Προς το περιεχόμενο

The Witcher 3: Wild Hunt


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 10,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ταχταρίσω :D πρώτη φορα το ακούω αλλα να φανταστώ σημαίνει sex οποτε να στο κάνω πιο λιάνα ώστε να λυθεί το non real life "dilemma" σου, δεν είναι spoiler ακριβώς αλλα still θα το βάλω

 

 

Άμα διαλέξεις την Triss κανεις sex και μετά μπορείς να κανεις μια φορα με την Yen αλλα δεν μπορείς να τελειώσεις το game με Yen, άμα πεις όχι στην Triss τότε δεν κανεις sex μαζί της αλλα μπορείς να κανεις με την Yen σε δυο διαφορετικές φάσεις και btw τα sex scenes είναι καμια 10 δευτερόλεπτα οποτε τζάμπα το καίς tbh :D best of luck ;)

 

p.s. μπορείς να κανονίσεις και με τις δυο παίζοντας μπάλα σε δυο ταμπλό αλλα το αποτέλεσμα δεν είναι σίγουρα guaranteed ;)

p.s.2. Την πρώτη φορα που σου δίνετε η ευκαιρία για sex με Yen έχει να κάνει με την επιλογή στον διάλογο, άμα διαλέξεις λάθος πέφτει άκυρο. Την δεύτερη φορα είναι πιο straight forward η επιλογή.

 

 

 

Αχα.. καταλαβα.. θα πραξω αναλογα.. προφανως τωρα θα παω με το παλιοθηλυκο την Yen γιατι θα μας παρει στο κυνηγι ο συγγραφευς.. Αν αξιωθω να κανω δευτερο playthrough θα παω με το πιτσιρικι και ολα τα λεφτα για παρτυ της..

Μπορείτε να σκοτώσετε και κόσμο στο παιχνίδι. Έχει άλλα 2 σπαθιά στην πλάτη του, μην πάνε χαμένα θα σκοριάσουν.

 

Τα σπαθια ειναι sex toys δεν πανε χαμενα!

 

 

Παντως αν ο Geralt ηταν Γεραλδιος θα ηταν καπως ετσι.. για να λυθουν τυχον αποριες..

 

15978090_1321155481283362_70684685672544

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχει περιπτωση οταν εχω τα fps unlimited να εχω micro stuttering? Νομιζω πως εχω παρατηρησει κατι τετοιο στο συγκεκριμενο game, το εχει παρατηρησει καποιος αλλος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχει περιπτωση οταν εχω τα fps unlimited να εχω micro stuttering? Νομιζω πως εχω παρατηρησει κατι τετοιο στο συγκεκριμενο game, το εχει παρατηρησει καποιος αλλος?

 

Ναι μπορεί, δοκίμασε στα 60 lock, fullscreen/borderless, vsync on/off, κάποιο από αυτά είναι, και τελευταία δοκιμάζεις στο CP max prerendered frames "1" ;) Hope it helps.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι μπορεί, δοκίμασε στα 60 lock, fullscreen/borderless, vsync on/off, κάποιο από αυτά είναι, και τελευταία δοκιμάζεις στο CP max prerendered frames "1" ;) Hope it helps.

Το τελευταίο είναι must από ότι έχω καταλάβει, αλλά η αλήθεια είναι ότι δεν ξέρω τι κάνει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχει περιπτωση οταν εχω τα fps unlimited να εχω micro stuttering? Νομιζω πως εχω παρατηρησει κατι τετοιο στο συγκεκριμενο game, το εχει παρατηρησει καποιος αλλος?

 

 

Ναι μπορεί, δοκίμασε στα 60 lock, fullscreen/borderless, vsync on/off, κάποιο από αυτά είναι, και τελευταία δοκιμάζεις στο CP max prerendered frames "1" ;) Hope it helps.

 

Εκτός από τα παραπάνω (60cap βασικά, το μόνο που θέλει), πήγαινε στο GOG και ψάξε και δες αν είναι ενεργοποιημένο το in-game overlay. Αν είναι, κλείσε το και θα δεις θάματα.

 

Τέλος, σε AMD κάρτες, δεν υπάρχει το "max prerendered" σαν επιλογή/ρύθμιση. Θέλει άλλες διαδικασίες (προς το παρόν, τουλάχιστον).

 

Όντως υπάρχει στο nVCPanel και είναι χρήσιμο.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που βρισκετε το αρχειο για τις αλλαγες αυτες;

 

Κανένα αρχείο.

 

Τα max frames τα βάζεις από τις in-game ρυθμίσεις, το GOG είναι ο client της CDPR από την οποία τρέχεις το παιγνίδι (αν υπάρχει σε steam ή σε θείο, άλλη ιστορία).

 

Το "max rerendered" ή "flip queue size" είναι ρυθμίσεις που αφορούν στους οδηγούς της nVidia και της AMD αντίστοιχα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

moar info

http://fraghero.com/new-witcher-3-super-mod-looks-like-completely-new-game/

 

Some of the effects of the mod include

– tweaked IGNI particles and colors ( you have to invest points in igni talents for this to work )

– lighting change for every major zone

– increased view distance

– streamlined lighting between cut scenes and normal global lighting

– streamlined lighting between in-door/caves and normal global lighting

– fog reduction

– high quality AO for normal exploration lighting

– tweaked combat FX particles

– tweaked water reflection

 

witcc.jpg

 

 

------------

έχω την vanilla στο pc και την full στο ps4,θα με κάνει να πάρω το season pass αυτό εδώ και στο pc!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...