Προς το περιεχόμενο

The Witcher 3: Wild Hunt


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

λοιπόν επειδή τα λόγια είναι περιττά,  ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ:

(και δεν είναι spoiler είναι από το 2 )

 

 

επίσης με την triss έχει υπάρξει και αυτό:

γιατί παραπονιέσαι ότι σου την πετάει πιο νωρίς στο 3 και δεν ξες τι θες να κάνεις, όμως σε όσους έπαιξαν το 2 έχουν δώσει αυτό:

 

 

και μετά λες εσύ ποια yennefer?? αλλά έλα μου που η άλλη έχει θεμελιώσει δικαίωμα σύνταξης με τόσα χρόνια μαζί σου

Αααα καλαααα ... εχουν παιχτει τετοια  σκηνικα και δεν το ξερα..

Σοβαρα τωρα.. οποιος ειπε οτι το Witcher 3 ειναι οκ να το παιξεις και χωρις να χεις παιξει τα προηγουμενα 2 ειναι να μην πω..  Ειναι σαν να λεμε δες τον Αρχοντα των Δαχτυλιδιων 3 χωρις να χεις δει τα προηγουμενα 2.. αντε βγαλε νοημα..

Ρε παιδια τετοιες επικουρες οχι δεν ειναι απαραιτητο.. αλλα ΕΠΙΒΑΛΕΤΑΙ να εχεις ασχοληθει και με τα υπολοιπα της σειρας για να εχεις μια πολυ γεματη ιδεα για το τι εχει συμβει πιο πριν.. γι αυτο τωρα ειμαι σε αυτα τα διλημματα γιατι τις εχω αποθημενο και τις 2... αλλιως θα ηταν πιο ξεκαθαρα τα πραγματα..

Ω να γ@μησω για παιχνιδι μας εκαψε τον εγκεφαλο και ειχα να το παθω τετοιο καρβουνιασμα απο Lineage 2 εποχες..

 

Το σκηνικο που εκανε η Triss που εξαφανισε τα ρουχα ποιος κερατας το σκεφτηκε.. παιζει να ειναι βγαλμενο απο καθε αντρικη φαντασιωση αυτο το πραγμα..

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 10,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλά Skr1ll3x μιλάμε έχω λιώσει στα γέλια. Να σαι καλά παλικάρι μου όλα τα likes δικά σου και συνέχισε έτσι. Πάντως έχει πλάκα ρε συ. Βλέπεις πως ξεκίνησε το thread πριν καμιά 500αριά σελίδες με κουβέντες για τα γραφικά και το downgrade και που κατέληξε... Anyway όπως έχεις καταλάβει ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ κάποια στιγμή να παίξεις και τα άλλα 2 παίγνια της σειράς για να δοκιμάσεις όλες τις τσούπρες κανονικά και με το νόμο. Για μένα WI->Shani WII->Triss (αναγκαστικά) WIII->Yen (και Shani γιατί μπορείς). Τώρα για το αν θες να πας τώρα και με τις 2 η συμβουλή μου είναι:

22766_225496382485_225491337485_3093686_

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το σκηνικο που εκανε η Triss που εξαφανισε τα ρουχα ποιος κερατας το σκεφτηκε.. παιζει να ειναι βγαλμενο απο καθε αντρικη φαντασιωση αυτο το πραγμα..

 

Told ya, βασικά η σκηνή του 2 στο garden που δείχνει παραπάνω στο video παίζει να είναι και η καλύτερη σε όλο το series, λογικό να δώσεις το rose of remembrance :D

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά Skr1ll3x μιλάμε έχω λιώσει στα γέλια. Να σαι καλά παλικάρι μου όλα τα likes δικά σου και συνέχισε έτσι. Πάντως έχει πλάκα ρε συ. Βλέπεις πως ξεκίνησε το thread πριν καμιά 500αριά σελίδες με κουβέντες για τα γραφικά και το downgrade και που κατέληξε... Anyway όπως έχεις καταλάβει ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ κάποια στιγμή να παίξεις και τα άλλα 2 παίγνια της σειράς για να δοκιμάσεις όλες τις τσούπρες κανονικά και με το νόμο. Για μένα WI->Shani WII->Triss (αναγκαστικά) WIII->Yen (και Shani γιατί μπορείς). Τώρα για το αν θες να πας τώρα και με τις 2 η συμβουλή μου είναι:

22766_225496382485_225491337485_3093686_

 

 

Μα για τα γραφικα ειναι παλι το προβλημα.. αν τα γραφικα ηταν σκατα και βλεπαμε τσαλακωμενα κωλομερια στο intro, τωρα δεν θα υπηρχε κανενα προβλημα και θα ειχα παει με την Triss ηδη σε κανα υπογειο της Kaen Morhen να κανουμε τα γουστα μας.. καταλαβες? Και να φανταστεις οτι εχω διαβασει σε αυτο το topic και τις 511 σελιδες λιγο πριν ξεκινησω να παιζω το Witcher 3..

Αλλα εχω αρχισει να πιστευω οτι μονο εγω, απο ολο αυτο το μεσαιωνικο επος, αντι να ασχοληθω με τον πολιτισμο, τις κουλτουρες, τον πολεμο, την Ciri κτλ ασχολουμε παλι με τα π*υτανακια.. να γ*μησω πρεπει να τα αποφευγω αυτα τα game, γιατι χανω τελειως την πλοκη μολις αρχισουν να εμφανιζονται κωλ*μερια και β*ζια..

Αν ειχαν βγει στο ps4 τα προηγουμενα της τριλογιας, θα τα χα παει με τη σειρα.. αν οχι απο το 1, απο το 2 τουλαχιστον για να εγκληματιστω.. αλλα πλεον το pc το εχω σε αλλο σπιτι και δεν παιζω games απο κει..

