Προς το περιεχόμενο

The Witcher 3: Wild Hunt


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ετσι θα το κανω.. θα παω yen-all the way στο πρωτο playthrough.. και αν αξιωθω ποτε να κανω και 2ο, θα πεσουν κεφαλια.. οτι κινειται θα εκτελειται..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 10,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

μπορείς να πας με όλες και να μην επηρεαστεί καθόλου το θέμα με ποια θα επιλέξεις στο τέλος να είσαι 

 

το θέμα αλλάζει όταν καλείσαι να επιλέξεις 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορείς να πας με όλες και να μην επηρεαστεί καθόλου το θέμα με ποια θα επιλέξεις στο τέλος να είσαι 

 

το θέμα αλλάζει όταν καλείσαι να επιλέξεις 

 

Κατσε γιατι εσυ μας τα αλλαζεις.. αυτο ειναι το θεμα.. να παω με ολες, και στο τελος να διαλεξω την Yen.. Ενα one night stand με την Triss αρκει στον Γεραλδιο.. just like what Keira got!

Αυτο το τσιλιμπουρδισμα θα μου φερει προβληματα αργοτερα? Θα ανοιξει το στομα της η καργια και θα μου κανει χαλαστρα?

 

Με τρωει ο κωλος μου να φαω spoils.. ασε μην μου πεις.. ας φαω τα μουτρα μου μονος μου..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν γινεται να πηδηξεις την triss χωρις να την ''επιλεξεις''

ναι σε αυτό παίζει να έχεις δίκιο, αλλά δεν είμαι βέβαιος ότι δε μπορείς απλά να πας μαζί της και να μην την επιλέξεις στο τέλος

 

κάτσε να το ξαναδώ και επανέρχομαι

 

όλες οι άλλες πάντως σίγουρα δεν επηρεάζουν 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν γινεται να πηδηξεις την triss χωρις να την ''επιλεξεις''

 

Α μπράβο αυτό περίμενα να ακουσω τοση ωρα για να το ξεκαθαρισω..

 

 

Ωραια.. το διλημμα λοιπον παραμενει οπως ειναι... κωλ*ρα vs βυζ*ρες.. α ρε CDPR μας εκαψες.. δεν μας φτανουν τα real life εχουμε και αυτα.. Γ*μω τα immersion σου για εταιρεια..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να αλλαξουμε και θεμα γιατι το πολυαναλυσαμε με τις ορμονες του Γεραλδιου..

Οποιος το παιζει τωρα το game συμβουλη.. μην κολλατε πολυ με τα main quest γιατι ανεβαινει πολυ γρηγορα στα lvl.. Εκανα 2-3 main story quests χθες στη σειρα και εφτασα να ειμαι 3-4 lvl παραπανω απο αρκετα side quests για πλακα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραια.. το διλημμα λοιπον παραμενει οπως ειναι... κωλ*ρα vs βυζ*ρες.. α ρε CDPR μας εκαψες.. δεν μας φτανουν τα real life εχουμε και αυτα.. Γ*μω τα immersion σου για εταιρεια..

Στο παιχνιδι ομως δεν σε νοιαζει γιατι και οι 2 τουμπανες ειναι και στα 2 :P . Ρε η Triss ειναι πιο δευτερη ενω η Yen εχει χαρακτηρα...ειναι πιο classy :D . Οπως και να εχει στην πραγματικοτητα ποια θα ηθελες; Εκει ειναι το ερωτημα!

 

Παντως ρε Skrillex τα χαίρομαι τα post σου. Αυτο που κανεις ειναι το ιδανικο για μενα ( που το εχω τελειωσει και θελω και αλλο)..Δηλ να βλεπουμε το ενθουσιασμο ενος που το απολαμβανει και δεν ξερει ακομα τι θα γινει. :D

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επίσης για να κάνω και ένα όχι ακριβώς σπόιλερ, η yen έχει πιο ενδιαφέρουσες αποστολές που κάνεις μαζί της για να στεριώσει ο έρωτάς σας (μιας και τις έκανα και για τις 2) 

 

οπότε από άποψη gameplay και μόνο αυτό το ρομάντζο έχει πιο πολύ ζουμί, γιατί όπως ειπώθηκε το παιχνίδι είναι κομμένο και ραμμένο για πάρτη της 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο παιχνιδι ομως δεν σε νοιαζει γιατι και οι 2 τουμπανες ειναι και στα 2 :P . Ρε η Triss ειναι πιο δευτερη ενω η Yen εχει χαρακτηρα...ειναι πιο classy :D . Οπως και να εχει στην πραγματικοτητα ποια θα ηθελες; Εκει ειναι το ερωτημα!

