Προς το περιεχόμενο

The Witcher 3: Wild Hunt


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Best Achievement of Lore Seeker...lol
Μακάρι να έχεις και την ίδια υπομονή να διαβάζεις και όλα τα βιβλία, σημειώματα, και character entries, μέσα στο παχνινίδι.  :-D

 

 

Μα τα διαβαζω και αυτα... χααχαχαχα.. Α ολα κι ολα.. Εμενα ο Geralt ξυπναει νωρις νωρις... φτιαχνει ενα διπλο εσπρεσσακι και αραζει να διαβασει τις εφημεριδες που μαζεψε την προηγουμενη μερα και μετα βγαινει για κυνηγι..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 10,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μα τα διαβαζω και αυτα... χααχαχαχα.. Α ολα κι ολα.. Εμενα ο Geralt ξυπναει νωρις νωρις... φτιαχνει ενα διπλο εσπρεσσακι και αραζει να διαβασει τις εφημεριδες που μαζεψε την προηγουμενη μερα και μετα βγαινει για κυνηγι..

Εγω εχω πάθει κατι αντίστοιχο και διχάζομαι στο skyrim που ξεκίνησα στις 17 ώρες που εχω το προγκρες είναι λιγότερο απ οσο επρεπε με το looting και το διάβασμα/μπλα μπλα χωρίς να τα διαβάζω όλα.

 

ps με το ρυθμό που παίζω τα game θα φτάσω να παίξω το witcher 3 το 2020.   Για αρχή στο μέλλον εχω τα 2 πρωτα witcher να παιξω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί είναι αληθοφανές όλες να είναι στα μετρα του Geralt?! :D Ευτυχώς για όλα τα μειονεκτικά του game υπάρχουν mods :)

 

lol..true..γι'αυτό όμως έχω βρεί μια λύση στο gameplay μου.
 
Στον κόσμο που παίζω, ο Geralt έχει φορέσει σε όλη τη διαρκεια του παιχνιδίου μόνο 3-4 στολές από αυτές που βρίσκει τυχαία στο δρόμο.
Και ο λόγος που φοράει μόνο 3-4 στολές στο gameplay μου, είναι γιατι οι περισσότερες στολές που βρίσκει δεν είναι στα μέτρα του, όποτε και δεν τις φοράει, ακόμα και άν έχουν καλύτερα στατιστικά.
(η μία ειναι στενή στα μανίκια, ή άλλη ειναι πολύ φαρδιά και τον κάνει χοντρό...κλπ...ξέρετε τώρα)
 
Οπότε απο τις 10δες στολές που μπορεί να ανακαλύψει, μόνο 3-4 μπορεί να είναι στα μέτρα του.
 
(Ευτυχώς δηλαδη που έτυχε να ειναι στα μέτρα του και μια καλή στολή που βρήκε έτοιμη σε έναν blacksmith στο Skellige...αυτό ήταν μεγάλη τύχη)
 
Αυτές, οι 3-4 καθως και οι υπόλοιπες που κατασκευάζονται hand-crafted στα μέτρα του απο διαγράμματα, ειναι που θα βγάλουν όλο το παιχνίδι. 
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

lvl 7 παρά κάτι..
Κάτι το κόκκινο κρασάκι 20ετίας.. κάτι τα μυρωδικά.. κάτι το φεγγάρι και τα κεράκια μέσα στο δάσος.. κάτι τα ελαφριά μεταξωτά ρουχαλάκια που άπλωσε σε όλο το μονοπάτι προς την όχθη της λίμνης.. κάτι τα γεμάτα υποσχέσεις βλέματα και οι ζουμερές καμπύλες..
Η milfαρα Keira δεν το γλύτωσε το μαγάρισμα..

 

Βέβαια να πω την πικρη μου αληθεια, ημουν σε μεγαλο δίλημμα στο να πω "υπάρχει άλλη" (Yenefer) και να της τραβηξω ενα άκυρο απο δω μέχρι το καστρο αλλα το βλεμμα της δεν μου δωσε αλλη επιλογη..

Ας με συγχωρέσει η μοναδική μου αγάπη Yenefer.. ήταν μια στιγμή αδυναμίας..

 

 

ΥΓ..

 

το καντύλι που έφαγε η milfαρα οταν τελειωσε το ρομάντζο οταν ξυπνησε ο Γεραλδιος γυμνος και δεν εβρισκα τα σπαθια και τα ρουχα δεν περιγραφεται.. να μουρμουραω μπροστα στην τηλεοραση "ωωω την καρ*ολα μου τα βουτηξε ολα, που πας ξυπολητος στα αγκαθια βρε κακομοιρη"

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ας με συγχωρέσει η μοναδική μου αγάπη Yenefer.. ήταν μια στιγμή αδυναμίας..

 

 

ΥΓ..

 

το καντύλι που έφαγε η milfαρα οταν τελειωσε το ρομάντζο οταν ξυπνησε ο Γεραλδιος γυμνος και δεν εβρισκα τα σπαθια και τα ρουχα δεν περιγραφεται.. να μουρμουραω μπροστα στην τηλεοραση "ωωω την καρ*ολα μου τα βουτηξε ολα, που πας ξυπολητος στα αγκαθια βρε κακομοιρη"

 

 

Από το 1 μέχρι το 3 είχαμε πολλές τέτοιες στιγμές. :P

 

 

Εμ, και ο Conan (στα βιβλία) 2 weak spots είχε. Το ποτό (αρκετές φορές με υπνωτικό μέσα) και τις γυναίκες. :P

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παντως οταν ειδα την Yennefer στο Intro και στην αρχη του παιχνιδιου αποφασισα να μεινω πιστος. Τετοιο κομματι το προσεχεις :P

...Βεβαια στο 2ο playthrough τσιλιμπουρδισα με οτι τσιλιμπουρδιζεται :P :D

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν το σφυριξει η milfαρα στην Yenefer ειναι σαν να μην εγινε.. για ενα one night stand θα χαλασουμε τις καρδιες μας?

Το κορμι της Yenefer ειναι βγαλμενο απο την κολαση και θα τιμηθει δεοντως!

 

 

ΥΓ.. οταν κανετε τετοιες επιλογες (για τσιλιμπουρδισματα με αλλες) καλο θα ειναι να μην ειναι η κοπελα/γυναικα σας διπλα, γιατι αρχιζει η μουρμουρα.. ειδικα αν εχει δει το intro του παιχνιδιου και εχεις προλαβει σαν βλακας να της πεις οτι αυτη ειναι η επισημη.. #@%@#^Τ!@

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...