gourmet λεω. Εννοειται πως το πρωτο skill που αναβαθμισα ηταν το Quen γιατι με stamina regen το θεωρω κι αυτο ψιλοτσιτακι :P

 

 

Γουατ δε φακ! Υπάρχει τέτοιο πράγμα;;;; 

 

Δλδ έλεος έχω τελειώσει όλο το main quest και πρώτη φορά το ακούω.. Που το βρίσκεις;

Ποιο πραγμα εννοεις? Αν λες αυτο που ειπε ο DJ_Duker με το Quen ειναι στην αναβαθμιση των signs, αυτο που λεω εγω με το φαγητο ειναι στις γενικες αναβαθμισεις που κανεις (κατω κατω) που εχουν χρωμα κιτρινο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...