Προς το περιεχόμενο

The Witcher 3: Wild Hunt


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ποσες ωρες θα κανει να κατεβει;

 

Το "paysafe" δεν λειτουργεί εδώ και καιρό (δεν άκουσα να άλλαξε κάτι). Τώρα πόση ώρα θα πάρει απλά κανε το υπολογισμό της ταχύτητας σου με τα 40gb που είναι περίπου το game.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 10,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το "paysafe" δεν λειτουργεί εδώ και καιρό (δεν άκουσα να άλλαξε κάτι). Τώρα πόση ώρα θα πάρει απλά κανε το υπολογισμό της ταχύτητας σου με τα 40gb που είναι περίπου το game.

αφού έχουμε πει η paysafe λειτουργεί ξανά στο steam από Ελλάδα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οκ,το πήρα το GOTY..(51gb)

 

επίσημα έχω αγοράσει το παιχνίδι 3 φορές.

1 φορά το vanilla στο gog

1 φορά vanilla+expansion pass στο ps4

1 φορά το GOTY στο steam..

:rolleyes:

παράπονο να μην έχουν οι Πολωνοί.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

51 gb?? Κανα 10 ωρο για να κατεβει;; ο φιλος μαλλον θα το παρει αυριο σκεφτηκαμε αλλη μια λυση αν το αγορασει και παρει απο φιλο του τα dvd που το εχει κουτατο για την εγκατασταση θα τελειωσει ποιο γρηγορα στη εγκατασταση σωστα;;; γινεται ;;


Το cd keys το χει 26,09 ευρια για gog νομιζω η καλυτερη τιμη.


21,29 το χει το cdkeys.το cdkeys ειναι καλο;;


Δυστυχως ο φιλος θα το παρει steam γιατι θελει να παιξει και αλλα παιχνιδια και θα φτοιαξει λογαριασμο steam δε θελει και gog.Εμενα η θεματολογια του και ο τροπος υλοποιησης του δεν μου αρεσει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

51 gb?? Κανα 10 ωρο για να κατεβει;; ο φιλος μαλλον θα το παρει αυριο σκεφτηκαμε αλλη μια λυση αν το αγορασει και παρει απο φιλο του τα dvd που το εχει κουτατο για την εγκατασταση θα τελειωσει ποιο γρηγορα στη εγκατασταση σωστα;;; γινεται ;;

Το cd keys το χει 26,09 ευρια για gog νομιζω η καλυτερη τιμη.

Δεν είναι μόνο το μέγεθος του αρχείου,αλλά και με πόσο κατεβάζει η γραμμή σου,πχ εμένα όταν ξεκίνησε ήθελε 13 ώρες..με 1mb/s ,παλιότερα ήμουν στο 1.2mb/s

(κατεβάζει 42,9)

 

γιατί να το πάρετε από cdkeys?

Αφού είναι σε προσφορά και σε gog και σε steam στα 29.99 η GOTY..(μέχρι και αύριο 1/02/17 στις 20.00)

Προσωπικά,όταν βρίσκω τόσο μικρή διαφορά μεταξύ official store και κλειδάδικου,παίρνω από το official store.

 

Αν πάρεις steam edition και κάνεις install από το dvd δε θα την βλέπει το steam(δεν ξέρω αν και καλά την ρίξεις μετά μέσα στον φάκελο του steam το διαβάσει,όπως κάνουμε δηλαδή restore),γιατί και η κουτάτη είναι για gog.

Το gog δεν έχει DRM,που σημαίνει και από torrent να το κατεβάσεις,θα παίζεις ανενόχλητος,ούτε κρακ δεν θέλει.

 

Υπόψιν το gog δεν έχει cloud saving,μεγάλο μείον..έτσι έχασα τα saves μου απόταν είχε βγει το παιχνίδι,μιας και δεν το ήξερα και όταν έκανα φορματ,παπαλα!

Γιαυτό και τώρα το πήρα σε steam.

 

η paysafe δεν χρειάζεται λογαριασμό στο site της(που δεν είναι και μεγάλη υπόθεση αυτό)..Αγοράζεις την paysafe,και μετά από το steam πατάς πληρωμή για paysafe,και έχει να επιλέξεις αν θα βάλεις επιτόπου το pin της κάρτας ή συνδεθείς στον λογαριασμό της paysafe σου για να πληρώσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Paysafe το λες και μονος σου θελει λογαριασμο.Αυτος θα παρει steam καρτουλα θα φτοιαξει ενα λογαριασμο στο steam και θα παιξει.η προσφορα ειναι στο steam αν το αγορασεις εκει εκει θα το παιξεις δε ειναι για gog.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Paysafe το λες και μονος σου θελει λογαριασμο.Αυτος θα παρει steam καρτουλα θα φτοιαξει ενα λογαριασμο στο steam και θα παιξει.η προσφορα ειναι στο steam αν το αγορασεις εκει εκει θα το παιξεις δε ειναι για gog.

