Προς το περιεχόμενο

The Witcher 3: Wild Hunt


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλα λεγανε καποιοι οτι το Gwen ειναι εθιστικο.. Μιλαμε χθες ημουν σε εναν ταβερνιαρη κοντα στο πλοιο του Radovid, και επι 40 λεπτα σε ολα τα games με κερδιζε στον ποντο.. εριχνα παναγιες 3 η ωρα το βραδι απο τα νευρα μου.. Ρε τι ηταν αυτο το πραγμα να πουμε.. Μετα απο 10+ games τον πηρα επιτελους και μου 'δωσε την καρτα της Υen..

Του κανα λιμπα το μαγαζι απ'τα νευρα κι εφυγα.. Α στο καλο του πια..

Επεξ/σία από Skr1ll3x
  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 10,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Για μενα υπαρχουν 3 παιχνιδια που εχουν εθιστικα μινι παιχνιδια με καρτες καλη ωρα.

Το witcher 3,τα παλια Final Fantasy(κυριως το 8 και λιγοτερο το 9),και το Red Dead Redemption(εχει αν θες να παιξεις texas holdem αρα καταλαβαινετε :P).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον ερωτηση κρισεως γιατι καποιος γνωστος πηγε να μου πεταξει Spoil καταλαθος.. In game μπορεις να συνουσιαστεις και με την κοκκινομαλα και με την μαυρομαλουσα? Ρωταω γιατι πηγαινοντας με την μια δεν μπορεις να πας με την αλλη αργοτερα, τοτε να σταματησω τα τσιλιμπουρδισματα με την Triss.. γιατι η Yen ειναι η μοναδικη μου αγαπη (κ*λαρα!) και δεν παει ομορφα..

Δεν ξερω βεβαια αν με την Triss εκει θα παει το πραγμα.. κανω εικασιες γιατι την βλεπω σιγανο ποταμακι και προς τα κει το παει το πιτσιρικι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεις και με τις δυο να πας. Απλα σκεψου στην πραγματικη ζωη τι θα γινοταν αν εκανες κατι αντιστοιχο :P

 

Παντοφλα και καντυλια στην καλυτερη.. ξεμαλλιασμα και ξεκατινιασμα μεταξυ των 2 σαν μεση λυση.. και αντιποινα εκδικηση και τα λοιπα στην χειροτερη..

Εκτος και αν το παρανομο αισθημα δεν πει κουβεντα και ειναι ολα καλα..

Τι απ'ολα μπορει να γινει εδω?

 

There can be only one ;)

 

Δεν λεω για το τελος.. κατα τη διαρκεια εννοω μια αρπαχτη δεν παιζει να γινει? Αφου η κοκκινομαλλουσα ψαχνεται να ουμε, και ειναι κριμας το κοριτσι να φυγει πεινασμενο..

Αμα ειναι ν' ανοιξει το στομα της στην αλλη θα την παρει ο δια*λος..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ούτε εγώ μιλάω για το τέλος αλλα το μονο που μπορεί να σου πει κάποιος χωρίς spoiler είναι ότι διάλεξε μια και παράμεινε εκεί. Προσωπικά πάντα Yen γιατί πολύ απλά το game είναι tailored around her ;)

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορείς να κάνεις κάτι ψιλά (καποιο ψιλοφλέρτ δηλαδη)....αλλα από ένα σημείο και μετα, πρεπει να διαλέξεις...υπάρχει μια αποστολή γι'αυτό

(νομίζω η Now or Never)...που απο κει και πέρα μετράει το τι θα κάνεις.

 

-------

edit*..
 
αλλα οκ...ξέχασε ότι σου γράφουμε εδώ....κάνε οτι θα έκανες και στην πραγματική ζωή...for the ultimate immersion....lol
 
απλά.... όπως λένε κάποιοι, Karma is a Bitch...or, We Reap What We Sow. :-(
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ούτε εγώ μιλάω για το τέλος αλλα το μονο που μπορεί να σου πει κάποιος χωρίς spoiler είναι ότι διάλεξε μια και παράμεινε εκεί. Προσωπικά πάντα Yen γιατί πολύ απλά το game είναι tailored around her ;)

