Προς το περιεχόμενο

The Witcher 3: Wild Hunt


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 10,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αναμενόμενη κίνηση Αφού πρακτικά το goty δεν έχει καμία διαφορά από το πακέτο game+ expansions. Και έτσι όμως μπράβο τους.

 

Μακάρι να έβγαζαν μια ΕΕ με βελτιωμένα γραφικά όπως ήταν πριν το downgrade Και θα το ξανά αγόραζα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στη passiflora δεν υπαρχει οριο..

 

True αλλα είναι πάντα the same hoes...ενώ στο W1 είχες ποικιλία και πολλές έπρεπε να ψήσεις κιόλας πριν κάτσουν ;) Example:

 

witcher-dryad.jpg

 

 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

True αλλα είναι πάντα the same hoes...ενώ στο W1 είχες ποικιλία και πολλές έπρεπε να ψήσεις κιόλας πριν κάτσουν ;) Example:

 

witcher-dryad.jpg

 

 

 

 

Censored version Dryad, boooo. :P

 

Και τι της μάθαμε; Sex is great stress relief. ;)

 

Επεξ/σία από GhostRiderLSOV
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναμενόμενη κίνηση Αφού πρακτικά το goty δεν έχει καμία διαφορά από το πακέτο game+ expansions. Και έτσι όμως μπράβο τους.

 

Μακάρι να έβγαζαν μια ΕΕ με βελτιωμένα γραφικά όπως ήταν πριν το downgrade Και θα το ξανά αγόραζα

 

Ετσι ειναι. Η μονη διαφορα αποτι ξερω ειναι οτι εχει ενα εννιαιο installer και εχει και rotating menu καθε φορα που το ξεκινας

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως με το που ήρθε η GOTY σήμερα έκανα uninstall την προηγούμενη και κάνω install την GOTY έτσι να την έχω έτοιμη για το νέο playthrough. Στην ουσία η μόνη διαφορά είναι ότι λέει ο Alastor από πάνω. Βέβαια δεν ξέρω αν κάνω λάθος την τελευταία φορά που πέρασα την βασική έκδοση (είχα αγοράσει και τα DLC) στην εγκατάσταση τα πέρασε όλα μαζί ενα install στην ουσία. Δεν κατάλαβα μήπως κάτι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://www.gog.com/news/upgrade_to_the_witcher_3_wild_hunt_game_of_the_year_edition

 

Free upgrade σε GOTY για οσους εχουν στο  GOG base game+expansions

Είναι θεούληδες οι τύποι!!

Δεν το ήξερα οτι το ανακοίνωσαν, μόλις είδα οτι είχα email!

 

2n9cehz.jpg

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειμαι στην αποστολη Return To Crookback Bog.. Νταξει.. μπρος γκρεμος και πισω ρεμα με αυτο το Evil Spirit στο δεντρο.. 

 

Απο τη μια σωζω τα ορφανα αλλα ελευθερωνω εναν δαιμονα που τα ριμαζει ολα αργοτερα..

και απο την αλλη καθαριζω εναν δαιμονα πεθαινουν τα ορφανα και σωζονται οι υπολοιποι..

 

Δεν μου χει ξανατυχει τετοιο διλημμα σε παιχνιδι θα μου σαλεψει..

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ειμαι στην αποστολη Return To Crookback Bog.. Νταξει.. μπρος γκρεμος και πισω ρεμα με αυτο το Evil Spirit στο δεντρο.. 

 

Απο τη μια σωζω τα ορφανα αλλα ελευθερωνω εναν δαιμονα που τα ριμαζει ολα αργοτερα..

και απο την αλλη καθαριζω εναν δαιμονα πεθαινουν τα ορφανα και σωζονται οι υπολοιποι..

 

Δεν μου χει ξανατυχει τετοιο διλημμα σε παιχνιδι θα μου σαλεψει..

 

 

Είναι κλασσικό αυτό στα Witcher:

 

The greater evil and the lesser evil.

 

Can't save them all.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λιγο που διαβασα στο google χαζεψα ακομα παραπανω..

Νομιζω θα επιλεξω να πεθανουν τα ορφανα για να παραμεινουν στο game ο Baron η γυναικα του και να σωθει το χωριο.. Αν και αυτες οι 3 μαγισσες μου την σπανε ακομα περισσοτερο..

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμβουλη μου,μη διαβαζεις στο google.

Χανεις τη μαγεια του παιχνιδιου.

Επισης να εισαι σιγουρος οτι θα εχεις και μια παραπανω αφορμη να το ξαναπαιξεις ,οταν το τελειωσεις,για να κανεις διαφορετικα μια επιλογη που δε σου αρεσε.

Εδω εγω που πηρα ολες τις καλες επιλογες και θελω να το ξαναπαιξω με τις ιδιες ,γιατι δε μου πηγαινει να πατησω οτι να ναι απλα για να δω τα αλλα σεναρια.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειμαι στην αποστολη Return To Crookback Bog.. Νταξει.. μπρος γκρεμος και πισω ρεμα με αυτο το Evil Spirit στο δεντρο.. 

 

 

Υπαρχει τροπος να σωσεις και τα παιδια και τη γυναικα του Baron ;)

Google it.....απλα θελει να εχεις κρατησει ενα "σωστο" save.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι θεούληδες οι τύποι!!

Δεν το ήξερα οτι το ανακοίνωσαν, μόλις είδα οτι είχα email!

 

2n9cehz.jpg

 

γιατι προσφέρει κατι παραπάνω η GOTY σε οσους εχουν ηδη το αρχικο παιχνιδι και τις δυο επεκτάσεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...