Α ρε CDPR ολα σκατα τα κανες..

 

Εντωμεταξυ αρχισε η κουβεντα και για μια Shani.. φωτια στα σκελια μας εχει καταντησει το παιχνιδι ξεκολατε..

Επισης αλλο ενα προβλημα ρε παιδια.. εχω φαει σκαλωμα στο λιμανακι.. οποτε τον παω μπουρδελοτσαρκα τον ασπρομαλλι, ειναι μια εκει στο μαγαζακι με τα κοριτσια που φοραει μακρια φουστα και ετσι κατι σαν μπλουζακι ελαφρυ απο πανω, με την κοιλιτσα της εξω κτλ.. Ζουμερη και με καμπυλες.. Πολυ το γουσταρω αυτο το μπουμπουκακι αλλα μας το παιζει δυσκολη το φελεκι μου.. δεν εχει καν επιλογη πανω της για να την παρεις για prive μονο εχει 3 αλλες σαπιες που μονιμως χορευουν μοναχες τους..

Γ@μω την CDPR ρε.. ολα σκατα.. αι στον κορακα πια σκατοπαιχνιδο..

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

lol, που να ήσουν ακόμα σχολειό Skr1ll3x, θα τον είχες ματώσει :D δοκίμασε το πρώτο όταν τελειώσεις το 3, εκεί έχει πιο πολλές τύπισσες και κάποιες θέλουν και σωστό ψηστήρι για να πέσουν ;)

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

lol, που να ήσουν ακόμα σχολειό Skr1ll3x, θα τον είχες ματώσει :D δοκίμασε το πρώτο όταν τελειώσεις το 3, εκεί έχει πιο πολλές τύπισσες και κάποιες θέλουν και σωστό ψηστήρι για να πέσουν ;)

 

Περδικολαστιχο θα τον ειχα κανει με τα τσ*υλακια να πουμε αν ημουν πιο πιτσιρικας..

Πιοοοο πρωτο εδω δεν ξερω αν θα λυθει το ερωτικο τριγωνο στο 3ο για το 1ο μου λες?? Κατσε γιατι εδω εχει ζουμι η ιστορια.. Χθες γνωρισα και αυτη την ξετσιπωτη την Ves που πηγε να κανει επιθεση σε κατι μαντραχαλαδες στρατιωτες της Nilfgaard, με ξεκουμπωτο το μπλουζακι και το μισο βυζι εξω.. Αφου την βλεπω και λεω που πας μωρη κιλοτα ετσι να κανεις επιθεση με τα βυζια εξω.. Και δεν προλαβαινω να το πω, τσουπ πεταγεται και ο πολλα βαρυς αριστερος-επαναστατης Vernon Roche απο το quest, και της την λεει που πηγε για μαχη με ξεκουμπωτα μπλουζακια σαν την σουρτουκα.. "οτι θελω θα φοραω" του κανει η κοντομαλλουσα.. "ισα μωρη χαμουρα", πεταγομαι εγω σαν εκπροσωπος του Γεραλδιου, "τραβα πλυνε κανα πιατο πισω στην σπηλια-κρυσφηγετο που σας εχει φαει η μουχλα απ'την υγρασια να πουμε, θες και νταηλικια με τους ματατζιδες της Nilfgaard"..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα μλκας ειναι? Και γιατι φαινοταν στην φατσα του σαν να μην την ηξερε.. κλειστε κανα ματι μεταξυ σας καποιος απο τους 2 γαμω να ξερω οτι κατι εχουμε εδω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο λυκος μας εχει παει με τοσες που εχει χασει το μετρημα και ξεχναει προσωπα πλεον.

Αν υπηρχε στην πραγματικη ζωη ανετα θα ηταν ο Σπαλιαρας 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παλι καλα δηλαδη που την Ciri την βλεπει σαν κορη του, αλλιως θα τον ειχε φορεσει και σ'αυτην..

 

Παντως ρε μλκ αυτη η Yennefer ρε π*υστη μου.. εχουμε γ*μησει ολο το συμπαν, Ves, Keira, Shina, ολα τα κοριτσια απο καθε μπουρδελο, και οποιαδηποτε αλλη ελευθερη και ωραια κουνηθει στον δρομο μας.. Μονο με την Triss εχει θεμα και μας σπαει τα @@?... Δηλαδη σονι και καλα να παιξουμε 2ο playthrough για να το ταχταρισουμε το κοριτσακι? Εδω μου χει κατσει..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ταχταρίσω :D πρώτη φορα το ακούω αλλα να φανταστώ σημαίνει sex οποτε να στο κάνω πιο λιάνα ώστε να λυθεί το non real life "dilemma" σου, δεν είναι spoiler ακριβώς αλλα still θα το βάλω

Άμα διαλέξεις την Triss κανεις sex και μετά μπορείς να κανεις μια φορα με την Yen αλλα δεν μπορείς να τελειώσεις το game με Yen, άμα πεις όχι στην Triss τότε δεν κανεις sex μαζί της αλλα μπορείς να κανεις με την Yen σε δυο διαφορετικές φάσεις και btw τα sex scenes είναι καμια 10 δευτερόλεπτα οποτε τζάμπα το καίς tbh :D best of luck ;)

p.s. μπορείς να κανονίσεις και με τις δυο παίζοντας μπάλα σε δυο ταμπλό αλλα το αποτέλεσμα δεν είναι σίγουρα guaranteed ;)

p.s.2. Την πρώτη φορα που σου δίνετε η ευκαιρία για sex με Yen έχει να κάνει με την επιλογή στον διάλογο, άμα διαλέξεις λάθος πέφτει άκυρο. Την δεύτερη φορα είναι πιο straight forward η επιλογή.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...