Προς το περιεχόμενο

The Witcher 3: Wild Hunt


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το παιχνίδι απλά είναι από τα καλύτερα που έχω παίξει. Τελειώνω και το Blood and Wine και δεν ξέρω τι θα κάνω μετά.

 

εγω το αγορασα το σεταρα και το κραταω οπως ο ντεσμοντ το βιβλιο στο λοστ :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 10,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ωραία,για κάποιον λόγο δε μπορώ να βάλω το hd reworked..

πως γίνεται να μπει;

κάνω τον φάκελο mods μέσα στο dir του wticher3..κατεβάζει το nexus το hd reworked,το εγκαθιστώ από κει και μετά στο παιχνίδι,καμία αλλαγή!

(δεν φοράω κανένα άλλο mod)

μια βοήθεια χωριανοί;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια βοήθεια χωριανοί;

Πώς σου εμφανίζεται το όνομα του φακέλου από το mod; 

Πρέπει να φαίνεται έτσι  "modHDReworkedProject" και όταν τον ανοίγεις να έχει μόνο ένα φάκελο content.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιχνιδαρα οντως,το τερματισα στις 49 ωρες περιπου εαν ειναι σωστος ο μετρητης του παιχνιδιου και πηγα 33 lvl , παω τωρα για τα expansion, πολυ ευκολο μου φανηκε παντως και ηταν και σε death march,side quest και contracts αφησα καμποσα γιατι θα ημουν overpower για το main story.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιχνιδαρα οντως,το τερματισα στις 49 ωρες περιπου εαν ειναι σωστος ο μετρητης του παιχνιδιου και πηγα 33 lvl , παω τωρα για τα expansion, πολυ ευκολο μου φανηκε παντως και ηταν και σε death march,side quest και contracts αφησα καμποσα γιατι θα ημουν overpower για το main story.

 

Εκεί είναι το lvl περίπου που τερματίζεις αν δεν τα κάνεις όλα σε όλο το map. Εγώ το πάω αντίθετα στα expansion, κάνω όλα τα side quest και μετά θα πάω στο main story. Από τα δυο expansion φυσικά καλύτερο για εμένα είναι το blood and wine, θυμίζει λίγο Ελλάδα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιχνιδαρα οντως,το τερματισα στις 49 ωρες περιπου εαν ειναι σωστος ο μετρητης του παιχνιδιου και πηγα 33 lvl , παω τωρα για τα expansion, πολυ ευκολο μου φανηκε παντως και ηταν και σε death march,side quest και contracts αφησα καμποσα γιατι θα ημουν overpower για το main story.

 

Λάθος, το main story είναι balanced στο current level σου, πολύ κακή επιλογή να αφήσεις sides, best part of the game και 49 ώρες είναι πολύ λίγες.

  • Like 10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πώς σου εμφανίζεται το όνομα του φακέλου από το mod; 

Πρέπει να φαίνεται έτσι  "modHDReworkedProject" και όταν τον ανοίγεις να έχει μόνο ένα φάκελο content.

όπως ακριβώς το είπες είναι..

ακόμα και τώρα που το ξαναπέρασα πάλι με το nexusmod..

 

πρέπει να κάνω κάτι ingame?

 

HELP me

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πλάκα πλάκα παίζει να έφαγα κανά 20 ώρες μόνο στο σετάρισμα. Το ρεκόρ βέβαια το κρατάει το Crysis 1. 35 ώρες έγραφε το Steam και δεν είχα ασχοληθεί με το Story (ο Θεός να το κάνει) καθόλου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λάθος, το main story είναι balanced στο current level σου, πολύ κακή επιλογή να αφήσεις sides, best part of the game και 49 ώρες είναι πολύ λίγες.

 

Απο τα side τα πιο βασικα  τα εκανα,τα ερωτηματικα velen  τα εκανα σχεδον ολα,αλλα contracts αφησα πολλα.Οτι εiναι Balance  δεν το ηξερα και φοβηθηκα μη γινει ακομα πιο ευκολο ,δεν διαβασα τπτ πριν παιξω μη φαω σποιλερ,βεβαια γιαυτο το τελος με τη ciri δεν ηταν και οτι καλυτερο. :fear:.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Νομίζω πως ναι, αλλα κανε disable το mod και ξανά βγάλε screen για σίγουρα.

mod off

http://steamcommunity.com/id/xtrmsnpr/screenshots/#scrollTop=0

 

C5266451ACDF0B946C1F9F4E8712D10D699B8B71

 

D7BAEA0FFE690DF15E56DA6DAE679F55786D41F8

 

 

βλέπεις διαφορά;

εκεί με πλάτη τον Γεράλδιο στον δεξί τοίχο;

δεν βλέπω καμία διαφορά.

Επεξ/σία από xtrmsnpr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...