Προς το περιεχόμενο

The Witcher 3: Wild Hunt


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν και δεν συμφωνω με την εν λογω επιλογη επειδη μιλαμε για expansion παιχνιδιου,Witcher 3 blood and wine best Rpg της χρονιας

http://www.ign.com/articles/2016/12/02/the-game-awards-2016-winners-announced

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 10,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

το expansion ομως ηταν καλυτερο απο οποιοδηποτε παιχνιδι στο ειδους που βγηκε επομενως καλα εκανε και του το δωσαν 

Πως ακριβως προκυπτει αυτο?

 

Τα  υποψηφια παιχνιδια ηταν τα 

Dark Souls 3

World of Warcraft Legion

Deus Ex mankind divided

Xenoblade Chronicle X

 

Και επειδη εχω παιξει τουλαχιστον τα 3 απο τα 4 αυτα παιχνιδια εξακολουθω να απορω απο που προκυπτει αυτο.

Αν ειχανε κατηγορια καλυτερου expansion,dlc κλπ τοτε εννοειται μαζι σου,αλλα ειναι αρκετα τραβηγμενη επιλογη(οπως και σε καποιες αλλες κατηγοριες).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμβουλη μου,μη διαβαζεις στο google.

Χανεις τη μαγεια του παιχνιδιου.

Επισης να εισαι σιγουρος οτι θα εχεις και μια παραπανω αφορμη να το ξαναπαιξεις ,οταν το τελειωσεις,για να κανεις διαφορετικα μια επιλογη που δε σου αρεσε.

Εδω εγω που πηρα ολες τις καλες επιλογες και θελω να το ξαναπαιξω με τις ιδιες ,γιατι δε μου πηγαινει να πατησω οτι να ναι απλα για να δω τα αλλα σεναρια.

 

Καταλαβαινω και συμφωνω απολυτα με αυτο που λες, απλα εφαγα τοσο σκαλωμα με το συγκεκριμενο quest που πονεσε ο εγκεφαλος μου για το τι ειναι ορθο να διαλεξω..η ηθικη και η λογικη κανεναν ενα τεραστιο pvp μεσα στο κεφαλι μου..

 

 

Υπαρχει τροπος να σωσεις και τα παιδια και τη γυναικα του Baron ;)

Google it.....απλα θελει να εχεις κρατησει ενα "σωστο" save.

 

Το ξερω.. εχω τετοιο save.. αλλα..

 

θα χαθει το χωριο αργοτερα απο τον Δαιμονα με αυτη την επιλογη και παιζει να χασω μια καρτα gwent απο εκει.. Οποτε ειπα να θυσιασω το δαιμονα.. Οπως και να χει αρχαιος Δαιμονας ειναι.. μονο καλο δεν μπορει να προσφερει αυτο το πραγμα αν το ελευθερωσω..

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χτύπησα την προσφορά και των δύο DLCs στα 20€ και χθες άρχισα...
Ξεκινάει το κάψιμο!

Η πλάκα είναι ότι είχα καλομάθει τόσο καιρό που είχα ανέβει LvL και τώρα άρχισαν πάλι τα σκούρα. Συνεχίζω βέβαια τα καινούρια Sides ώστε να ανεβαίνω LvL και να main να είναι πιο εύκολα.

Αυτό το πράγμα με τα Drops πάντως είναι κακό πράγμα. Σκοτώνεις ένα δύσκολο τέρας 5lvl παραπάνω από εσένα και σου πετάει βλακεία item.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί παραπονιέσαι για ένα πρόβλημα που θεωρείς εσύ ενώ μπορείς να το διορθώσεις απευθείας με ένα mod?! Δεν διαφωνώ, just sayin..

 

http://www.nexusmods.com/witcher3/mods/38/?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα το the witcher 3 ποτε δεν ηταν  loot hunt και farming . 

Ενα παιχνιδι με story telling , διαλογους και επιλογες που να πλησιαζουν στο W3 θελω. ζηταω πολλα ;

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί παραπονιέσαι για ένα πρόβλημα που θεωρείς εσύ ενώ μπορείς να το διορθώσεις απευθείας με ένα mod?! Δεν διαφωνώ, just sayin..

 

http://www.nexusmods.com/witcher3/mods/38/?

Όχι, δεν θα ήθελα να επέμβω στο Game σε καμία περίπτωση.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτησω στο In the Hearts of the Woods οποια λυση και αν επιλεξω μολις ολοκληρωσω το quest θα υπαρχει ενα Χ στην αλλη επιλογη;

Μια βοηθεια εδω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια βοηθεια εδω

 
Μερικές φορές δεν μπορείς να έχεις και την πίτα ολόκληρη, και το σκύλο χορτάτο.
Πρέπει να επιλέξεις ένα δρόμο.
Ναι, η άλλη επιλογή χάνεται.
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σε όλους σας.

 

Κατάφερα και έστησα έναν καλο η/υ με σκοπό σε μεγάλο βαθμό το gaming. 

 

GIGABYTE GV-N760OC-4GD GeForce GTX760 4GB OVERCLOCKED

Cooler Master Hyper 212 Evo

Intel® Core i7-4790K CPU @ 4.00GHz (8 CPUs), ~4.0GHz

ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2

G.Skill DIMM 8 GB DDR3-2400 x 2(συνολο 16)

Samsung SSD 840 EVO 250 GB(εχω τα windows 7 εδώ)

WDC WD20EARX-00MMMB0 SCSI + ST1000DM 003-1ER162 SCSI

 

Για οθόνη την ΑSUS VS247.

 

Με λίγα λόγια ένα καλό (πιστεύω) μηχάνημα .Σαν λατρης της σειράς witcher αγόρασα το 3 και έπεσα με τα μουτρα να το παίξω καθως μετα απο πολύ καιρό κατάφερα να έχω άπλετο ελεύθερο χρόνο ώστε να ασχοληθώ με τον υπολογιστή. Δυστυχώς όμως παρατήρησα πώς και με τις μέτριες ρυθμίσεις δεν μπορώ να πάρω πάνω απο 30 fps. Με τις μέγιστες 20-22 max. Γνωρίζω πως το παιχνίδι είναι βαρύ άλλα ότι και να έπαιξα πιο πριν είχα σταθερα 60 (στο tf2 πάνω απο 280). Κάποια βοήθεια για το πως να πάρω τα μέγιστα απο το μηχάνημα μου?Η πολύ απλά με το pc που έχω το συγκεκριμένο παιχνίδι δεν πάει παραπάνω?

 
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 ότι και να έπαιξα πιο πριν είχα σταθερα 60 (στο tf2 πάνω απο 280).

 

Φιλε μου το tf2 είναι παιχνίδι που πρωτοκυκλοφόρησε το 2007, δεν είναι να χρησιμοποιηθεί σαν benchmark καρτών γραφικών.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...