εγώ επέλεξα triss αρχικά και μόλις το πήρε χαμπάρι η γυναίκα μου με έβαλε να φορτώσω save από 6 ώρες πίσω  ( :mad:  :mad:  :mad:  )να επιλέξω yen και όχι το τσουλάκι που χώθηκε σφήνα :P

 

και μου άρεσε η triss  :-(  η οποία για έναν απροσδιόριστο λόγο έχει κάπως αυστραλιανή βλαχοπροφορά και η άλλη φουλ αγγλική, σα να σου λέει το παιχνίδι ότι η μία είναι κλασάτη γκόμενα και η άλλη βλαχάρα 

 

εκεί βέβαια που δεν της έκανα τη χάρη να ξαναφορτώνω πίσω για να δω καλό τέλος είναι στο blood and wine που τα έκανα όλα πουτάνα και είχα το χειρότερο δυνατό

 

της είπα μια φορά σου έκανα τη χάρη και είχαμε το σούπερ καλό τέλος που σου άρεσε κιόλας (yen, γιατί καλό τέλος έχεις και χωρίς αυτήν) στο main game, δε ξαναπαίζω πάλι αποστολές 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Now or never... καταλαβα.. το χω ηδη στην λιστα με τα quest οποτε ειμαι κοντα.. καλα την ψιλιαστηκα την δουλεια..
Θα παω το βραδι τσαρκα απ'τα κοριτσια στο λιμανακι να ξεχαρμανιασει ο Geralt γιατι μου τον φουντωσε η καργια η κοκκινομαλουσα και δεν τον κανω καλα..

Ολα για την κωλ*ρα της Yen γινονται γαμω..

 

Παντως μπραβο σας παιδες.. μου δωσατε να καταλαβω χωρις spoils! Ευγε!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ επέλεξα triss αρχικά και μόλις το πήρε χαμπάρι η γυναίκα μου με έβαλε να φορτώσω save από 6 ώρες πίσω να επιλέξω yen και όχι το τσουλάκι που χώθηκε σφήνα :P

 

και μου άρεσε η triss  :-(  η οποία για έναν απροσδιόριστο λόγο έχει κάπως αυστραλιανή βλαχοπροφορά και η άλλη φουλ αγγλική, σα να σου λέει το παιχνίδι ότι η μία είναι κλασάτη γκόμενα και η άλλη βλαχάρα 

 

Εμενα μου τα ψαλε για την Keira.. που να μαθαινε και για τα μεθυσια και τα γλωσσοφιλα της Triss και οτι σκεφτομουν για αρπαχτη..

 

Που φτασαμε ρε μλκ.. να τρωμε παντοφλα για τα games.. αι στα κομματια πια..

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευτυχώς όλες  οι άλλες αρπαχτές δε μετράνε, αυτές τις αποστολές τις έπαιζα μόνος μου γιατί θα έπεφτε παντόφλα, την keira ούτε που την είδε  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα γινει ενα απο αυτα που εγραψες :P

Αλλα τωρα θα πουλαγες την Yen μετα το Intro του παιχνιδιου; :D

 

Αυτο το intro μας κατεστρεψε.. Απαιτω να δω και την κωλ*ρα της Triss για να χω ενα μετρο συγκρισης, γιατι τωρα γερνει απο την μια μερια η ζυγαρια..

 

Κοιτα που θα με κανουν οι καργιες να ξαναπαιξω το game αφου το τερματισω για να παω με την αλλη.. ενω θα μπορουσαμε ολοι μαζι να την βρουμε την λυση χωρις τσακωμους και να χορτασουν και ολοι :D

 

yennefer_or_triss__by_elenasamko-dafd4hg

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H Triss παντως ειχε αλλο ατου στο W2 (μπροστα κινηση :D ) και ομολογω οτι μεχρι να δω την Yen την Triss περιμενα.

Ομως μετα τα 2 intro του παιχνιδιου αλλαξοπίστησα σχετικα ευκολα. Οπως εχω γραψει στο 1ο playthrough δεν τσιλιμπουρδησα καθολου. Ημουν Yen all the way. Οπως θα ηθελα και στην πραγματικοτητα :P

Στο 2ο playthrough που δεν με ενοιαζε δεν έμεινε τιποτα παραπονεμένο  :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...