Προς το περιεχόμενο

The Witcher 3: Wild Hunt


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βγήκε πρόσφατα και ένα κονσέρτο με soundtracks απο το παιχνίδι. Απλά epic!

 

Επίσης έριξα πολύ γέλιο με το παρακάτω βίντεο που δεν ήξερα οτι υπήρχε.

 

 

Τα έχουν σκεφτεί όλα οι Πολωνοί  :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 10,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Χτες τέλειωσα το Blood and Wine. Τι παιχνιδάρα!

Το Hearts of Stone δε μου άρεσε, το βρήκα πολύ βαρετό το storyline του. Αντιθέτως στο B&W είχε ενδιαφέρον μέχρι τέλος, με περισσότερα fights και plot twists.

 

Και τώρα ένα κενό!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πώς νιώσατε την πρώτη φορά που είδατε στην οθόνη σας: Quest failed? Έχασα χθες δύο και γύρισα σε παλιότερο save 4 φορές πριν τα παρατήσω. Πολύ με ενοχλούν τα failed quests...  :wacko:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χτες τέλειωσα το Blood and Wine. Τι παιχνιδάρα!

Το Hearts of Stone δε μου άρεσε, το βρήκα πολύ βαρετό το storyline του. Αντιθέτως στο B&W είχε ενδιαφέρον μέχρι τέλος, με περισσότερα fights και plot twists.

 

Και τώρα ένα κενό!

 

Αυτό το κενό νιώθω και εγώ μία βδομάδα τώρα... Ένα μαντίλι να κλάψουμε όλοι μαζί! :cry:

 

Πώς νιώσατε την πρώτη φορά που είδατε στην οθόνη σας: Quest failed? Έχασα χθες δύο και γύρισα σε παλιότερο save 4 φορές πριν τα παρατήσω. Πολύ με ενοχλούν τα failed quests...  :wacko:

 

Να το κοιτάξεις αυτό...

 

Εγώ το κοίταξα γιατί το ίδιο πρόβλημα έχω και εγώ αλλά δεν έβγαλα άκρη με τον εαυτό μου.. Ελπίζω να βγάλεις εσύ! :wacko:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό το κενό νιώθω και εγώ μία βδομάδα τώρα... Ένα μαντίλι να κλάψουμε όλοι μαζί! :cry:

Αυτό το κενό θα είναι μόνιμο πλέον. Η μόνη σωτηρία θα είναι κανα Cyberpunk κι άμα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Cyberpunk στην καλύτερη μέσα 2019, βάλε και ενάμιση χρόνο μέχρι να βγεί η GOTY, με τα DLC και όλα τα patch συμπέρασμα άστα χέστα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω λεω οτι παιζει να το δουμε και μεσα στο 18'.Πλεον εχουν το budget και το προσωπικο να κινουνται σε γρηγορους ρυθμους developement και δεδομενου οτι το prototype design το χουν στησει ηδη εδω και καιρο,μπορει να βγει πιο συντομα αποτι φανταζομαστε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω λεω οτι παιζει να το δουμε και μεσα στο 18'.Πλεον εχουν το budget και το προσωπικο να κινουνται σε γρηγορους ρυθμους developement και δεδομενου οτι το prototype design το χουν στησει ηδη εδω και καιρο,μπορει να βγει πιο συντομα αποτι φανταζομαστε

Από σχόλια των developers μέσα στο επίσημο forum του W3 αν θυμάμαι καλά δεν άφηναν τέτοιες ελπίδες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και θα ακουστώ αρνητικός...καλό είναι να ονειρευόμαστε και να ελπίζουμε σε ένα ακόμα masterpiece αλλά witcher3 αλλά μην βαστάτε τόσο μεγάλο καλάθι,  ρεαλιστικά δύσκολα επαναλαμβάνεις τέτοια υπερ-επιτυχία και ειδικά όταν τα expectations είναι στο κόκκινο.

Επίσης τώρα δεν θα είναι βασισμένο σε κάποιο βιβλίο (με όλο το Lore-υλικό που αυτό επιφέρει).

...Μακάρι η Cdpr να κάνει την εξαίρεση!

 

In Cyberpunk 2077 we believe..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...