 

Παντως ρε Skrillex τα χαίρομαι τα post σου. Αυτο που κανεις ειναι το ιδανικο για μενα ( που το εχω τελειωσει και θελω και αλλο)..Δηλ να βλεπουμε το ενθουσιασμο ενος που το απολαμβανει και δεν ξερει ακομα τι θα γινει. :D

 

Κοιτα εδω πως εχει η κατασταση για να κανω και immersion... Την Yen την παντρευομουν ανετα.. φαινεται πιο σπουδαγμενη, πιο εξυπνη, πιο κυρια, πιο classy οπως πολυ σωστα ειπες.. εχει και κ*λαρα αψεγαδιαστη.. δηλαδη κυρια με τα ολα της και καργια στο κρεβατι.. Η γυναικα που θα θελες ανετα να την κυκλοφορεις εξω και να την μοστραρεις..

Απο την αλλη η Triss εχει πιο ζουμερο κορμι με προστυχο προσωπο πιτσιρικας, φαινεται πιο "χαζουλα", πιο μαγκακι, πιο casual, και επισης δεν χαμπαριαζει να χωσει τη μυτη της αναμεσα σε ενα ζευγαρι και να κανει πεσιμο στην ψυχρα αρκει να ικανοποιησει της ορμονες της.. Ειναι το παρανομο που δεν θα θελες σε καμμια περιπτωση να σε δουν να το κυκλοφορεις, αλλα θα της αλλαζες τα φωτα σε καθε ευκαιρια..

Η Yen ειναι πιο γατα.. δεν θα εμπαινε αναμεσα σε 2 αλλα θα σου κανε την ζωη κολαση απο την ζηλια.. ενω η Triss θα κανε one-night stands αβερτα χωρις ενδοιασμους.. Ειναι το κλασσικο πανεμορφο τσ*υλακι που εχει μπει στην ζωη μας και μας εχει παρει τα μυαλα ενω ειμαστε σε σοβαρη σχεση, και σε τρωει ο διαολος καθε μερα να το βαλεις κατω.. Εχει τυχει σε ολους μας και ... you know the feeling!

Καταλαβες γιατι εχω πεσει στο τρυπακι αυτο? Μπρος γκρεμος και πισω ρεμα..

Συνοψιζοντας.. γ*μησε μας καρδιά μου..

Ας ακολουθησω το σεναριο που εχει ραφτει στα μετρα της Yen και θα προσπαθησω να ξεχασω την πιτσιρικα..

Ερχονται, μου φαινεται, δυσκολα βραδια σε καποιο κουτουκι της Novigrad με ουισκι, στην υγεια της μικρης..

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει...κλαίω σήμερα!

 

Δίνετε ρέστα όλοι!

 

Προσωπικά, το είχα ξεκαθαρίσει!

 

Όσο κι αν με το κοκκινομάλλικο (A Rusty Roof, Damp Cellar  ;)) είχαμε κάνει τα μύρια όσα στα άλλα δύο (από τη ζωή βγαλμένα... :X  B) ), σαν τις μελαχρινές, δεν έχει!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικα αναποδα ειναι η Yen εχει κανει ποσα one night stands ,η triss ειναι πιο ερωτιαρα αν ο white wolf εμενε μαζι της ουτε που θα της περνουσε απο το.μυαλο να τον κεραρωσει

Απο την αλλη για την Yen δεν ειμαι τοσο σιγουρος . Αλλα all the way Yen ειναι η perfect woman για μενα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...