όχι,δεν θέλει.

Δεν είναι υποχρεωτικό να χεις λογαριασμό στην paysafe.

 

Ναί το ξέρω αυτό.

Εγώ σου είπα ότι το χει σε προσφορά και το gog και το steam.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Paysafe το λες και μονος σου θελει λογαριασμο.Αυτος θα παρει steam καρτουλα θα φτοιαξει ενα λογαριασμο στο steam και θα παιξει.η προσφορα ειναι στο steam αν το αγορασεις εκει εκει θα το παιξεις δε ειναι για gog.

Νομίζω δεν έχει περαστεί ακόμα νόμος που να απαγορεύει την πληρωμή με σκέτο κωδικό (paysafe)

Απ την άλλη ισχύει ότι αν είναι σε προσφορά με προπληρωμένη κάρτα steam την κάνεις την δουλειά σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω δεν έχει περαστεί ακόμα νόμος που να απαγορεύει την πληρωμή με σκέτο κωδικό (paysafe)

Απ την άλλη ισχύει ότι αν είναι σε προσφορά με προπληρωμένη κάρτα steam την κάνεις την δουλειά σου

yep ισχύει!

η moneysafe στα emails που μου έχει στείλει λέει το εξής:

 

 

Αγαπητέ μας Πελάτη,

 

Σε συνέχεια του email που σας αποστείλαμε 15/12/2016, σας υπενθυμίζουμε πως από τις 15 Φεβρουαρίου 2017, η United Card Services Limited δεν θα προσφέρει πλέον MoneySafe κάρτες Επιπέδου IDV1 (SDD) στην Ελλάδα για εναρμόνιση με οδηγία που δόθηκε από τον Διεθνή Οργανισμό έκδοσης καρτών.

Κατόπιν τούτου σας θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι εφόσον επιθυμείτε να συνεχίσετε να κάνετε χρήση της MoneySafe prepaid Mastercard®  κάρτας σας (και εφόσον αυτή τη στιγμή είστε στο IDV1 Επίπεδο) θα πρέπει να υποβάλετε μέχρι και τις 15 Φεβρουαρίου 2017 τα απαραίτητα δικαιολογητικά που αναφέρονται παρακάτω*.

 

Σε περίπτωση που δεν επιθυμείτε να αναβαθμίσετε την κάρτα σας ή να προσκομίσετε τα απαραίτητα δικαιολογητικά (η διαδικασία αναβάθμισης και ταυτοποίησης είναι δωρεάν) η MoneySafe prepaid MasterCard κάρτα σας θα σταματήσει να λειτουργεί από τις 15 Φεβρουαρίου 2017.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν πάρεις steam edition και κάνεις install από το dvd δε θα την βλέπει το steam(δεν ξέρω αν και καλά την ρίξεις μετά μέσα στον φάκελο του steam το διαβάσει,όπως κάνουμε δηλαδή restore),γιατί και η κουτάτη είναι για gog.

Το gog δεν έχει DRM,που σημαίνει και από torrent να το κατεβάσεις,θα παίζεις ανενόχλητος,ούτε κρακ δεν θέλει.

Δουλεύει, και η έκδοση Steam DRM-free είναι, παίζει και χωρίς launcher/achievements/cloudsaving.

 

Επίσης, αν έχεις αγοράσει τη βασική έκδοση στο Steam και έχεις πάρει από αλλού τα DRM-free expansions, δουλεύουν κανονικά με achievements κλπ.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δουλεύει, και η έκδοση Steam DRM-free είναι, παίζει και χωρίς launcher/achievements/cloudsaving.

 

Επίσης, αν έχεις αγοράσει τη βασική έκδοση στο Steam και έχεις πάρει από αλλού τα DRM-free expansions, δουλεύουν κανονικά με achievements κλπ.

τότε μια χαρά!

 

βουρ

@johnmayson

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα το πρωι πηρε steam καρτα εφτοιαξε λογαριασμο και πηρε το witcher 3

Ποιός τα έκανε όλα αυτά; :)

 

Τώρα είδα παραπάνω "ο φίλος" :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα το πρωι πηρε steam καρτα εφτοιαξε λογαριασμο και πηρε το witcher 3

καλορίζικο!

και τώρα χωθείτε στο

http://www.nexusmods.com/witcher3/?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με βάλατε σε σκέψεις! Το έχω τερματίσει πριν μερικούς μήνες (μαζί με τα expansions) συμπληρώνοντας 150+ ώρες και διαβάζοντας το νήμα, νιώθω την αδήριτη ανάγκη να το εγκαταστήσω ξανά.. Πολύ ψηλά τον έβαλε τον πήχη η cd project και να δω πώς θα συνηθίσουμε ξανά τις μετριότητες των υπολοίπων εταιρειών :unsure:!  

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...